Opel Experience - About Opel

OPEL FILOZOFIJA.

Opel pirmssākumi meklējami pirms vairāk nekā gadsimta. Vairāk nekā 110 gadus mēs raudzījāmies nākotnē ar pārliecību, ieliekot visus spēkus tajā, lai padarītu mūsu braucienu aizraujošāku. Vairāk nekā 110 gadus mēs aizrautīgās inženierzinātnēs apvienojām trīs vārdus no mūsu jaunās vadlīnijas: “Wir leben Autos”.

 

“Wir leben Autos” neattiecas tikai uz mūsu vācu saknēm un mīlestību pret vācu inženierzinātnēm, tas arī pauž spēcīgas emocijas un kaisli, kas ietekmē visu, ko darām.

 

“Wir” pauž mūsu dalīto entuziasmu un spēcīgo pozitīvo "mēs to varam" attieksmi, kas ļauj mums izstrādāt atjautīgus, pārsteidzošus un inovatīvus produktus mūsu klientiem.

 

Mēs ne tikai būvējam auto, mēs dzīvojam auto un vārds “leben/dzīve” pauž mūsu augstā līmeņa enerģiju, ko var sajust ikviens, kura dzīve sastopas ar Opel. To var sajust dažādās mērķtiecīgās Opel izpausmēs, vērīgās inovācijās vai vienkārši pievilcīgā, mūsdienīgā dizainā.

 

Visbeidzot, mēs ticam, ka arī nākotnē “Autos/auto” nozīmēs cilvēkiem daudz vairāk par vienkārši transportu. Opel automašīnas nav tikai transportlīdzekļi, tās ir būtiska mūsu ikdienas dzīves daļa.

 

Mēs apvienojam mūsu personīgās pieredzes ar mūsu klientu pieredzēm, lai padarītu viņu pārvietošanos ikdienā vienkāršāku un patīkamāku. Mēs nekad nepārstājam domāt par jauniem un ilgstpējīgiem veidiem, ar kuru palīdzību varam pozitīvi ietekmēt - vai spēcināt - cilvēku dzīvi katrā saziņā ar Opel zīmolu.

“Wir leben Autos” ir mūsu kaislība, mūsu iesaiste, mūsu uzmanības detaļās, mūsu atbildība, mūsu iecere un - jā - mūsu pārliecība.


Tādi mēs esam.
Opel. Wir leben Autos.

 

Opel | News

Jaunumi

Jaunākās ziņas no Eiropas autobūves giganta - Opel.

Skatīt Opel jaunumus šeit
Opel | History and Heritage

Vēsture un mantojums

Uzzini savas automašīnas vēsturi. To ir veidojušas vairāk kā gadsimtu ilgas inovācijas.

Atklāj mūsu vēsturi un mantojumu