PRIVĀTUMA UN SĪKDATŅU POLITIKA.

Ovim sajtom upravlja Adam Opel AG („Opel“) i postavljen je na serveru koji je u vlasništvu General Motors Holdings LLC (država Mičigen, SAD). Svi ostali mikrosajtovi koje vodi Adam Opel AG se nalaze u Evropi. Registrovano sedište Adam Opel AG nalazi se u Nemačkoj na adresi Bahnhofsplatz, 65423 Rüsselsheim.

 

Lūdzu, uzmanīgi izlasiet šo politiku, pirms lietot šo Vietni, jo tajā izskaidrots, kā mēs apstrādājam personas datus un kā mēs izmantojam sīkdatnes. Šīs Vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs pieņemat šo politiku. Ja Jūs neakceptējat šīs politikas saturu, nelietojiet šo Vietni.

1. Apstrādāto datu veidi / saites uz citām tīmekļa vietnēm

Opel rūpējas par Jūsu privātumu. Izmantojot šo vietni, Opel neapkopo un neapstrādā nekādus personas datus, izņemot informāciju, kas savākta, izmantojot sīkdatnes, atbilstoši turpmākajiem paskaidrojumiem šajā politikā.

 

Šajā Vietnē var būt arī iekļautas saites uz citām Opel tīmekļa vietnēm vai mūsu dīleru, pilnvaroto remonta uzņēmumu, citu meitsabiedrību tīmekļa vietnēm vai sociālo mediju tīmekļa vietnēm. Kad jūs noklikšķiniet uz šādas saites uz kādām citām Opel vai trešo personu tīmekļa vietnēm, lūdzu, ņemiet vērā, ka šīm tīmekļa vietnēm ir sava datu privātuma politika. Lūdzu, pārbaudiet to privātuma politiku, kad izmantojat šīs tīmekļa vietnes. Lūdzu saprotiet, ka Opel nevar uzņemties nekādu atbildību vai saistības par trešo personu tīmekļa vietnēm.

2. Informācijas vākšana un izmantošana

Lai optimizētu šo Vietni ar mērķi nodrošināt sistēmas veiktspēju, lietojamību un noderīgas informācijas sniegšanu par mūsu produkciju un pakalpojumiem, mēs automātiski apkopojam un uzglabājam informāciju žurnāla failos uz Jūsu datora. Tā ietver Jūsu interneta protokola (IP) adresi, pārlūkprogrammas veidu un valodu iestatījumu, operētājsistēmu, interneta pakalpojumu sniedzēju (ISP) un datuma/laika zīmogu.

 

Mēs izmantojam šo informāciju, lai efektīvi pārvaldītu Vietni, uzzinātu vairāk par mūsu lietotāju uzvedību visā Vietnē, analizētu tendences un iegūtu demogrāfiskos datus par saviem lietotājiem kopumā. Apkopotā informācija var tikt izmantota mūsu mārketinga un reklāmas pakalpojumiem un savstarpējai saziņai (piemēram, optimizējot un uzlabojot lietotāju pieredzi, sniedzot pievilcīgākus īpašos piedāvājumus un pakalpojumus).

 

Ja kopā ar Personas datiem mēs izmantojam nepersonificētu informāciju, šī informācija tiek uzskatīta par Personas datiem, kamēr tā ir saistīta.

3. Sīkdatņu izmantošana

Šajā Vietnē, e-pastu sūtīšanā, tiešsaistes pakalpojumos, reklāmā un interaktīvās lietojumprogrammās var tikt izmantotas sīkdatnes (angl. cookies), lai optimizētu mūsu pakalpojumus.


Kas ir "sīkdatne"?

"Sīkdatne" ir neliels fails, kas parasti sastāv no burtiem un cipariem, ko mēs ar mūsu tīmekļa serveri nosūtam pārlūkprogrammas sīkdatnes failam Jūsu datora cietajā diskā. Tas, piemēram, ļauj mūsu tīmekļa vietnē atpazīt lietotāja ierīci, kad ir izveidots savienojums starp tīmekļa serveri un tīmekļa pārlūkprogrammu. Galvenais sīkdatnes mērķis ir ļaut mūsu tīmekļa serverim iesniegt lietotājam pielāgotas tīmekļa lapas, kas pieredzei, apmeklējot Opel tīmekļa vietni, ļauj kļūt personiskākai un labāk reaģēt uz lietotāja individuālajām vajadzībām.

 

Kāda veida sīkdatnes tiek izmantotas šajā Vietnē?

Opel šajā Vietnē var izmantot divu veidu sīkdatnes:

  • Seansa sīkdatnes: tās ir pagaidu sīkdatnes, kas tiek saglabātas sīkdatņu failā Jūsu pārlūkprogrammā, līdz Jūs aizverat pārlūkprogrammu. Šīs sīkdatnes ir obligātas, lai noteikti pielietojumi vai funkcijas šajā Vietnē darbotos pareizi.
  • Pastāvīgās sīkdatnes: mēs varam izmantot pastāvīgās sīkdatnes, lai iegūtu labāku lietotāja pieredzi (piemēram, nodrošinot optimizētu navigāciju). Šīs sīkdatnes paliek Jūsu pārlūkprogrammas sīkdatņu failā uz ilgāku laiku. Šis laika periods būs atkarīgs no izvēles, ko Jūs veicat Jūsu interneta pārlūkprogrammas uzstādījumos. Pastāvīgās sīkdatnes ļauj informāciju nodot tīmekļa serverim katru reizi, kad kāds apmeklē šo vietni. Pastāvīgās sīkdatnes pazīstamas arī kā izsekošanas sīkdatnes.


Ir daudzas tiešsaistes publikācijas par sīkdatnēm gadījumā, ja Jūs vēlaties izlasīt vairāk. Skatīt, piemēram: http://www.allaboutcookies.org.

4. Trešo personu sīkdatnes

Opel var izmantot trešās personas kā reklāmdevējus, lai apkalpotu reklāmas un optimizētu mūsu mārketinga komunikāciju. Trešo personu reklāmdevēji izmanto sīkdatnes, lai novērtētu reklāmas efektivitāti un individualizētu reklāmas saturu. Informācija, ko savāc trešo personu reklāmdevēji, var ietvert tādus datus kā, piemēram, ģeogrāfiskā novietojuma dati (kas izriet no IP adreses), vai kontaktinformācija, piemēram, e-pasta adrese, ja tā būtu iegūta, izmantojot šo Vietni.

5. Tīmekļa bāksignāli un pikseļi

Šajā Vietnē ir tīmekļa bāksignāli (saukti arī par "pikseļu marķieriem"). Tīmekļa bāksignāls ir bieži caurspīdīgs grafiskais attēls, parasti ne lielāks par 1 pikseli x 1 pikseli, kas atrodas tīmekļa vietnē vai e-pastā un kas tiek izmantots, lai uzraudzītu lietotāja uzvedību tiešsaistē, apmeklējot tīmekļa vietni vai sūtot e-pastu. Tīmekļa bāksignālus izmanto trešo personu tehnoloģijas, šajā vietnē tās ir Omniture Publish, lai uzraudzītu mūsu vietnes lietotāju darbību. Tas ļauj izsekot, kurš dators, kad un no kurienes (valsts/pilsētas līmenī) ir piekļuvis noteiktai tīmekļa vietnei.

6. Izsekošana un analīze

Nepārtrauktai savu mārketinga komunikāciju optimizācijai Opel izmanto Adobe Inc. analītisko programmatūru "Omniture Publish". Tā ļauj tiešsaistē izsekot uzvedībai attiecībā uz laiku, ģeogrāfisko atrašanās vietu un šīs Vietnes izmantošanu. Šī informācija tiek apkopota, izmantojot pikseļu un/vai sīkdatņu izsekošanu. Informācija, kas iegūta, izmantojot pikseļu un/vai sīkdatņu izsekošanu, ir anonīma un netiks saistīta ar personas datiem. Visa informācija, kas nepieciešama šai analīzei, tiek uzglabāta serveros Vācijā. Opel nedalās šajā informācijā ne ar vienu trešo personu tās neatkarīgai lietošanai.

7. Sīkdatņu iespējošana un atspējošana un tamlīdzīgas tehnoloģijas

Jums ir iespēja pieņemt vai noraidīt visas sīkdatnes visās tīmekļa vietnēs, kuras Jūs apmeklējat, mainot iestatījumus Jūsu interneta pārlūkprogrammā. Piemēram, ja jūs izmantojat Internet Explorer versiju 8.0, tad Jums ir jādara šādi: 1. izvēlieties Rīki (Tools), kam seko Interneta opcijas (Internet Options) 2. Noklikšķiniet uz tabulatora Privātums (Privacy) 3. Izmantojiet slīdni, lai izvēlētos tos iestatījumus, kādiem Jūs dodat priekšroku.

 

Citām interneta pārlūkprogrammām, lūdzu lasiet pārlūkprogrammas instrukcijas, lai uzzinātu vairāk par to, kā mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, vai to, kā izdzēst sīkdatnes.

 

Lūdzu, ņemiet vērā, ka noteiktas šīs Vietnes funkcijas un pilna funkcionalitāte nebūs pieejama, ja sīkdatnes būs atspējotas.

 

Gadījumā, ja vēlaties bloķēt trešo personu sīkdatnes (vai vēlāk mainīt savas domas), Jūs varat izdarīt attiecīgu izvēli šādā tīmekļa vietnē: http://www.omniture.com/en/privacy/policy#optout.

8. Mūsu privātuma politikas izmaiņas

Jebkādas turpmākās izmaiņas mūsu privātuma politikā tiks publicētas šajā lapā. Lūdzu, regulāri pārbaudiet mūsu privātuma politiku attiecībā uz jebkuriem atjauninājumiem vai izmaiņām.

9. Kā ar mums sazināties

Ja jums ir kādi jautājumi, komentāri un pieprasījumi par šo privātuma politiku, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot zemāk norādīto adresi. Tas pats attiecas uz gadījumiem, ja Jūs vēlaties piekļūt jebkādai informācijai, kas mums ir par Jums savākta, izmantojot šo Vietni, vai arī ja Jūs vēlaties, lai šī informācija tiktu labota, bloķēta vai izdzēsta.

 

Adam Opel AG

Bahnhofsplatz

D-65423 Rüsselsheim

Germany

 

Rakstiet mūsu klientu apkalpošanas centram: kunden.info.center@de.opel.com

T: +49(0) 6142 7-70

F: +49 (0) 6142) 7-7 88 00

Lai iegūtu pilnīgu informāciju par uzņēmumu, apskatiet mūsu Juridisko paziņojumu.

 

Datums: 2012. gada 2. marts