PRIVĀTUMA UN SĪKDATŅU POLITIKA.

Saturs

 1. Apstrādāto datu veidi / Saites uz citām tīmekļa vietnēm
 2. Personiskas informācijas un ar personu nesaistītas informācijas ievākšana un izmantošana
 3. Sīkdatņu izmantošana
 4. Tīmekļa bāksignāli un pikseļi
 5. Izsekošana un analīze
 6. Veicinošā tirgvedība
 7. Mūsu izmantotās sīkdatnes
 8. Sīkdatņu un līdzīgu tehnoloģiju iespējošana un atspējošana
 9. Mijiedarbība ar sociālajiem tīkliem
 10. Tiesības piekļūt jūsu personas datiem / labošana, bloķēšana vai dzēšana
 11. Tiesības atsaukt piekrišanu
 12. Privātuma politikas izmaiņas
 13. Saziņa ar mums

 

Šo tīmekļa vietni pārvalda Opel Southeast Europe LLC (“Opel”) un tā ir izmitināta uz servera, kas pieder General Motors Holdings LLC (Mičigana, ASV). Visas citas Opel Southeast Europe LLC pārvaldītās mikrovietnes ir izmitinātas uz Eiropas serveriem. Opel Southeast Europe LLC juridiskā adrese ir Szabadsag ut. 117, Budaörs 2040, Ungārija.

 

Pirms tīmekļa vietnes izmantošanas lūdzam rūpīgi izlasīt šo politiku, jo tajā ir aprakstīts, kā mēs apstrādājam personas datus un izmantojam sīkdatnes. Izmantojot šo tīmekļa vietni, jūs apliecināt, ka piekrītat šai politikai.

 

1. Apstrādāto datu veidi / Saites uz citām tīmekļa vietnēm

Opel rūp jūsu privātums. Mēs šajā tīmekļa vietnē ievācam un apstrādājam dažāda veida personas datus. To vidū ir:

 

 • informācija, ko jūs sniedzat mums reģistrācijas laikā, pieprasot un izmantojot mūsu pakalpojumus un tīmekļa vietni, piemēram, vārds, adrese, e-pasta adrese, kā arī jūsu kā lietotāja augšupielādētie attēlu faili;
 • informācija, kas mums ir nepieciešama, kad ziņojat par problēmu mūsu tīmekļa vietnē;
 • informācija, kas tiek ievākta ar sīkdatnēm.

 

Šajā tīmekļa vietnē var būt iekļautas saites arī uz citām Opel tīmekļa vietnēm vai Opel partneru tīmekļa vietnēm, pilnvarotajām remontdarbnīcām un citiem saistītiem uzņēmumiem vai sociālajiem tīkliem. Noklikšķinot uz citu Opel vai trešo personu tīmekļa vietņu saitēm, lūdzam ņemt vērā, ka šīm tīmekļa vietnēm ir pašām savas datu privātuma politikas nostādnes. Apmeklējot šīs tīmekļa vietnes, izlasiet to privātuma politikas nostādnes.

 

Šajā tīmekļa vietnē ir arī iFrame tagi ar saturu no citām Opel tīmekļa vietnēm vai trešo personu tīmekļa vietnēm. Opel neatbild par trešo personu iFrame tagos iekļauto saturu. Tajos iekļautā informācija ir tikai attiecīgo tīmekļa vietņu īpašnieku atbildība. Opel nekontrolē un neuzņemas atbildību par neatkarīgu tīmekļa vietņu saturu un šo papildu saturu piedāvā apmeklētāju ērtībai. Tādējādi, apmeklējot lapu ar šādu saturu, jums var tikt piedāvātas šo trešo personu tīmekļa vietņu sīkdatnes. Opel nekontrolē šo sīkdatņu izplatīšanu. Lai iegūtu plašāku informāciju, izlasiet attiecīgās trešās personas privātuma politiku.

Ņemiet vērā, ka Opel nevar uzņemties nekāda veida atbildību par trešo personu tīmekļa vietnēm.

 

2. Personiskas informācijas un ar personu nesaistītas informācijas ievākšana un izmantošana

Kad jūs iesniedzat Opel personisku informāciju, mēs saglabājam un apstrādājam informāciju par jums, lai varētu reaģēt uz jūsu prasībām, tirgvedības un tirgus izpētes nolūkos, klientu apkalpošanas nolūkos, pārdošanas datu analīzes nolūkos un saziņai ar jums saskaņā ar jums vēlamo saziņas veidu. Ja nepieciešams, mēs lūdzam jūs piedalīties aptaujās, kuras mēs izmantojam ar Opel saistītas tirgvedības, tirgus un viedokļa izpētes nolūkos, ja jūs tam piekrītat.

 

Mēs arī nododam informāciju starptautiskiem ar Opel saistītiem uzņēmumiem, Opel partneriem un pilnvarotajām remontdarbnīcām, kā arī iepriekš minētajos nolūkos nepieciešamo pakalpojumu sniedzējiem.

 

Kas attiecas uz personas datu pārsūtīšanu un apstrādi valstīs ārpus Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) (piemēram, tehniskās uzglabāšanas un apstrādes nolūkā, ko veic datu apstrādes pakalpojumu sniedzējs ASV), tas pilnībā atbilst piemērojamajiem tiesību aktiem attiecībā uz personas datu aizsardzību. Diemžēl informācijas pārsūtīšana internetā nav pilnīgi droša. Lai arī mēs darām visu, kas ir mūsu spēkos, lai aizsargātu jūsu personas datus, mēs nevaram garantēt jūsu datu pārsūtīšanas drošību caur mūsu tīmekļa vietni. Jūsu dati tiks pārsūtīti tikai caur drošu serveri.

 

Mēs nepārdosim jūsu personas datus un nenodosim tos citiem uzņēmumiem izmantošanai to vajadzībām, iepriekš neinformējot jūs vai nepieciešamības gadījumā nesaņemot jūsu atļauju.

 

Ja piekritīsiet, mēs sazināsimies ar jums tikai elektroniski.

 

Lai uzlabotu šīs tīmekļa vietnes sistēmas veiktspēju un praktiskumu un sniegtu noderīgu informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, mēs automātiski ievācam un uzglabājam informāciju jūsu datora žurnālfailos. Šī informācija ietver interneta protokola (IP) adresi, pārlūkprogrammas veidu un valodas iestatījumus, operētājsistēmu, interneta pakalpojumu sniedzēju un datuma/laika zīmogu. Tie ir statistikas dati par pārlūkprogrammas izmantošanu un mūsu tīmekļa vietnes lietotāju interneta lietošana tendencēm.

 

Mēs izmantojam šo informāciju, lai efektīvi pārvadītu tīmekļa vietni, uzzinātu vairāk par mūsu lietotāju paradumiem tīmekļa vietnē, analizētu tendences un ievāktu demogrāfiskos datus par mūsu tīmekļa vietnes lietotājiem. Ievāktā informācija var tikt izmantota tirgvedības, reklāmas un komunikācijas nolūkos (piemēram, lai optimizētu un uzlabotu lietotāju pieredzi, nodrošinātu pievilcīgākus īpašos piedāvājumus un pakalpojumus).

 

Ja kopā ar personas datiem mēs izmantojam ar personu nesaistītu informāciju, šī informācija tiek uzskatīta par personas datiem, kamēr vien dati tiek izmantoti kopā.

3. Sīkdatņu izmantošana

Šajā tīmekļa vietnē, e-pasta ziņojumos, tiešsaistes pakalpojumos, reklāmās un interaktīvajās lietotnēs tiek izmantotas sīkdatnes, lai optimizētu mūsu pakalpojumus.

 

 • Kas ir sīkdatne?

 

Sīkdatne ir neliels fails, kas parasti sastāv no burtiem un cipariem, ko mēs caur mūsu tīmekļa serveri nosūtām uz pārlūkprogrammas sīkdatņu failu, kas glabājas jūsu datora cietajā diskā. Galvenais sīkdatnes mērķis ir ļaut mūsu tīmekļa serverim piedāvāt lietotājam pielāgotas tīmekļa lapas, kas padara Opel tīmekļa vietnes apmeklējumu personiskāku un ļauj labāk reaģēt uz lietotāja individuālajām vajadzībām.

 

Dažas sīkdatnes ir nepieciešamas normālai šīs tīmekļa vietnes darbībai un tiek automātiski iespējotas, kad lietotājs to apmeklē. Dažas sīkdatnes ļauj mums piedāvāt lietotājiem pakalpojumus un funkcijas, kas vislabāk atbilst viņu vajadzībām, un pielāgot mūsu servisu, lai nodrošinātu vienkāršu un ātru tīmekļa vietnes darbību.

 

 • Kādas sīkdatnes izmanto šī tīmekļa vietne?

 

Opel Southeast Europe LLC šajā tīmekļa vietnē var izmantot trīs veidu sīkdatnes.

 

Sīkdatnes tiek iedalītas šādi:

 

 • pamata sīkdatnes,
 • veiktspējas sīkdatnes,
 • pastāvīgās sīkdatnes.

Pamata sīkdatnes ļauj lietotājiem pārskatīt tīmekļa vietni un izmantot tās funkcijas. Bez šīm sīkdatnēm nav iespējams nodrošināt pieprasītos pakalpojumus, piemēram, konfiguratoru, dīleru meklētāju vai pieteikumu formas.

 

Mēs izmantojam pamata sīkdatnes, lai:

 • nodrošinātu, ka tīmekļa vietne un tās funkcijas darbojas pareizi,
 • ļautu jums saglabāt konfiguratorā izveidoto automašīnu,
 • ļautu jums izplānot maršrutu līdz tuvākajam dīlerim dīleru meklētājā.

 

Veiktspējas sīkdatnes

 

Veiktspējas sīkdatnes ievāc informāciju par to, kā lietotāji izmanto mūsu tīmekļa vietni. Tās palīdz mums uzlabot mūsu tīmekļa vietnes funkcionalitāti, redzēt, kuras sadaļas visvairāk interesē mūsu klientiem, un uzzināt vairāk par mūsu reklāmas kampaņu efektivitāti. Tas viss palīdz mums piedāvāt mūsu tīmekļa vietnes lietotājiem pakalpojumus un funkcijas, kas visvairāk atbilst viņu vajadzībām.

 

Mēs izmantojam veiktspējas sīkdatnes, lai:

 

 • izveidotu statistiku par mūsu tīmekļa vietnes lietošanu,
 • redzētu, cik efektīvas ir mūsu reklāmas kampaņas,
 • pārskatītu ar personām nesaistītas lietotāju darbības un tādējādi uzlabotu mūsu tīmekļa vietni.

Dažas veiktspējas sīkdatnes nodrošina pilnvarotas trešās personas, taču mēs neatļaujam izmantot sīkdatnes nolūkos, kas neatbilst iepriekš aprakstītajam.

 

Tā sauktās "pastāvīgās sīkdatnes" tiek glabātas lietotāja datorā vai ierīcē pārlūkprogrammas lietošanas sesiju starplaikos. Tās tiek izmantotas, lai saglabātu iestatījumus vai preferences un nākamajā apmeklējuma reizē uzlabotu tīmekļa vietnes lietošanu. Dažas sīkdatnes nodrošina pilnvarotas trešās personas.

 

Mēs izmantojam pastāvīgās sīkdatnes, lai:

 

 • nodrošinātu opel.lv piedāvājumus, kas, mūsuprāt, varētu visvairāk interesēt mūsu tīmekļa vietnes lietotājus,
 • sniegtu mūsu mediju un reklāmas partneriem informāciju par jūsu apmeklējumu, lai viņi varētu piedāvāt jums pielāgotas reklāmas,
 • dalītos informācijā ar partneriem, kuri piedāvā pakalpojumus mūsu tīmekļa vietnē. Šī informācija tiek nodota tālāk tikai pakalpojuma, produkta vai funkcijas nodrošināšanas nolūkā (piemēram, krāsas izvēles funkcija konfiguratorā) un nekādu citu iemeslu dēļ.

 

Dažas pastāvīgās sīkdatnes nodrošina pilnvarotas trešās personas, taču mēs neatļaujam izmantot sīkdatnes nolūkos, kas neatbilst iepriekš aprakstītajam.

 

 

4. Tīmekļa bāksignāli un pikseļi

Šajā tīmekļa vietnē ir iekļauti tīmekļa bāksignāli (saukti arī par pikseļu tagiem). Tīmekļa bāksignāls bieži vien ir caurspīdīgs grafiskais attēls, kura izmērs parasti nepārsniedz 1x1 pikseli un kas tiek ievietots tīmekļa vietnē vai e-pasta vēstulē ar mērķi uzraudzīt tīmekļa vietnes apmeklētāja vai e-pasta vēstules sūtītāja darbību tiešsaistē. Tīmekļa bāksignāli tiek izmantoti trešo personu sistēmās (šajā tīmekļa vietnē "Omniture Publish" sistēmās), lai uzraudzītu mūsu tīmekļa vietnes apmeklētāju aktivitāti. Tas ļauj noskaidrot, kāds dators, kad un no kurienes (valsts/pilsētas līmenī) ir piekļuvis konkrētai tīmekļa vietnei.

5. Izsekošana un analīze

Nepārtrauktai tirgvedības komunikācijas optimizēšanai Opel izmanto Adobe Inc. analītikas programmatūru "Omniture Publish". Tā ļauj izsekot tiešsaistes darbību laiku, atrašanās vietu un šīs tīmekļa vietnes izmantošanu. Šī informācija tiek ievākta ar izsekošanas pikseļiem un/vai sīkdatnēm. Ar izsekošanas pikseļiem un/vai sīkdatnēm iegūtā informācija ir anonīma un netiek sasaistīta ar personas datiem. Visa analīzei nepieciešamā informācija tiek glabāta Adobe Systems Incorporated serveros Sahosē, Kalifornijā, ASV. Opel nenodod šo informāciju trešajām personām tās neatkarīgai izmantošanai. Ja nepiekrītat analīzei, jūs varat atteikties no tās šeit: http://www.adobe.com/privacy/opt-out.html

6. Veicinošā tirgvedība

Ar veicinošās tirgvedības sīkdatnēm mēs varam padarīt mūsu piedāvājumus saistošākus mūsu tīmekļa vietnes lietotājiem. Veicinošās tirgvedības sīkdatnes pārlūkprogrammas sesijas laikā tiek glabātas interneta lietotāja datorā vai ierīcē. Tās ļauj reklamēt Opel produktus partneru un sociālo tīklu tīmekļa vietnēs tiem lietotājiem, kuri izrādījuši interesi par Opel produktiem.

 

Šīs reklāmas tiek izvietotas pilnīgi anonīmi, balstoties uz sīkdatņu tehnoloģiju. Tās ietvaros netiek saglabāti personas dati (piemēram, IP adrese u tml.) un ar personas datiem netiek sasaistīti lietotāju profili.

Turklāt ar lietotāju nesaistīti dati par jums netiks nodoti nevienam partnerim vai sociālajam tīklam. Arī reklāma ir pilnībā anonīma.

 

Jums ir iespēja jebkurā brīdī atspējot veicinošās tirgvedības sīkdatnes, noklikšķinot uz šīs saites: http://www.turn.com/privacy/opt-out-of-the-turn-platform

7. Mūsu izmantotās sīkdatnes

Šajā sadaļā mēs izklāstīsim, kādas sīkdatnes tiek izmantotas mūsu tīmekļa vietnē. Ja nepiekrītat atsevišķu sīkdatņu izvietošanai, jūs varat atspējot attiecīgo sīkdatni, noklikšķinot uz tās nosaukuma. Ja uz atsevišķu sīkdatņu atspējošanu nav tiešu saišu, jūs varat ierobežot sīkdatņu izmantošanu jūsu pārlūkprogrammas iestatījumos (sk. 8. punktu).

 

7.1 Darbvirsmas tīmekļa vietnes sīkdatnes

 

Šīs tiešsaistes reklāmu izsekošanas sīkdatnes parādīs jums saistošas tiešsaistes reklāmas, pamatojoties uz to, ko jūs esat apskatījuši un uz kā esat klikšķinājuši, kā arī kādas mūsu tīmekļa vietnes lapas ir apmeklētas:

 

 

Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai saskaitītu mūsu tīmekļa vietnes apmeklētājus un noskaidrotu, kā tīmekļa vietne tiek izmantota:

 

 

Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai izpētītu mūsu tīmekļa vietnes izmantošanu optimizācijas nolūkos:

 

 

Šīs sīkdatnes nodrošina, ka tiešsaistes aptaujas, kurās jau esat piedalījies, neparādās vēlreiz:

 

 

Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai izpētītu mūsu tīmekļa vietnes izmantošanu, lai attēlotu kuponu programmas atbilstoši noteiktām lietošanas tendencēm:

 

 

7.2 Tīmekļa vietnes mobilās versijas sīkdatnes

 

Šī sīkdatne identificē lietotāju anonīmā formā. Tajā ir iekļauta informācija par lietotāja personiskajiem iestatījumiem tīmekļa vietnē (valoda, meklēšanas kritēriji, konfigurētais modelis u. c.). Tā arī saglabā noteiktas darbību secības, lai nodrošinātu ērtu tīmekļa vietnes pārskatīšanu un atsevišķu lapu pārskatīšanu.

 

 • FITSID

 

Šīs sīkdatnes saglabā informāciju par to, kā apmeklētāji izmanto mūsu tīmekļa vietnes mobilo versiju, un palīdz mums izstrādāt progresīvu tīmekļa vietnes mobilo versiju atbilstoši jūsu interesēm:

 

 • lgin
 • lastUrl
 • s*
 • s_cpc
 • s_evar_34
 • s_evar_35
 • s_fid
 • s_getval_2
 • s_ria
 • s_sq
 • s_sq
 • s_sv_sid
 • s_vi
 • s_invisit
 • s_nr
 • s_vnum

 

Šī sīkdatne liecina, ka jūsu pārlūkprogrammā ir iespējotas sīkdatnes:

 

 • S_cc

Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai saskaitītu mūsu tīmekļa vietnes apmeklētājus un noskaidrotu, kā tīmekļa vietne tiek izmantota:

 

 

Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai izpētītu mūsu tīmekļa vietnes izmantošanu optimizācijas nolūkos:

 

 

Šī sīkdatne nodrošina, ka tiešsaistes aptaujas, kurās jau esat piedalījies, neparādās vēlreiz:

 

 

Šajā sīkdatnē ir iekļauta tīmekļa adrese, kuru lietotājs izmantojis, lai atvērtu mūsu tīmekļa vietnes mobilo versiju. Šī sīkdatne ir nepieciešama izsekošanai:

 

 • Fitreferrer / Original referrer

 

Šī sīkdatne tiek izmantota, lai ievāktu informāciju, kas ir svarīga programmatūras FIT apstrādei, kas tiek izmantota tīmekļa vietnes mobilajai versijai (https://developer.sevenval.com/docs/)

 

 • fitdetection

 

 

 

 

 

 

8. Sīkdatņu un līdzīgu tehnoloģiju iespējošana un atspējošana

Jūsu datora interneta pārlūkprogrammas palīdzības izvēlnē ir izskaidrots:

 • kā liegt jaunu sīkdatņu apstiprināšanu pārlūkprogrammā,
 • kā iestatīt pārlūkprogrammu, lai tā attēlotu ziņojumu, kad tiek saņemta jauna sīkdatne,
 • kā pilnībā atspējot sīkdatnes.

 

Ja ir atspējotas sīkdatnes, ir atspējota arī liela daļa opel.lv satura, piemēram, dīleru meklētājs un konfigurators, turklāt individuālie piedāvājumi var būt neprecīzi. Lai to novērstu, mēs iesakām iespējot sīkdatnes.

 

Ja vēlaties uzzināt par tām vairāk, par tām ir pieejamas daudzas tiešsaistes publikācijas. Varat apskatīt, piemēram, http://www.allaboutcookies.org

 

9. Mijiedarbība ar sociālajiem tīkliem

Rūpes par klientiem un palīdzība caur sociālajiem tīkliem

 

Jūs varat sazināties ar Opel Southeast Europe LLC arī caur mūsu sociālo tīklu kanāliem. Piemēram, ja nosūtāt mums ziņojumu vai publicējat kaut ko mūsu sociālo tīklu kanālos, mēs varam izmantot jūsu ziņojumā vai ierakstā iekļauto informāciju, lai sazinātos ar jums par attiecīgo jautājumu, ar kuru vēršaties pie mums caur sociālo tīklu kanālu. Lai nodrošinātu jūsu pieprasīto palīdzību, mēs varam lūgt jums ar tieša vai privāta ziņojuma starpniecību sniegt papildu informāciju, piemēram, problēmas izklāstu, vārdu, e-pasta adresi, VIN, tālruņa numuru, atrašanās vietu (pilsētu/valsti) un/vai automašīnas zīmolu, modeli un ražošanas gadu. Jūsu sniegtā informācija netiks izmantota tiešās tirgvedības nolūkos. Tirgus izpēte pakalpojuma vai produkta uzlabošanas nolūkos tiks veikta, tikai pamatojoties uz apkopotajiem (anonīmiem) datiem.

 

Ņemiet vērā, ka ierakstā vai ziņojumā nevajadzētu iekļaut sensitīvu informāciju (piemēram, informāciju par rasi vai etnisko izcelsmi, politiskos uzskatus, reliģisko vai filozofisko pārliecību vai ar veselību saistītus jautājumus). Atcerieties, ka publiskos sociālajos tīklos publicēto informāciju var

 

Sociālo tīklu spraudņi

 

Facebook

Šī tīmekļa vietne izmanto nevis oriģinālos sociālā tīkla facebook.com sociālos spraudņus ("spraudņi"), kurus pārvalda Facebook Ireland Ltd., 4 Grand Canal Square, Grand Canal Harbour, Dublina 2, Īrija ("Facebook"), bet gan to modificētu formu.

 

Mēs esam modificējuši šīs tīmekļa vietnes spraudņus, lai ar personu saistītu datu pārsūtīšana uz Facebook notiek tikai pēc pogas "Dalīties" ("Share") nospiešanas.

 

Nospiežot pogu "Dalīties" ("Share"), spraudnis tiek aktivizēts un pārlūkprogramma izveido tiešu savienojumu ar Facebook serveriem. Facebook pārsūta spraudņa saturu tieši uz pārlūkprogrammu, kas to integrē tīmekļa vietnē. Tas nozīmē, ka mēs nevaram ietekmēt to, kādā apmērā Facebook ievāc datus ar šo spraudni, tādēļ mēs informējam jūs, pamatojoties uz mums pieejamo informāciju.
Kad tiek nospiesta poga "Dalīties" ("Share"), Facebook saņem informāciju, ko jūs pieprasāt mūsu tīmekļa vietnes attiecīgajā lapā. Ja esat pierakstījies Facebook, Facebook var piesaistīt apmeklējumu jūsu Facebook kontam. Kad notiek mijiedarbība ar spraudņiem, piemēram, nospiežot pogu "Dalīties" ("Share"), jūsu pārlūkprogramma pārsūta attiecīgo informāciju tieši uz Facebook, kur tā tiek saglabāta. Ja neesat reģistrējies Facebook, Facebook tik un tā var iegūt un saglabāt jūsu IP adresi. Vācijā saskaņā ar Facebook tiek saglabāta tikai anonīma IP adrese.
Attiecībā uz Facebook ievākto datu apjomu, kā arī to tālāku apstrādi un izmantošanu pēc pogas "Dalīties" ("Share") nospiešanas, kā arī jūsu saistītajām tiesībām un iestatījumiem, ko jūs varat mainīt, lai aizsargātu savu privātumu, lūdzam izlasīt Facebook datu privātuma politikas paziņojumu, kas pieejams saitē https://www.facebook.com/about/privacy/.

 

Google+

Šī tīmekļa vietne izmanto nevis oriģinālos "google+1" (Google Plus) spraudņus, kurus nodrošina un pārvalda Google Inc., 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, ASV ("Google"), bet gan to modificētu formu.

 

Mēs esam modificējuši šīs tīmekļa vietnes spraudņus, lai ar personu saistītu datu pārsūtīšana uz Google notiek tikai pēc pogas "+" nospiešanas.

 

Nospiežot pogu "+", spraudnis tiek aktivizēts un pārlūkprogramma izveido tiešu savienojumu ar Google serveriem. Pēc tam spraudņa saturs tiek pārsūtīts tieši uz pārlūkprogrammu, kas to integrē attēlotajā tīmekļa vietnē. Tādā veidā Google saņem informāciju par to, ka jūs esat apmeklējis mūsu tīmekļa vietni.

 

Ja, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni, jūs esat pierakstījies Google+ vai Google ar savu personīgo Google kontu, Google var sasaistīt tīmekļa vietnes apmeklējumu ar šo kontu. Kad tiek nospiesta poga, šī informācija tiek nosūtīta tieši Google, kur tā tiek saglabāta. Ja vēlaties liegt datu pārsūtīšanu, jums pirms mūsu tīmekļa vietnes apmeklēšanas ir jāizrakstās no sava Google+ vai Google konta.

 

Mēs nevaram ietekmēt to, kādā apmērā un kādus datus Google ievāc, kad poga tiek nospiesta. Mēs nevaram izslēgt iespēju, ka tiek ievākta un pārsūtīta arī jūsu IP adreses informācija. Lai uzzinātu, kādos nolūkos un apmērā Google Inc. ievāc datus un izmanto tos, lūdzam izlasīt tā datu privātuma politikas paziņojumu: https://developers.google.com/+/web/buttons-policyhttps://developers.google.com/+/web/buttons-policy

 

Ja esat reģistrējies Google+ vai esat pierakstījies Google kontā un nevēlaties, lai Google ievāc datus, kad jūs atverat mūsu tīmekļa vietni, kas sasaista to ar jūsu reģistrācijas datiem, kurus glabā Google, jums pirms mūsu tīmekļa vietnes apmeklēšanas ir jāizrakstās no Google+ vai Google konta.

 

Twitter

Mūsu tīmekļa vietnē ir iekļautas funkcijas, ko piedāvā Twitter Inc., 795 Folsom Street, Suite 600, Sanfrancisko, CA 94107, ASV. Kad jūs izmantojat Twitter un jo īpaši retvītošanas funkciju, Twitter sasaista jūsu Twitter kontu ar jūsu apmeklētajām tīmekļa vietnēm. Šī informācija ir pieejama citiem Twitter lietotājiem, jo īpaši jūsu sekotājiem. Dati tiek pārsūtīti Twitter arī šādā veidā. Twitter mūs kā tīmekļa vietnes nodrošinātājus nav informējis par pārsūtīto datu saturu vai to izmantošanu. Plašāka informācija pieejama šajā saitē: http://twitter.com/privacy

 

Atcerieties, ka jūs varat mainīt savus Twitter privātuma iestatījumus jūsu konta iestatījumos: http://twitter.com/account/settings.

 

Avots: Flegl Rechtsanwälte GmbH

10. Tiesības piekļūt jūsu personas datiem / labošana, bloķēšana vai dzēšana

Jūs varat jebkurā laikā pieprasīt informāciju par saviem personas datiem, datu izcelsmi, datu saņēmējiem, uzglabāšanas mērķi, kā arī personām un organizācijām, kurām mēs regulāri pārsūtām jūsu personas datus. Jums ir arī tiesības atjaunināt, labot, bloķēt vai dzēst savus datus saskaņā ar spēkā esošajām tiesību normām.

 

Ja esat sniedzis mums savus personas datus un vēlaties zināt, vai un kādus jūsu personas datus mēs uzglabājam, vai ja vēlaties iegūt informāciju par jūsu datu izmantošanu vai labošanu / bloķēšanu / dzēšanu, sazinieties ar mums caur mūsu klientu apkalpošanas centra e-pastu cac@opel.com

 

11. Tiesības atsaukt piekrišanu

Jums ir tiesības jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu. Piekrišanas atsaukšana neietekmēs datu apstrādes likumību, pamatojoties uz jūsu piekrišanu pirms tās atsaukšanas.

 

12. Privātuma politikas izmaiņas

Visas privātuma politikas izmaiņas tiks publicētas šajā tīmekļa vietnē. Tādēļ jums tā būtu laiku pa laikam jāpārskata, lai pārliecinātos par iespējamām izmaiņām.

 

13. Saziņa ar mums

Ja jums ir kādi jautājumi, komentāri vai prasības saistībā ar šo privātuma politiku, jūs varat sazināties ar mums šādi:

 

Opel Southeast Europe LLC

Szabadsag ut. 117, Budaörs 2040., Ungārija.

cac@opel.com

Versija: 2017. gada februāris