Sertificēti trešo pušu pārveidojumi

SPECIALIZĒTI TRANSPORTLĪDZEKĻI.

Vienmēr būs prasības, ko pat plašais Opel modeļu klāsts nespēs izpildīt. Tādēļ mēs esam izveidojuši uzticamu speciālistu tīklu. Tādējādi jūs varat būt pārliecināti, ka mēs būsim pārbaudījuši kvalitāti un ka bāzes transportlīdzeklim vienmēr tiks piemērota Opel garantija.

 

Opel ir apstiprinājis vairākus virsbūves pārveidojumus, ko piedāvā kvalificēti partneri visā Eiropā. Neatkarīgi no tā, vai jūs meklējat minivenu ar saldētavu, transportlīdzekli cilvēkiem ar kustību traucējumiem, ātrās palīdzības automašīnu, transportlīdzekli automašīnu vai zirgu pārvadāšanai, specializētus furgonus ar kravas kasti, minivenu ar plauktu sistēmu drošai darbarīku un aprīkojuma transportēšanai vai daudzām citām vieglo komerciālo transportlīdzekļu vajadzībām, Opel vienmēr ir pieejams pareizais partneris.

 

Iegādājoties Opel komerciālo transportlīdzekli ar sertificētiem pārveidojumiem, jūs varat būt droši, ka tas būs izturējis mūsu pārveidojumu inženieru komandas pārbaudes un ka pārveidojumu veicēji atbilst kvalitātes standartu, garantijas un pēcpārdošanas apkalpošanas nosacījumiem, tostarp produktu drošības priekšnoteikumiem. Turklāt sertificētie pārveidojumi neietekmē bāzes transportlīdzekļa garantiju.

Uzziniet vairāk par Opel Van Range