Opel OPC modeļi - OPC dizains

Entuziastu radīts dizains entuziastiem.

Aizraujoša, sportiska elegance, kas radīta, lai liktu cilvēkiem atskatīties. OPC produkti ar savu individuālo stilu pilnīgi noteikti izceļas pūlī.

Enlarge

Krāsas un apdare

Izcilu, spilgtu krāsu un acīmredzamas kvalitātes apvienojums rada vienreizēju individualitāti. Plašo iespēju klāsts ļauj Jums radīt pašiem savu individuālo OPC interjeru, kas veidots izsmalcināta un dinamiska dizaina pamatā.

 

OPC dizainu veido arī košas un iespaidīgas krāsas un pievilcīgas virsbūves līmplēves. Izvēlieties jebkuru modeli no šī iespaidīgo automašīnu klāsta, un tas nevainojami atbildīs tieši Jūsu prasībām pēc augstas veiktspējas.

 

Opel Corsa OPC modelis Carbon Flash virsbūves krāsā ir pieejams arī ar papildaprīkojumā iekļauto Matt Black Edition komplektu, kurā ietilpst pilna virsbūves apdare ar līmplēvi (izņemot režģa stieni, ārējo atpakaļskata spoguļu ietvarus un aizmugurējo spoileri), kā arī tonēti priekšējie lukturi ar AFL līkumu un pagriezienu gaismām. Vai arī varat izvēlēties Opel Corsa OPC Final Edition komplektu, kurā iekļauti 18 collu vieglmetāla diski, aizmugurējais spoileris un spīdīgi ārējo atpakaļskata spoguļu ietvari, kā arī citi dizaina elementi.

 

Carbon Roof Edition komplekts ar spīdīgu oglekļa izskata, 3D optikas dizaina jumta un ārējo atpakaļskata spoguļu ietvaru apdari modelī Opel Astra OPC rada pievilcīgu un modernu kontrastu ar izvēlēto virsbūves krāsu.

 

Jaunajai Opel Insignia OPC pieejams Matt Black Foil komplekts, lai padarītu tās izskatu ļoti īpašu. Iespaidīgo veiktspēju izceļ pilna virsbūves apdare ar līmplēvi Matt Black krāsā un lieli 20 collu vieglmetāla diski.

 

Recaro sporta un augstāka līmeņa sēdekļiem papildus standarta auduma/Morrocana apdares kombinācijai ir pieejama arī pilna ādas apdare. Jaunās Insignia OPC automašīnas priekšējie sēdekļi ar perforētas ādas apdari, kas ieguvuši AGR sertifikātu, piedāvā izcilu komfortu.

 

Lai arī kā Jūs kombinētu šos elementus, patiess braukšanas prieks ir garantēts.