Iepriekšējais
Tālāk

Opel Performance Center (OPC).

Aizraujoša braukšanas sajūta.

Ikvienu OPC modeli un produktu raksturo augsta veiktspēja, augsta kvalitāte un izteiksmīgs dizains. Tos izstrādājuši speciālisti no Opel Performance Center nodaļas, lai piedāvātu izcilu braukšanas prieku un baudījumu.

 

Opel OPC vairo braukšanas prieku. Uzziniet, kādēļ!

  • Visaptveroša veiktspējas koncepcija
  • Augstas veiktspējas dizains
  • Uzlabotas dzinēju tehnoloģijas
  • OPC Line individualitāte
  • Profesionāla braukšanas apmācība

Enlarge

OPC koncepcija

Opel OPC zīmola filozofija ir vienkārša - nodrošināt labākos pieejamos augstas veiktspējas modeļus un piederumus. Turklāt, tā kā OPC modeļus izstrādā tā pati darba grupa, kas tos konstruējusi, tiem piemīt tāda pilnība un viengabalainība, kādu neviens cits automašīnu speciālā aprīkojuma uzņēmums nevar piedāvāt.


Enlarge

OPC modeļi

Atļaujieties ne vien sapņot par jaudu, bet arī kontrolēt to. Opel Corsa OPC, Astra OPC un jaunā Opel Insignia OPC ir radītas, lai sniegtu enerģisku jaudu uz ceļa. To izcilā veiktspēja ir dinamiski pieskaņota uzlabotajai šasijas tehnoloģijai un iespaidīgajam dizainam.


Enlarge

OPC Line

Tā kā ikvienam ir savi priekšstati par veiktspēju un personalizēšanu, Opel OPC līnija ļauj izvēlēties OPC aprīkojuma elementus, kas ir vislabāk piemēroti tieši Jūsu Opel automašīnai. Tie visi ir būvēti saskaņā ar augstajiem OPC standartiem un atbilst Jūsu automašīnai gan konstrukcijas ziņā, gan vizuāli.


Enlarge

OPC veiktspējas apmācība

Ne vien izbaudiet jaudu, bet arī kontrolējiet to. Kļūt par labāku autovadītāju ir vieglāk, nekā Jums šķiet. OPC apmācība piedāvā izaicinājumus, apmierinātību un ievērojamus uzlabojumus.


Enlarge

OPC kolekcija

Augstas kvalitātes personīgie un autobraukšanas piederumi, kam piemīt OPC stils un daba. OPC stila kolekcija piedāvā plašu interesantu un ekskluzīvu dizaineru produktu klāstu.