Iepriekšējais
Tālāk

Lejupielādes

JAUNAIS ADAM.

Pievilcīgs, elegants un sportisks.

Jaunais Opel ADAM pilnībā atšķiras no citām automašīnām. Un ne tikai dēļ sava izteiksmīgā dizaina un spilgtajām krāsām. ADAM dizainu nosaki tu pats. Par tavu ADAM runās visa pilsēta. Pateicoties trim dizaina dimensijām, šo mini klases pilsētas automašīnu var pārvērst par jebkurām aktivitātēm paredzētu ADAM SLAM, satriecošu ADAM JAM vai īpaši elegantu ADAM GLAM.

 

Ieklausies sevī unun izbaudi ielas ar jauno ADAM.

 

  • Pilnīgi jauns un iespaidīgs dizains
  • Esi sasniedzams, izmantojot universālo multivides sistēmu IntelliLink
  • Īpašs komforts un elegance salonā, kas ļaus tev vienkārši atlaisties un atpūsties
  • Atbrīvojies un izbaudi drošu braucienu
  • Patīkama un ērta braukšana, ar kuru vari lepoties

Enlarge

Automašīna, par kuru runā visa pilsēta

Neatkarīgi no tā, vai izvēlies ADAM SLAM, ADAM JAM vai ADAM GLAM, jebkura no šīm dizaina pieejām tiešām piesaista uzmanību. Virsbūves un peldošā jumta divu krāsu kombinācija piedāvā modernu un izteiksmīgu ārpuses dizainu, taču arī salonā ir skaidri pamanāmi virsbūves dizaina akcenti: vairāk elegances labākam izskatam.


Enlarge

Izveido savu ADAM

ADAM ir svaigas individualitātes un moderna dizaina sinonīms. Taču šo pilsētas automašīnu var atdzīvināt tikai tava unikālā personība. Kad runa ir par ADAM, pielāgošanai izmantojamā aprīkojuma saraksts ir gandrīz bezgalīgs. Izvēle ir atkarīga pilnībā no tevis, jo tieši tu pielāgo savu ADAM tieši tā, kā to vēlies.


Nepārtrauktas izklaides un sakaru iespējas

Iepazīsties ar nepārspējamo multivides sistēmu IntelliLink. Tā piedāvā viedtālruņa pievienošanas iespējas — gan Android, gan iOS, lai pilnībā atbilstu tavam dzīvesveidam. Izbaudi mūzikas, video, fotoattēlu un karšu pasauli savā personīgajā 7 collu skārienekrānā automašīnas ADAM priekšējā panelī.


Enlarge

Esi mierīgs!

Stāvvietā novietošana ir kļuvusi par izpriecu. Šī jaunā mini klases automašīna ne tikai var atrast piemērotu stāvvietu, bet arī pati var tajā iestūrēt. Līdz ar to šis process ir kļuvis daudz vieglāks. Un tas vēl nav viss. Nospied pogu City (Pilsēta), lai uzlabotais stūres pastiprinātājs atvieglotu apstāšanos stāvvietā un vadāmību pilsētā.


Enlarge

Braukšana tagad ir kļuvusi vēl patīkamāka

Kad runa ir par ADAM, uzmanība ir jāpievērš ne tikai automašīnas izskatam. Šīs mini klases pilsētas automašīnas vadības aprīkojums pilnībā atbilst modernajai tehnoloģiju pasaulei. Palīdzības sistēma novietošanai stāvvietā, viegla vadāmība un pilnā klimata kontrole ir tikai neliela daļa no uzmanības vērtā aprīkojuma.


Enlarge

Pārliecinošai braukšanai

Visiem trim jaudīgajiem benzīna dzinējiem apvienojumā ar piecu ātrumu manuālo pārnesumkārbu ir pieejama arī sistēma ecoFLEX un Start/Stop tehnoloģiju, lai tu varētu gan labi parādīt sevi, gan ietaupītu degvielu.

 

ADAM izskatās lieliski un, to izstrādājot, ir pievērsta īpaša uzmanība detaļām. Pastiprinātā šasija un dzinēja stiprinājuma sistēma vēl vairāk uzlabo braukšanas komfortu un degvielas ekonomiju, kā arī piedāvā izcilu vibrācijas novēršanu brīvgaitā. Tāpēc ar ADAM tiešām ir patīkami braukt.