Opel Astra sedans - komforts un ērtības

Izmēģinājuma brauciens

Izmēģinājuma brauciens sniedz daudz vairāk informācijas nekā tūkstotis attēlu. Noklikšķiniet šeit, lai izbaudītu realitāti.

Piesakieties izmēģinājuma braucienam

Jauns komforta un labas pašsajūtas līmenis.

Opel Astra ievieš jaunus standartus ergonomikas, bagāžas pārvadāšanas iespēju un augstas kvalitātes komforta nodrošināšanas jomā vadītājam un pasažieriem.

Enlarge

Autovadītāja/blakussēdētāja ergonomiskie AGR sporta sēdekļi

Lai arī kā jūs brauktu vai cik tālu ceļu mērotu, sēdēšanas komforts ir ļoti svarīgs. Papildaprīkojumā pieejamie ergonomiskie AGR sēdekļi ar plašajām regulēšanas iespējām, tostarp muguras balstu un sēdvirsmas pagarinājumu, kurus apstiprinājusi Vācijas muguras veselības organizācija AGR, ergonomikas izcilības centrs, ļauj pielāgot sēdēšanas pozīciju atbilstoši individuālajām komforta prasībām. Tie pieejami tikai autovadītājam vai arī autovadītājam un blakussēdētājam.

 

Greznākajās versijās perforētā āda un apsilde iekļauj jauno Opel Astra luksusa kategorijā. Ja dodat priekšroku auduma apdarei, arī tā nodrošina tādu pašu ortopēdiskā atbalsta līmeni.


Elektriski regulējams autovadītāja sēdeklis

Izmantojiet iespēju papildināt ergonomisko AGR sporta sēdekli ar elektriskās regulēšanas funkciju, lai visus galvenos pielāgojumus varētu veikt elektroniski, vienkārši nospiežot slēdzi (sēdvirsmas pagarinājums nav elektroniski regulējams).


Enlarge

Elektriskā stāvbremze

Ar pieskārienu vadāmā elektriskā stāvbremze nodrošina gan palielinātu drošību, kad novietojat automašīnu stāvvietā, gan atvieglo autovadītāja darbu. Apvienojumā ar palīgsistēmu kustības sākšanai kalnup, kas neļauj automašīnai ripot atpakaļ, kad tā ir apturēta slīpumā, sistēma ļauj braukt viegli un bez raizēm, turklāt palielināta komforta un drošības apstākļos.


Enlarge

Divu zonu gaisa kondicionētājs

Gaisa kvalitāte un kontrole ir būtisks Opel Astra salona komforta elements. Elektroniskā klimata kontrole (ECC) uzlabo klusuma un kontroles izjūtu, tostarp arī individuālo autovadītāja iestatījumu atmiņu. Gaiss tiek filtrēts caur kokoglēm, un abi priekšējos sēdekļos sēdošie var atsevišķi izvēlēties vajadzīgo temperatūru. ECC sistēmā ietilpst arī kontrolēta daļēja gaisa recirkulācija, kas nodrošina uzlabotu sildīšanas un dzesēšanas veiktspēju.


Enlarge

Jumta lūka

Elektriskajai jumta lūkai ir pacelšanas/nolaišanas un atvēršanas/aizvēršanas funkcija ar pretiesprūšanas mehānismu. Tonētais stikls kalpo arī kā papildu gaismas avots, ko var nosegt ar iebūvētu pārbīdāmu saulessargu, lai izsargātos no nevēlamas saules radiācijas.


Enlarge

CD 400 skaņas sistēmas

Ja dažreiz aizmirstat savu mūziku mājās, tad automašīnas stereosistēma pamudinās no šī ieraduma atradināties. CD 400 skaņas sistēmai ir seši skaļruņi, septiņu joslu grafiskais ekvalaizers, digitālais skaņas procesors, 4x20 W izejas, radio, papildierīču ligzda un, protams, lieliska skaņa. CD 400 Plus versija ar dubulto uztvērēju ir pieejama, ja izvēlaties USB portu, lai atskaņotu un vadītu mobilās digitālās ierīces, Bluetooth® tālruņa lietošanu brīvroku režīmā ar balss vadību vai DAB/DAB+ visu Eiropas digitālo radiostaciju uztveršanai, turklāt jūs varat izvēlēties izmantot visas šīs funkcijas.


Enlarge

CD 600 IntelliLink

Savienojot viedtālruni ar automašīnas IntelliLink tehnoloģiju un attēlojot visas svarīgākās funkcijas augstas izšķirtspējas 7 collu krāsu ekrānā, CD 600 IntelliLink sistēma uzstāda jaunus komforta, savienojamības un drošības standartus. Veiciet zvanus, straumējiet mūzikas failus, izmantojot Bluetooth®, noklausieties ienākošos teksta ziņojumus vai apskatiet caur USB augšupielādētos fotoattēlus. Pateicoties integrētajām tālvadības pogām, rokas vienmēr būs uz stūres. Caur USB pieslēgvietu pievienotā mūzikas datubāze Gracenote® atpazīst izpildītāju, albumu un dziesmu nosaukumus, kā arī palīdz pārvaldīt jūsu mūzikas kolekciju.


Enlarge

Navi 950 IntelliLink

Augstākās klases navigācijas sistēma nodrošina visas IntelliLink tehnoloģijas sniegtās priekšrocības dažādām viedtālruņa savienošanas iespējām, tostarp audio straumēšanu ar Bluetooth® un navigāciju ar 3D skatu no augšas un One Shot galamērķa ievadi ar balss komandām. Ātrākai maršrutu plānošanai automašīnas atmiņā ir saglabātas vairāk nekā 30 Eiropas valstu kartes, kuras iespējams atjaunināt caur USB pieslēgvietu.

Navi 650 sistēmai ir tādas pašas navigācijas pamatfunkcijas. Lai to savienotu ar mobilo tālruni, papildaprīkojumā ir pieejama mobilo tālruņu brīvroku sistēma Bluetooth® ar tālvadības pogām uz stūres.


Enlarge

FlexDock®

Drošais, elegantais un ideāli izvietotais papildaprīkojums nodrošina nevainojamu pārredzamību un ir viegli aizsniedzams. Tas ir lielisks veids, kā pievienot savu viedtālruni. Vairs nekādu lieku vadu vai neveiklas taustīšanās – tikai ērta mūzikas, zvanu un informācijas sistēmas vadība.


Enlarge

Līdz pat 18 bagāžas glabāšanas nodalījumiem

Opel Astra piedāvā daudzas bagāžas glabāšanas iespējas, kas ir tikpat praktiskas, cik atjautīgas. Automašīnā Opel Astra ērti bagāžas glabāšanas nodalījumi ir izvietoti vadītājam un pasažieriem viegli aizsniedzamā attālumā. Priekšējās un aizmugurējās durvju kabatas ar pudeļu turētājiem, autovadītāja sīklietu novietne, krūzīšu turētāji, liels sīklietu nodalījums un priekšējais un aizmugurējais centrālais roku balsts ar slēgtiem bagāžas nodalījumiem — atkarībā no aprīkojuma kopumā ir pieejami 18 bagāžas glabāšanas nodalījumi lieliem un maziem priekšmetiem.