Opel Astra sedans — dizains

Izmēģinājuma brauciens

Izmēģinājuma brauciens sniedz daudz vairāk informācijas nekā tūkstotis attēlu. Noklikšķiniet šeit, lai izbaudītu realitāti.

Piesakieties izmēģinājuma braucienam

KAUT KAS, AR KO LEPOTIES.

Mēs lepojamies ar savu Opel Astra. Jo mēs zinām, ka esam radījuši automašīnu, par kuru būsiet lepni arī jūs.

Enlarge

Virsbūves dizains

Tas ir fascinējoši, kā proporcijas var mainīt uztveri. Apskatiet tuvāk mūsu Astra četrdurvju sedanu. Tā izcili sabalansētais un harmoniskais dizains liks jums noticēt, ka dizainers savu darbu sāka pie baltas lapas. Virsmas un līnijas nevainojami saplūst kopā, radot dinamiski pievilcīgu kopējo iespaidu. Nekas nešķiet nevietā.

 

Un tomēr ir dažas jau pazīstamas iezīmes, it īpaši priekšpusē. Priekšējie lukturi un priekšējais režģis īpaši izsmalcinātā veidā nepārprotami liecina, ka šis ir Astra modelis. Arī aizmugurējie lukturi atbilst citu Astra modeļu formas stilam. Bet visām pārējām detaļām piemīt sava individuāla personība.

 

Skatienu uzreiz piesaista jumta līnija, kas maigi izliecas ap salonu un ar slīpo aizmugurējo stiklu elegantā plūdumā nolaižas līdz izteiktajai aerodinamiskajai malai aizmugurējā paneļa beigās. Sānu logu zona seko jumta vienmērīgajam lejupejošajam slīpumam, papildinot automašīnas sportisko eleganci.

 

Un automašīnas aizmugure pati par sevi ir nevainojams noslēgums. To raksturo slīpais aizmugurējais stikls, integrētais platformas spoileris un rūpīgi veidotā bufera plašais plūdums. Tas viss perfekti saplūst vienā. Kaut kas, ar ko lepoties.


Enlarge

Salona dizains

Izliektās līnijas un mērinstrumentu panelis harmoniski saplūst vienā, radot patīkamu plašas ietilpības sajūtu. Opel Astra augstās kvalitātes materiāli atbilst izcilās meistarības standartiem. Galvenās virsmas ir apdarinātas ar mīkstu, pieskārienam patīkamu materiālu un augstas kvalitātes šķiedrām.

 

Hromētie elementi priekšējam panelim piešķir tehnisku un mūsdienīgu dvesmu. Šeit  saskatāma arī asmeņu tēma — tādās detaļās kā gaisa atverēs, durvju rokturos un stūrē.

 

Automašīnā Opel Astra liela uzmanība ir pievērsta katrai detaļai, piemēram, dizainam, kā arī praktiskajam un viegli aizsniedzamajam vadības aprīkojuma un bagāžas izvietojumam. Rezultāts: izsmalcināts, autovadītāja vajadzībām pielāgots priekšējais panelis ar izcilu ergonomiku.


Enlarge

drive!

Automašīna Astra Campaign ir dizaina un dzīvīguma iemiesojums, kuras plašais aprīkojums apliecina jūsu personīgo gaumi. Satriecošu izskatu automašīnai piešķir Wega/Atlantis un Morrocana sēdekļu apdare un ekskluzīvie papildaprīkojumā pieejamie 17 collu vieglmetāla diski. Vēl lielākam komfortam iespējams izvēlēties ergonomiskos AGR sertificētos sēdekļus ar auduma vai ādas apdari, par kuriem garos braucienos īpaši pateicīga būs jūsu mugura.