Opel Astra sedans — braukšanas dinamika

Izmēģinājuma brauciens

Izmēģinājuma brauciens sniedz daudz vairāk informācijas nekā tūkstotis attēlu. Noklikšķiniet šeit, lai izbaudītu realitāti.

Piesakieties izmēģinājuma braucienam

Tūlītēja pielāgošanās — uzlabota drošība. Vairāk prieka!

Vai jums ir sportisks noskaņojums, jeb vienkārši vēlaties izbaudīt kruīza braucienu? Viens pieskāriens pogai pilnībā maina braukšanas dinamiku no spraigas sportiskas aizrautības līdz relaksējošai vadīšanai, mērojot garus ceļa posmus, ar pārsteidzošu drošības un stabilitātes izjūtu.

Enlarge

Nevainojama platforma

Izcils komforts, braukšanas dinamika un vadāmība ar samazinātu trokšņu un vibrāciju līmeni ir galvenās Opel Astra šasijas sniegtās priekšrocības. Opel Astra virsbūves augstā vērpes izturība ir optimāls priekšnosacījums precīzai automašīnas vadībai, braukšanas komfortam un ārkārtīgi zemam trokšņa un vibrāciju līmenim.

 

Platā stāja nodrošina augstu stabilitāti pagriezienos, garā garenbāze — plūstošu braukšanu pat pa nelīdzeniem ceļiem.


Enlarge

Aizmugurējā piekare ar Vata paralēlās kustības savienojumu

Opel Astra unikālā aizmugurējā piekare ir vērpstieņa piekares ass ar Vata paralēlās kustības savienojumu. Lai gan Vata savienojuma princips ir zināms jau vairāk nekā 200 gadu, pēdējā laikā tas galvenokārt izmantots sacīkšu automašīnās. Patiesībā darbības princips ir pavisam vienkāršs.

 

Tērauda šķērselements, kas atrodas tieši aiz riteņa centrālās līnijas, satur divus paralēlās kustības savienojuma stieņus. Vidū tie griežas ap asi, un to gali ir pievienoti apakšējiem riteņu balstiem. Rezultātā jebkurš sānu trieciens vienā pusē nekavējoties tiek kompensēts ar līdzīgu spēka apjomu otrā pusē, tādējādi palielinot stabilitāti. Šīs kompaktās sistēmas lielākā priekšrocība ir efektīva jebkādu ass sānu kustību novēršana, kas nodrošina stabilāku braukšanu un uzlabotu vadāmību.

Vata mehānisms ar noteiktiem dzinējiem un FlexRide šasiju ir iekļauts standartaprīkojumā.


FlexRide šasija

Iedomājieties automašīnu, kas nepārtraukti pielāgo savu darbību atbilstoši ceļa apstākļiem un jūsu braukšanas stilam. Un, nospiežot tikai vienu pogu, jūs varat izvēlēties komfortablu kruīza vai dinamisku sporta automašīnu. Tieši tāds ir jaunās FlexRide sistēmas mērķis.

 

Elektroniskā šasijas vadības sistēma FlexRide nekavējoties reaģē uz mainīgajiem ceļa apstākļiem un nepārtraukti pielāgojas jūsu braukšanas stilam. Nepārtrauktās amortizācijas kontroles sistēma reāllaikā pielāgo amortizācijas iestatījumus. 4 kanālu ABS ar elektronisko bremzēšanas spēka sadali, vilces kontroles sistēmu un ESP®Plus nodrošina fantastisku braukšanas dinamiku.

 

Izmantojot sistēmas FlexRide slēdžus, tikai ar vienu pieskārienu pogai var mainīt pilnīgi visu braukšanas dinamiku.  Varat izvēlēties kādu no 3 darbības režīmiem — „Sport” (Sporta), „Tour” (Ceļojums) un „Normal” (Parasts). Tie visi ir optimizēti dažādiem braukšanas veidiem, sākot ar saspringtu un sportisku azartu līdz pat mierīgam liela attāluma braucienam kruīza režīmā ar nemainīgu drošību un stabilitāti.