Iepriekšējais
 • Gājēju zonas gaismas

   

  Apgaismo iespējamus apdraudējumus ar platāku gaismas kūli (papildu 8° pa kreisi un pa labi).

  Opel Astra sedans - pilsētas gaismas

  Pilsētas gaismas

   

  Platāks un zemāks gaismas stars. Tiek aktivizēts atbilstoši braukšanas ātrumam un ielas apgaismojumam.

  Opel Astra sedans - lauku ceļu gaismas

  Lauku ceļu gaismas

   

  Platākas un spilgtākas nekā parasti, ar 70 m garu, neapžilbinošu staru.

  Opel Astra sedans - lielceļu gaismas

  Lielceļu gaismas

   

  Paaugstina, paspilgtina un pagarina staru līdz 140 metriem, neapžilbinot citus autovadītājus.

 • Opel Astra sedans - sliktu laikapstākļu gaismas

  Sliktu laikapstākļu gaismas

   

  Režīms, ko aktivizē vējstikla tīrītāji vai lietus sensors, uzlabo redzamību lietus laikā.

  Opel Astra sedans - tālo gaismu palīgsistēma HBA

  Tālo gaismu palīgsistēma HBA

   

  Uztverot citus priekšā braucošus transportlīdzekļus, HBA automātiski pazemina priekšējo lukturu gaismas staru, bet, kad ceļš atkal ir tukšs, pārslēdz atpakaļ tālās gaismas.

  Opel Astra sedans - dinamiskās līkumu gaismas

  Dinamiskās līkumu gaismas

   

  Priekšējo lukturu leņķis līkumos tiek palielināts par 15°. To aktivizē stūres pagrieziena leņķis un braukšanas ātrums.

  Opel Astra sedans - statiskās līkumu gaismas

  Statiskās līkumu gaismas

   

  Apgaismo ceļu 90° leņķī uz labo vai kreiso pusi, nodrošinot labāku redzamību līkumos.

Tālāk

Izmēģinājuma brauciens

Izmēģinājuma brauciens sniedz daudz vairāk informācijas nekā tūkstotis attēlu. Noklikšķiniet šeit, lai izbaudītu realitāti.

Piesakieties izmēģinājuma braucienam

Drošība un aizsardzība jums nozīmīgām personām.

Pateicoties daudzpusīgam pasīvās un aktīvās drošības aprīkojumam un novatoriskām vadītāja palīdzības sistēmām, Opel Astra ir viena no drošākajām automašīnām savā klasē.

New Opel Astra notchback - Adaptive Forward Lighting (AFL)

Adaptīvais priekšējais apgaismojums (AFL)

Tāpat kā jebkurai zvaigznei, arī Opel Astra ir nepieciešams pareizs apgaismojums. Astra ir pieejama ar adaptīvo priekšējo apgaismojumu — visprogresīvāko priekšējā apgaismojuma sistēmu kompaktklases segmentā.

 

Pārvietojamie elementi elegantajos biksenona priekšējos lukturos automātiski pielāgojas dažādiem apstākļiem, nodrošinot mierīgāku un drošāku braukšanu. Deviņas atšķirīgas apgaismojuma funkcijas ļauj iegūt vislabāko apgaismojumu jebkurā situācijā, uzlabojot ceļa apgaismojumu līdz pat 90% salīdzinājumā ar fiksētajiem priekšējiem lukturiem un neapžilbinot citus braucējus.

 

Adaptīvā priekšējā apgaismojuma sistēma (AFL) lieliski uzlabo redzamību līkumos un strauju pagriezienu laikā, padarot braukšanu naktī ievērojami drošāku, kā arī daudz mierīgāku.


Kruīza kontrole ar ātruma ierobežotāju

Atšķirībā no kruīza kontroles, kas ir ļoti praktiska satiksmes plūsmā uz autostrādēm un citiem ceļiem, ātruma ierobežotāja funkcijas priekšrocības ļauj to izmantot arī pilsētā, braucot intensīvā satiksmē, kur tā neļauj automašīnai pārsniegt iestatīto ātrumu. Ātruma ierobežotāja funkcija ļauj autovadītājam iestatīt maksimālo braukšanas ātrumu, sākot no 25 km/h.

 

Ātruma ierobežošanas funkcija var būt īpaši noderīga, kad pilsētās ir jāievēro noteiktais braukšanas ātrums 30 km/h zonās.

 

Autovadītājs var ignorēt ātruma ierobežojumu, ieslēdzot zemāku pārnesumu. Šādā gadījumā displejā tiek parādīts brīdinājums. Ātruma ierobežotāja funkcija automātiski tiek aktivizēta no jauna pēc jebkādas ātruma samazināšanas vai bremzēšanas, kuras rezultātā automašīnas braukšanas ātrums kļūst mazāks par iestatīto, samazinot griezes momentu.


Enlarge

Sānu aklās zonas brīdinājuma sistēma (SBSA)

Sānu aklās zonas brīdinājuma sistēma (SBSA), kas ir īpaši noderīga vairāku joslu automaģistrālēs, izmanto ultraskaņas sensorus, lai noteiktu objektus vadītāja redzamības loka aklajā zonā. Tā nepārtraukti uzrauga aklās zonas abās automašīnas pusēs un ieslēdz gaismas diodi iekšējā vai ārējā atpakaļskata spogulī, ja attiecīgajā zonā atrodas kāds transportlīdzeklis. Ja pagrieziena rādītājs tiek ieslēgts brīdī, kad kāds transportlīdzeklis atrodas šajā aklajā zonā, gaismas diode sāk mirgot un atskan brīdinājuma signāls. Tā ir aktīva līdz 140 km/h.


Enlarge

Palīgsistēma novietošanai stāvvietā

Palīgsistēma novietošanai stāvvietā palīdz noteikt šķēršļus gan automašīnas priekšā, gan aizmugurē. Attālums līdz šķēršļiem tiek norādīts akustiski ar pulsējošu skaņu un attēlu displejā.


Enlarge

Riepu spiediena uzraudzības sistēma TPMS

Standartaprīkojumā iekļautā riepu spiediena uzraudzības sistēma uztur automašīnas riepās drošu spiedienu bez nepieciešamības apstāties, lai veiktu nevajadzīgas pārbaudes. Atkarībā no izvēlētā aprīkojuma sistēma uzrauga spiedienu katrā riepā un, kad kādā no tām ir jāpiepumpē, mērinstrumentu panelī izgaismo grafisku brīdinājumu.


Enlarge

Pasīvā drošība

Automašīna Opel Astra ir ne tikai aprīkota ar modernām aktīvās drošības sistēmām, bet arī spēj aizsargāt pasažierus ar teicamām pasīvās drošības tehnoloģijām.

 

Izturīgie buferi un īpaši efektīvās enerģijas absorbēšanas sistēmas pasargā no nelieliem triecieniem. Buferu sijas ir precīzi pozicionētas, lai nodrošinātu maksimālu aizsardzību divu automašīnu neliela ātruma sadursmēs, palīdzot samazināt remonta rēķinus un nodrošinot izcilu apdrošināšanas klasifikāciju.

 

Pasažieru kabīni sargā ļoti izturīga tērauda konstrukcija, kuru aptver optimizētas deformācijas zonas, kas palīdz novērst trieciena sekas. Iekšpusē priekšējo sēdekļu drošības jostu spriegotāji, priekšējie, sānu un aizkarveida drošības spilveni, pedāļu atvienošanas sistēma un aktīvie galvas balsti — visi darbojas kopā, lai jūs aizsargātu.

 

Lai pasargātu savu Opel Astra no zādzībām, ir pieejama uzlabota signalizācijas sistēma, kas atbilst visstingrākajām apdrošināšanas uzņēmumu prasībām.