Iepriekšējais
Tālāk
Iepriekšējais
Tālāk

Lejupielādes

OPEL Astra.

Slaika, moderna un eleganta.

Opel Astra kustībā ir tikpat dinamiska kā izskatā. Izbaudiet braucienu, pateicoties lieliskai vadāmībaiun nevainojamai piekarei. Papildiniet to ar ātri reaģējošiem un efektīviem dzinējiem un izjūtiet reibinošu braukšanas prieku.

 

Vai meklējat elegantu automašīnu ar plašu salonu un pielāgojamības iespējām? Iepazīstiet Opel Astra lieliskās funkcijas.

• Elegants dizains, kas ikvienam liks atskatīties

• Izcili komfortabls aprīkojums

• Izcila braukšanas dinamika

• Acumirklī reaģējoši dzinēji

• Mūsdienīgākās drošības funkcijas


Enlarge

Slaika un sportiska elegance

Iepazīstieties ar Opel Astra un tās fantastiskajām proporcijām. Tā aizēno visus konkurentus.


Enlarge

Pārsteidzošs komforts

Opel Astra savdabīgais virsbūves dizains saplūst ar izteiksmīgo salona apdari. Mūsdienīgo autovadītāja sēdvietas ergonomiku papildina visaugstākās kvalitātes komforts piecām personām un atjautīgi bagāžas izvietošanas risinājumi.


Enlarge

Izcila brauciena baudījums

Pilnīgs jaunāko tehnoloģiju atbalsts atvieglo automašīnas vadīšanu, kā arī padara to drošāku un mierīgāku. Automašīnā Opel Astra jūs gūsiet daudzveidīgas braukšanas izjūtas atbilstoši noskaņojumam un dzīvesveidam.


Enlarge

Augstākās klases tīrība

Automašīnu Opel Astra raksturo ekonomiski, videi draudzīgi dzinēji, kas patiešām ietaupa degvielu. Izvēlei pieejams daudzveidīgs benzīna dzinēju, dīzeļdzinēju un sašķidrinātās naftas gāzes dzinēju klāsts.


Enlarge

Plašāka informācija par drošību

Mūsdienīgās Opel Safetec® aktīvās un pasīvās drošības sistēmas ir visu Opel modeļu raksturīga iezīme. Drošība nekad nav bijusi tik eleganta un visaptveroša kā automašīnās Astra.


Nākamās darbības
Nākamās darbības

Plašāka informācija par Opel Astra sedanu