Iepriekšējais
Tālāk
Iepriekšējais
Tālāk

Lejupielades

OPEL ASTRA SPORTS TOURER.

Elegants universāls.

Opel Astra Sports Tourer ievieš jaunu un elegantu auru tirgū. Tam ir izcilas vadāmības īpašības, pateicoties novatoriskai piekarei un modernām tehnoloģijām. Papildiniet to ar ātri reaģējošiem un efektīviem dzinējiem, plašu vietu un pielāgojamības iespējām, un iegūsiet īpaši iespaidīgu automašīnu, kas paceļ ikdienas braukšanas prieku pilnīgi jaunā līmenī.

 

Vai meklējat elegantu alternatīvu parastajam universālam ar plašu salonu un pielāgojamības iespējām? Iepazīstiet Opel Astra Sports Tourer lieliskās funkcijas.

  • Sportiski elegants dizains
  • Novatorisks komforta aprīkojums
  • Pārliecinoša braukšanas dinamika
  • Acumirklī reaģējoši dzinēji
  • Mūsdienīgākās drošības funkcijas
Galerija
Galerija

Enlarge

Dizains, kas jūs spārno

Opel Astra Sports Tourer ir slaida un skulpturāla, ar pārliecinošām raksturīgo lukturu akcentētajām līnijām. Sportiska, tomēr eleganta— tā pārveido aizraujošo Astra piecdurvju dizainu pielāgojamā un daudzveidīgā automašīnā.


Enlarge

Komforts ar kvalitāti

Virsbūves kvalitāte un sportiskais izskats turpinājumu rod arī Opel Astra Sports Tourer salonā. Modernā vadītāja sēdvietas ergonomika ir saskaņota ar visaugstākās kvalitātes komfortu, atjautīgiem bagāžas izvietošanas risinājumiem un daudzpusīgām telpas izmantošanas iespējām.


Enlarge

Izteiksmīgs telpiskums

Automašīnā Opel Astra Sports Tourer ir pieejama līdz pat 1550 itru liela līdzena bagāžas telpa. Bet tā ir tikai daļa no stāsta. Iespējas, kā to varat pārveidot, organizēt un pielāgot tieši savām vajadzībām, rada pilnīgi citu izpratni par jēdzienu “daudzveidība”.


Enlarge

Elegants brauciens

Opel Astra Sports Tourer ir automašīna dinamiskiem vadītājiem, un tā piedāvā braukšanas komfortu, lielisku vadību un plašu videi saudzīgu dzinēju piedāvājumu jebkurai gaumei. Tāpēc katrs brauciens ir aizraujošs piedzīvojums.


Enlarge

Videi saudzīga darbība

Ekonomiski, videi saudzīgi dzinēji, kas patiešām ietaupa degvielu, — tā ir galvenā Opel Astra Sports Tourer iezīme. Izvēlieties kādu no daudzveidīgā benzīna, dīzeļa vai sašķidrinātās naftas gāzes dzinēju klāsta.


Enlarge

Plašāka informācija par drošību

Mūsdienīgās Opel Safetec® aktīvās un pasīvās drošības sistēmas ir visu Opel modeļu raksturīga iezīme. Drošība nekad nav bijusi tik eleganta un visaptveroša kā ar Astra Sports Tourer.


Opel Astra Sports Tourer — nākamās darbības
Nākamās darbības

Plašāka informācija par Opel Astra Sports Tourer


Opel Astra Sports Tourer - Galerija
Galerija