Opel Cascada — piederumi

Izmēģinājuma brauciens

Izmēģinājuma brauciens sniedz daudz vairāk informācijas nekā tūkstotis attēlu. Noklikšķiniet šeit, lai izbaudītu realitāti.

Piesakieties izmēģinājuma braucienam

OPEL CASCADA AKSESUĀRI.

Cascada modelim piemīt stils, komforts un daudzveidība, kas pārspēj jūsu vēlmju piepildījumu, un Opel piedāvā plašu papildiespēju klāstu, kas ļauj pielāgot kabrioletu jūsu personīgajai gaumei. Plašais augstas kvalitātes piederumu klāsts vēl vairāk papildina un uzlabo Cascada modeļa izcilo būtību.

Enlarge

Komforts un kopšana

Jūtieties kā mājās. Tā kā mēs automašīnās pavadām ļoti daudz laika, tās bieži vien ir kā mūsu otrās mājas. Jūs atradīsiet visu, kas nepieciešams, lai jūsu Opel automašīna izskatītos lieliski un lai to padarītu tik ērtu, cik vēlaties: gan iekšpusē, gan ārpusē, sākot no grīdas paklājiem un beidzot ar kravas izkārtošanas sistēmām un daudz ko citu.


Enlarge

Bagāžas pārvadāšanas un izvietošanas sistēmas

Ar Opel paņemt līdzi visu nepieciešamo ir daudz vienkāršāk. Mūsu plašais daudzpusīgo transportēšanas un bagāžas turētāju sistēmu klāsts lieliski noder gan dodoties ceļojumos, gan sporta aktivitātēm. Mūsu piedāvājumā ietilpst gan Opel oriģinālie produkti, gan mūsu sadarbības partnera Thule - bagāžas turētāju sistēmu tirgus līdera - aprīkojums.


Enlarge

Informācijas un izklaides sistēmas

Opel informācijas un izklaides sistēmas ir patiešām lieliskas - tās padara katru braucienu vēl patīkamāku. Esiet savienots ar apkārtējo pasauli, pateicoties Bluetooth® brīvroku komplektam un navigācijas sistēmām, karšu atjauninājumiem un dažādiem multivides savienojumiem.


Enlarge

Dizains un OPC Line aprīkojums

Vai esat gatavs izcelties pūlī? Šī ir īstā vieta, kur to sākt. Mēs piedāvājam lieliskus dizaina produktus, kas jūsu Opel automašīnai piešķirs īpašu izskatu. Opel Performance Center un OPC Line nozīmē ekskluzīvu izskatu, izsmalcinātas tehnoloģijas un aizraujošu veiktspēju. Radiet automašīnu, kas izceļas pūlī.


Enlarge

Diski

Padariet savu Opel atšķirīgu, izmantojot jaunu disku komplektu. Lai arī kāda būtu jūsu gaume, šeit jūs atradīsiet plašu Opel oriģinālo vieglmetāla disku piedāvājumu, lai savai automašīnai piešķirtu individuālu izskatu. Izbaudiet Opel oriģinālo piederumu stilu un kvalitāti.