Jaunā Opel Cascada — atbalsta sistēmas

Izmēģinājuma brauciens

Izmēģinājuma brauciens sniedz daudz vairāk informācijas nekā tūkstotis attēlu. Noklikšķiniet šeit, lai izbaudītu realitāti.

Piesakieties izmēģinājuma braucienam

Paplašiniet savas sajūtas.

Redziet skaidrāk un saņemiet brīdinājumu par iespējamām problēmām vai briesmām. Ļaujiet modernajām tehnoloģijām atbrīvot braukšanu no pūlēm, stresa un dažādām neskaidrībām. Un atklājiet, cik daudz relaksētāka un baudāmāka var būt braukšana.

New Opel Cascada - Adaptive Forward Lighting Plus (AFL+)

Adaptīvais priekšējais apgaismojums Plus (AFL+)

Ceļa saredzēšana ir būtisks drošības un labsajūtas priekšnosacījums. Sistēmas AFL+ uzmanības centrā ir tas, kā jūs redzat. Šī sistēma šobrīd tiek uzskatīta par vienu no kompetentākajām apgaismojuma sistēmām.

 

Šai sistēmai automašīnas elektroniskās sistēmas un sensori nepārtraukti padod visus ātruma un stūrēšanas leņķa datus. Vēl citi sensori piekļūst apgaismojuma un laikapstākļu datiem un pārrauga priekšā un pretim braucošo satiksmi. Ņemot vērā šos datus, sistēma AFL+ kontrolē biksenona lukturu profilu, lai jebkurā laikā un apstākļos nodrošinātu jums optimālu redzamību.

 

Viena no daudzajām progresīvajām AFL+ funkcijām ir tālo gaismu palīgsistēma, kas automātiski pārslēdzas starp tālo un tuvo gaismu halogēnajiem lukturiem. To kontrolē īpaša kamera, kas ir iebūvēta aiz vējstikla. Tā atpazīst priekšā vai pretim braucošo satiksmi un nosaka, vai automašīna atrodas pilsētā vai ārpus tās.


New Opel Cascada - Opel Eye

Opel Eye

Jaunās Opel Cascada 2. paaudzes Opel Eye kameras sistēmai ir 4 funkcijas, kuru mērķis ir uzlabot drošību un padarīt braukšanu daudz mierīgāku.

 

Cik bieži jums ir gadījies nepamanīt ceļazīmi? Ceļazīmju atpazīšanas sistēma (TSA) palīdz nepalaist garām nevienu brīdinājuma vai ātruma ierobežojuma zīmi. Papildus ātruma ierobežojumiem jaunā sistēma nosaka un parāda arī zīmes, kas ir saistītas ar īslaicīgiem ātruma ierobežojumiem (sniega, lietus u.c. dēļ), parādot tās jums tieši priekšā.

 

Opel Eye pārrauga arī joslu sadalošās līnijas, lai tālāk nodotu informāciju sistēmai par novirzīšanos no braukšanas joslas (LDW). Tā uzreiz tiek aktivizēta, ja automašīna, neparādot signālu, šķērso joslu, brīdinot jūs ar skaņas un vizuālu brīdinājumu.

 

Automobiļu attālumu rādītājs (FDI) mēra attālumu līdz priekšā esošajai automašīnai, informējot jūs centrālā displeja ekrānā, ja attālums kļūst kritisks. Pārāk tuva sekošana citai automašīnai nenozīmē, ka noteikti tiks izraisīts negadījums, tomēr mēs domājam, ka jūs varētu novērtēt sistēmu, kas palīdz izvairīties no soda.

 

Brīdinājums par priekšējo sadursmi (FCA) nodrošina vizuālu un skaņas brīdinājumu, ja ir iespējama sadursme. Varat to iestatīt dažādiem attālumiem, un tā visvairāk noder vāja apgaismojuma vai sliktu laikapstākļu situācijās.


Enlarge

Droša novietošana stāvēšanai un krāsas aizsardzība

Jaunā Opel Cascada izskatās lieliski un kādēļ gan riskēt to sabojāt dažu nepietiekamas koncentrēšanās mirkļu vai neparedzētu briesmu dēļ? Atpakaļskata kamera nodrošina jums skaidru aizmugures skatu 130 grādu diapazonā. Tā ir uzstādīta augstu, tādējādi jūs iegūstat skaidru skatu, kas tiešām palīdz aprēķināt attālumus. Izvēloties atpakaļgaitas pārnesumu, tiek aktivizēta kamera un krāsu informācijas ekrānā tiek parādīts attēls. Jūs būsiet pārsteigts, cik viegli ir aizmirst paradumu grozīties krēslā ikreiz, kad veicat manevrus atpakaļgaitā.

 

Runājot par automašīnas novietošanu stāvvietā, Uzlabotā palīgsistēma novietošanai stāvvietā ātri izslēdz jebkādu sadursmes iespējamību, kad veicat novietošanu stāvēšanai. Tā vienkārši aprēķina stūres manevru, kas jāveic kustības veikšanai, un parāda to grafiski centrālajā ekrānā. Un, tā kā jums nav jāatlaiž stūre, jūs vienmēr pārvaldāt situāciju.

 

Joslu maiņa ir brīdis, kad pāris sekundes var radīt milzīgu atšķirību. Lai pasargātu no neparedzētām problēmām, Sānu aklā punkta brīdinājums izmanto sensorus, lai nosegtu iespējamās aklās zonas. Kad tiek ieslēgts rādītājs par nogriešanos vai joslas maiņu, atbilstošā virziena ārējā spogulī iedegas LED indikators. Ja sistēma nosaka tuvojošos transportlīdzekli, indikators sāk mirgot un tiek atskaņots brīdinājuma signāls.