Opel Cascada — komforts, informācija un izklaide

Izmēģinājuma brauciens

Izmēģinājuma brauciens sniedz daudz vairāk informācijas nekā tūkstotis attēlu. Noklikšķiniet šeit, lai izbaudītu realitāti.

Piesakieties izmēģinājuma braucienam

Sajūtieties lutināts, informēts un izklaidēts.

Kad runa ir par komfortu, sīkumiem ir nozīme. Jaunās Opel Cascada komforta un ērtību līmeņi ne tikai izskatās iespaidīgi, bet arī strādā jūsu labā un kopā ar jums. Sākot ar ventilētajiem sēdekļiem līdz modernajai navigācijai, skaņai un savienojumiem — radiet pats savu ideālo vidi.

Drošības jostas padevējs

Jaunās Opel Cascada garās durvis ļauj īpaši ērti iekāpt un izkāpt aizmugurējā sēdekļa pasažieriem, bet tas nozīmē, ka jums ir tālu jāliecas, lai aizsniegtu drošības jostas. Tādēļ jaunā Opel Cascada piedāvā elektrisku drošības jostu padevēju, kas pabīdās uz priekšu, ērti pasniedzot jūsu rokai drošības jostas sprādzi.

 

Tas ir uzstādīts plecu līmenī aiz durvīm, un process ir pilnībā automātisks. Tas tiek aktivizēts, aizverot durvis un iedarbinot aizdedzi. Kad drošības josta ir piesprādzēta, padevējs automātiski atgriežas savā vietā.


Elektriskā Easy Entry sistēma

Vēl viena augstākās klases funkcija ir elektriskā Easy Entry sistēma aizmugurējiem sēdekļiem. Aktivizācija notiek ar mikroslēdzi, tādēļ nav pogas vai āķa, ko atbrīvot. Darbība tiek uzsākta, vienkārši pabīdot sēdekļa atzveltni uz priekšu. Sēdeklis pēc tam pabīdās uz priekšu ar ātrumu, kas divas reizes pārsniedz parasto regulēšanas ātrumu, un tikpat efektīvi atgriežas sākotnējā stāvoklī, kad atzveltne tiek pabīdīta atpakaļ.


Enlarge

Autovadītāja/blakussēdētāja ergonomiskie AGR sporta sēdekļi

Vācijas muguras veselības organizācijas AGR sertificētie sporta sēdekļi ar plašajām regulēšanas iespējām, tostarp muguras balstu un sēdvirsmas pagarinājumu, ļauj pielāgot sēdēšanas pozīciju atbilstoši individuālajām komforta prasībām.

 

Komfortu vēl vairāk uzlabo papildaprīkojumā pieejamā elektriskās regulēšanas funkcija un ādas apdare. Ja vēlaties pilnīgu greznību jo īpaši karstā vai svelmīgā laikā, papildaprīkojumā pieejama 3 režīmu sēdekļu ventilācija apvienojumā ar ādas apdari. Slēdzis ir iebūvēts tieši sēdekļa rāmī, un atvēsinošu komfortu iespējams iegūt vienā acumirklī.


New Opel Cascada - Climatization options

Klimata kontroles iespējas

Tieša vai netieša saulesgaisma var padarīt ādu nepatīkami karstu. Tādēļ āda ar karstumu atstarojošām īpašībām, kas samazina sakaršanas iespēju, ir tiešām labas ziņas. Tā ir pieejama jaunajai Opel Cascada ar melnas ādas apdari un var samazināt virsmas temperatūru par līdz pat 30 grādiem tiešā vai netiešā saulesgaismā.

 

Elektroniskā klimata kontrole ļauj abiem priekšā sēdošajiem pasažieriem izvēlēties un iestatīt savu ideālo temperatūru. Pēc tam sensori kontrolē, lai tā saglabātos izvēlētajā līmenī.

 

Vēl viena funkcija, kurai nav nepieciešams paskaidrojums, ir apsildāma stūre. Tā ne tikai padara aukstos ziemas rītus patīkamākus, bet arī braukšana vakaros vai naktī ar nolaistu jumtu kļūst daudz patīkamāka.


Enlarge

Informācijas un izklaides sistēmas

Lai kāda būtu jūsu mūzikas izvēle vai lai kurp jūs dotos, jaunajai Opel Cascada ir vienmēr atbilstošs informācijas un izklaides komplekts. Nepārprotami skaidra navigācija, kas palīdz jums sasniegt ievērojamas vai apskates vērtas vietas, vai lieliska skaņa personiskai satura straumēšanai, jau ir gatavas darbam un gaida.

 

CD Radio

Sistēmai CD 300 ir sākotnēji izvēlētas 3x6 stacijas, 4x20 W, 6 pielāgoti skaļruņi, MP3, papildierīču ieeja un vadības ierīces uz stūresrata. Sistēmai CD 400 Plus ir tādas pašas specifikācijas kā CD 300, bet tai ir grafiskais informācijas displejs, 6x6 sākotnēji iestatītas stacijas un dinamiskais skaņas procesors.

 

Navi 600 ar krāsu informācijas displeju

Sistēmai Navi 600 ir 7 augstvērtīgi skaļruņi, navigācijas kartes dati un informācija par interešu objektiem (POI) tiek saglabāta SD kartē, kas piegādāta kopā ar rūpnīcas navigācijas datiem xxx. Papildus ātrākajam un īsākajam maršrutam var iestatīt visekonomiskāko maršrutu, ņemot vērā arī automašīnas parametrus, piemēram, bagāžu uz jumta un pievienoto autopiekabi. MP3 iespējas, USB, papildierīču ieeja un tālvadība, izmantojot stūri, ir standarts.

 

Navi 900 Europe ar krāsu informācijas displeju

Sistēmai Navi 900 Europe ir tādas pašas pamatfunkcijas kā Navi 600, bet tās komplektā ietilpst navigācijas sistēma un ilustrēts ceļvedis, kas apkopo informāciju par vairāk nekā 30 Eiropas valstīm. Papildu funkcijas ietver žurnāla funkciju katram ceļojumam ar USB lejupielādi, iespēju parādīt displejā atsevišķus attēlus, automātiskos paziņojumus par interešu objektiem un runas atpazīšanu navigācijas, tālruņa, radio un CD/USB vadībai.