Opel Cascada — dizains

Izmēģinājuma brauciens

Izmēģinājuma brauciens sniedz daudz vairāk informācijas nekā tūkstotis attēlu. Noklikšķiniet šeit, lai izbaudītu realitāti.

Piesakieties izmēģinājuma braucienam

Mainām klasiskā mīkstā jumta definīciju.

Gara, slaida un eleganta — jaunā Opel Cascada piešķir jaunu un modernu svaigumu visvairāk iekārotajam braukšanas veidam.

Enlarge

Klasiska elegance pareizināta ar divi

Atvērtā vai aizvērtā stāvoklī jaunajai Opel Cascada piemīt izcilība. Nevainojamās līnijas atspoguļo pilnīgu uzticību elegancei un stilam. No priekšpuses tā nepārprotami ir Opel, taču katrā detaļā ir pamanāma izsmalcinātība. Novērtējiet izliekto iespaidīgo režģi, zem tā esošo grezno tīklu, raksturīgos LED priekšējos dienas gaitas lukturus un moderno hroma apdari. Neuzkrītoši veidotais motora pārsegs tikai netieši norāda uz automašīnas veiktspēju.

 

No sāna, ar nolaistu jumtu, profils izskatās garš, gluds un plūstošs. Mīkstais jumts un stieņi, kas sargā apgāšanās gadījumā, ir pilnībā paslēpti. Te nav nekādu triku, jo tādi nav nepieciešami. Formas ir dabiskas un izsmalcinātas. Kad mīkstais jumts ir pacelts, proporcijas, ko rada statņu neesamība, un materiālu kvalitāte ir iespaidīga. Hroma apmale atdala jumtu no korpusa, pievienojot klasiska lielceļa iespaida pieskārienu. Garās durvis un elegantie A veida statņi ir ne tikai moderni, bet arī praktiski, jo atvieglo iekāpšanu.

 

Aizmugurējie progresīvo tehnoloģiju 3D LED lukturi, kas vizuāli savienojas ar eleganto hroma stieni, rada vienmērīgi noapaļotu profilu un kopā ar augstā līmeņa bremžu lukturiem rada ne ar ko citu nesajaucamu gaismu raksturu. Platā un stabilā virsbūve un gudri izvēlētās proporcijas lieliski saskan, papildinot gludās līnijas.


Enlarge

Brauciet, baudot dzīves piedāvāto skaistumu

Patīkami, augstvērtīgi materiāli, plūstošas virsmas un aicinošs komforts. Jau pirmajā acu uzmetienā jaunā Opel Cascada šķiet pievilcīga, pienākot tuvāk šis iespaids pastiprinās, taču īstais skaistums atklājas, kad atverat durvis. Augstvērtīgā, patīkamā Morrocana vadības un mērinstrumentu paneļa apdare ar smalko šuvumu uzreiz piesaista skatienu. Viss atrodas īstajā vietā, instrumenti ir vērsti pret vadītāju, centrālajā panelī izvietotās vadības ierīces viegli iegulst plaukstā, un acis priecējošais ir arī pieskārienam tīkams.


Četri atsevišķie izteiktas formas, plašie un komfortablie sēdekļi tā vien aicina tos izbaudīt. Easy Entry sistēma ļauj pabīdīt priekšējos sēdekļus ar vieglu pieskārienu un tikpat ātri un viegli tos atgriezt vietā. Varat izvēlēties augstvērtīgu audumu vai greznu ādu. Ādu papildina dubultais šuvums, kas vēl vairāk paspilgtina greznuma efektu.


Enlarge

Nevainojams pirmais auto

Kabrioletu biežāk sastopamā problēma ir lietojamība ikdienā un vieta personīgajām mantām. Taču ne jaunajai Opel Cascada. 13 viegli sasniedzami un ērti izvietoti glabāšanas nodalījumi nodrošina kārtību salonā.

 

Tāpat tai ir bagāžas nodalījums ar 280-380 litru ietilpību atkarībā no tā, vai jumts ir atvērts vai aizvērts. Turklāt ir nepieciešamas tikai pāris sekundes, lai, izmantojot FlexFold sistēmu, salocītu vienu vai abus aizmugurējos sēdekļus un iegūtu līdz pat 750 litriem vietas. Slēdži ir ērti izvietoti abās pusēs bagāžas nodalījuma aizmugurē. Izmantojot elektriskās atbrīvošanas sistēmu, tiek aktivizēts atsperes mehānisms, kas automātiski saloka izvēlētā sēdekļa atzveltni.

 

Papildu drošībai, kad automašīna ir novietota stāvēšanai un aizslēgta, ja tās jumts ir nolaistā stāvoklī, galvas balsti tiek bloķēti un nevar tikt salocīti uz priekšu, nolaižot sēdekļu atzveltnes, tādējādi pilnībā bloķējot piekļuvi bagāžas nodalījumam. Vēl lielākai drošībai ir paredzēta rūpnīcā uzstādīta drošības sistēma, kas aizsargā pret zādzību visu automašīnu, pat tās diskus.