Jaunā Opel Cascada — mīkstā jumta tehnoloģija

Izmēģinājuma brauciens

Izmēģinājuma brauciens sniedz daudz vairāk informācijas nekā tūkstotis attēlu. Noklikšķiniet šeit, lai izbaudītu realitāti.

Piesakieties izmēģinājuma braucienam

Mīksts jumts— sPĒCĪGI fakti.

Laiki, kad bija jānomokās, lai nostiprinātu mīksto jumtu, ir sen pagājuši. Tomēr modernas inženierijas un visaugstvērtīgāko materiālu apvienojums jaunajā Opel Cascada ievērojami palielina "brīvdabas" braukšanas baudījumu un praktiskumu.

Enlarge

Saulesgaisma tikai 17 sekundēs

Aerodinamiski vienkāršais un izsmalcinātais jaunās Opel Cascada mīkstais jumts lieliski iederas bezstatņu stilā. Tas ir izgatavots no visaugstākās kvalitātes auduma, tam ir apsildāmais aizmugurējais stikls, un pēc nolaišanas tas pilnībā pazūd zem augstākās kvalitātes pārsega.

 

Lietošana ir instinktīvi vienkārša. Iekšējais darbināšanas slēdzis atrodas apakšējā centrālajā konsolē, kas ir ērti pieejama rokai, ļaujot nenovērst uzmanību no ceļa. Ārējā darbināšana ir tikpat vienkārša. Ar atslēgu darbināma tālvadība ietilpst visu Cascada modeļu standartaprīkojumā.

 

Jumta atvēršana ilgst tikai 17 sekundes, bet aizvēršana — 19 sekundes. To var pacelt un nolaist, braucot ar ātrumu līdz pat 50 km/h. Visus logus var atvērt vai aizvērt, izmantojot 4-logu slēdzi, kas ir apvienots ar mīkstā jumta darbības slēdzi.


Pārbaudīta visos apstākļos

Jumta elektrohidrauliskais mehānisms ir pārbaudīts 15 000 reizes, kas atbilst 10 lietošanas gadiem ar 4 lietošanas reizēm dienām. Turklāt tas samazina automašīnas svaru par apmēram 100 kg salīdzinājumā ar cieto jumtu.

 

Audums ir sevi lieliski apliecinājis, augstvērtīgs materiāls. Tam nekaitē mazgāšana auto mazgātavā, tam nav nepieciešama regulāra impregnēšana, turklāt tas ir noturīgs pret ultravioletajiem stariem un ilgi neizbalo, kas ļauj tam ilgstoši saglabāt lielisku izskatu.

 

Testējot ar ātrumu līdz pat 240 km/h, tā maksimālā deformācija bija tikai 3 cm. Tāpat standarta divu kārtu mīkstais jumts pasaules testos ekstrēmās temperatūrās ir pierādījis, ka tas ir pilnībā noturīgs pret laikapstākļiem un tā izolācija pārspēj nolaižamā cietā jumta rādītājus.

 

Ja vēlaties vēl klusāku dzīvi, pastāv arī akustiskā mīkstā jumta versija vēl labākai trokšņu samazināšanai un temperatūras komfortam. Tam ir raksturīgs akustiski uzlabots ārējais audums, kā arī īpaša poliestera plīša kārta starp ārējo slāni un salona apdari. Tas uzlabo termisko izolāciju un vēl par trešdaļu samazina trokšņu līmeni salonā.