Iepriekšējais
Tālāk

Lejupielādes

Vienmēr izbaudi dzīves gaišos mirkļus ar Opel Cascada

14.04.14. plkst. 14.14 – patiešām ideāli piemērota diena un laiks kāzām! Un viena no dzīves skaistākajām dienām noteikti nozīmē arī skaistu automašīnu – vēlams Opel Cascada.

OPEL CASCADA.

Augstākās klases vissezonu kabriolets.

Elegantā Opel Cascada pārliecinoši piešķir valdzinošajai kabrioletu pasaulei iespēju to lietot lietošanu visa gada garumā. Kādēļ gaidīt? Pārliecinoši augsta kvalitāte, dinamisks dizains un patīkama braukšana — tā ir automašīna, kādu sev jau sen solījāt.

 

Ja meklējat prieku, stilu vai komfortu, noteikti izmēģiniet eleganto Opel Cascada. Tā ir gatava un gaida, kad to izmantosiet.

  • Eleganti veidots mīkstais jumts
  • Izcila mīkstā jumta kvalitāte un funkcionalitāte
  • Nepārspēta korpusa izturība un šasijas tehnoloģija
  • Augstākās klases komforta, izklaides un informācijas funkcijas
  • Plašs autovadītāja atbalsta sistēmu klāsts
  • Uzticama pasīvā drošība

Enlarge

Klasisks mīkstā jumta dizains

No jebkura leņķa, vaļā vai ciet, Opel Cascada ir nepārspējama. Nosvērta, klasiska elegance apvienojumā ar izsmalcinātu attieksmi liek asinīm riņķot straujāk.


Enlarge

Augstākās klases mīkstā jumta funkcijas

Ar Opel Cascada uzsvars tiek pārliecinoši likts uz kvalitāti. Iepazīstiet elitāro dabu, kas ikdienā ienes jaunu svaigumu un ērtības.


Enlarge

Izcila braukšanas dinamika

Jaunā Opel Cascada nodrošina augstākā līmeņa veiktspēju. Vienkārši sakot, tas nozīmē, ka apbrīnojamas kontroles rezerves ir apvienotas ar nepārspējamu baudījuma līmeni.


Enlarge

Nepārspēts komforts un funkcionalitāte

Jebkurā vietā, jebkurā laikā un visu gadu tas ir Cascada laiks. Iepazīstieties ar skaistuma praktisko un pragmatisko pusi.


Enlarge

Uzlabots autovadītāja atbalsts

Ievērojami paaugstinātā Opel Cascada drošība ar uzlabotām sistēmām, kas faktiski palielina braukšanas baudījumu, ir gatava darbam.


Enlarge

Vispusīga aizsardzība

Jaunās Opel Cascada pārliecinošā pasīvā drošība ir integrēta koncepcija, kas nodrošina pilnīgu aizsardzību, vienlaikus nemazinot jūsu braukšanas prieku.


Nākamie soļi
Nākamie soļi

Vairāk informācijas par Opel Cascada