Opel Combo Tour - komforts un drošība

Testa brauciens

Testa braucienā uzzināsiet vairāk kā no tūkstoš attēliem. Spiediet šeit, lai izbaudītu Opel Combo Tour dzīvē.

Pieteikties testa braucienam

AIZSARGĀJOŠS KOMFORTS.

Jūs vēlaties pašu labāko savai ģimenei, bet mēs vēlamies sniegt pašu labāko Jums. Tāpēc iepazīstieties ar komforta un drošības aprīkojumu, kas padara Opel Combo Tour par vislabāko.

Enlarge

Standartaprīkojums

Standartaprīkojumā iekļauts elektriskais stūres pastiprinātājs ar augstumā un dziļumā regulējamu stūres statni, elektriski priekšējo logu pacēlāji, centrālā atslēga, borta dators un divas lielas slīddurvis vienkāršai piekļuvei.


Enlarge

Ērti sēdekļi

Dziļie priekšējie sēdekļi rūpējas par autovadītāja un blakussēdētāja komfortu. Īpašām ērtībām visos modeļos pieejami apsildāmi, 6 virzienos un augstumā regulējami priekšējie sēdekļi ar muguras un roku balstiem.

 

Otrajā rindā ir ērts 60:40 dalīts trīsvietīgs sēdeklis ar drošības jostām un galvas balstiem.

 

Lielākām ģimenēm vai regulāriem braucieniem uz skolu ir pieejama izņemama trešā sēdekļu rinda ar diviem papildu sēdekļiem, kas ļauj pārvērst Opel Combo Tour pilnvērtīgā septiņvietīgā automašīnā.


Enlarge

Kārtība visiem

Lielisks mantu novietņu izkārtojums ir tikai daļa no Combo stāsta. Tā standartaprīkojumā ir iekļautas ietilpīgas kabatas durvis, sīklietu novietne priekšējā panelī, cimdu nodalījums, kurā var ievietot portatīvo datoru, kā arī praktisks griestu plaukts un atsevišķi nodalīta un noderīga bagāžas telpa.

 

Bagāžas pārvadāšanas iespējas automašīnā Opel Combo Tour Cosmo uzlabo arī ciets, augstumā regulējams bagāžas plaukts ar kravnesību līdz 70 kg. Tas iekļauts Cosmo standartaprīkojumā un pieejams Enjoy papildaprīkojumā.


Enlarge

Informācijas un izklaides sistēmas

Lai Jūs vienmēr būtu sasniedzams, informēts par jaunākajiem notikumiem un zinātu pareizo ceļu, pieejams plašs informācijas un izklaides sistēmu klāsts. Sākotnēji automašīnā ir iebūvēta sagatave ar 4 skaļruņiem un jumta antenu. Brīvroku sistēmas un uz stūres novietoto tālvadības pogu piedāvātā drošība un komforts ir pieejams arī ar šādām papildaprīkojumā pieejamām sistēmām:

 

  • RDS radio atskaņotājs ar 4x20 W jaudu un CD atskaņotāju
  • RDS radio atskaņotājs ar MP3 savietojamību un 4x20 W jaudu, Bluetooth®, Aux-in ligzdu un USB pieslēgvietu
  • Patiešām vērtīgs personīgais vai uzņēmuma aktīvs ir TomTom navigācija.

Enlarge

Svaigs gaiss, viegla elpošana

Lielās apsildes un ventilācijas sistēmas gaisa atveres vairo komfortu. Lai salonā iegūtu īpaši svaigu gaisu, pieejama gan manuāli regulējama gaisa kondicionēšanas sistēma, gan elektriskā klimata kontrole.


Enlarge

Īsta āda

Vēl viens izsmalcināta praktiskuma elements ir stūres un transmisijas sviras ādas apdare.


Enlarge

Rūpējoties par visiem

Opel Combo Tour ir veidots no izturīgas drošības konstrukcijas, kas izstrādāta, lai aizsargātu visu ģimeni neatkarīgo no tā, kur katrs sēž. Standartaprīkojumā ir iekļauti autovadītāja un blakussēdētāja priekšējie gaisa drošības spilveni, savukārt Essentia un Enjoy modeļu papildaprīkojumā un Cosmo standartaprīkojumā ir pieejami sānu gaisa drošības spilveni. Pārliecinošu aktīvo drošību sniedz standartaprīkojumā iekļautā ABS sistēma, bet ESP® ar palīgmehānismu braukšanas uzsākšanai kalnā pieejama papildaprīkojumā.