Opel Combo Tour - dizains

Testa brauciens

Testa braucienā uzzināsiet vairāk kā no tūkstoš attēliem. Spiediet šeit, lai izbaudītu Opel Combo Tour dzīvē.

Pieteikties testa braucienam

PRAKTISKS, DAUDZPUSĪGS UN DRAUDZĪGS.

Lieliskais dizains un praktiskums padara Opel Combo Tour par īstu ģimenes draugu vai mazu palīgu darbā.

Enlarge

Eksterjera dizains

Opel Combo Tour funkcionāli veidotais ārējais dizains atspoguļo automašīnas daudzpusīgo, praktisko un ietilpīgo dabu. Izteiksmīgās riteņu arkas un dizaina elementi priekšā un aizmugurē uzsver tās spēcīgo dizainu.

 

Dziļais vējstikla profils un zemā dzinēja pārsega līnija nodrošina izcilu redzamību. Lielie ārējie atpakaļskata spoguļi ar pagriezienu rādītājiem un augstais aizmugurējais logs nodrošina izcilu redzamību uz aizmuguri.

 

Priekšējie lukturi ar dzidrajiem stikla ietvariem un dienas braukšanas gaismām ir gan pievilcīgi, gan efektīvi. Lai izvairītos no nejaušiem bojājumiem, aizmugurējie lukturi ir novietoti augstu, savukārt priekšējie miglas lukturi drošības nolūkā ir iebūvēti dziļāk. Izteiksmīgie bamperi priekšā un aizmugurē izskatās un ir izturīgi un praktiski.


Enlarge

Salona dizains

Opel Combo Tour galvenā prioritāte ir autovadītāja un pasažieru komforts. Priekšējais panelis ir labi pārredzams un ergonomiski izkārtots, stūre ir regulējama augstumā un dziļumā, un visi vadības elementi ir viegli aizsniedzami.

 

Uzmanība tika vērsta uz to, lai uzbūvētu telpu, kas ir ne tikai ergonomiska, bet arī funkcionāla un ērti lietojama. Uz stūres novietoto pogu, transmisijas sviras un stūres pastiprinātāja darbība ir ļoti precīza. Mantu nodalījumu un komforta aprīkojums atrodas tieši tur, kur tam jābūt, lai nodrošinātu maksimālu lietderību. Augstākās kvalitātes sajūtu rada arī divkrāsainais salons un tādi salona apdares elementi kā priekšējais panelis, sēdekļi u.c.