Opel Combo Tour - funkcionalitāte

Testa brauciens

Testa braucienā uzzināsiet vairāk kā no tūkstoš attēliem. Spiediet šeit, lai izbaudītu Opel Combo Tour dzīvē.

Pieteikties testa braucienam

IETILPĪGS, JAUDĪGS UN PIEMĒROTS ĢIMENEI.

Pateicoties plašajam salonam un nolokāmajiem sēdekļiem, Opel Combo Tour nodrošina daudzpusīgas telpas pielāgošanas iespējas dažādām transportēšanas vajadzībām. Iedomājieties, ko tas varētu piedāvāt Jūsu ģimenei!

Aizmugurējā piekare ar dubulto savienojumu

Opel Combo Tour ir aprīkots ar novatorisku aizmugurējo piekari ar dubulto savienojumu, kas nodrošina maksimālu komfortu un vadāmību, kā arī nevainojamu saķeri ar ceļu. Tā aizņem mazāk vietas kā parastās aizmugurējās asis, tāpēc platums starp riteņu arkām bagāžas nodalījumā ir lielāks kā jebkurā citā automašīnā šajā klasē.


Enlarge

Vieta, kur augt

Opel Combo Tour piecvietīgajā versijā ir pieejama plaša 800 litru bagāžas telpa. Nolokot aizmugurējo sēdekļu atzveltnes, ietilpību var palielināt līdz pat 3200 litriem.

 

Ģimenei tas nozīmē, ka automašīnā Opel Combo Tour ir iespējams paņemt sev līdzi praktiski visu nepieciešamo. Tas nozīmē arī to, ka sporta pasākumiem, izbraukumiem, iepirkšanās braucieniem un lieliskai atpūtai dabā nepieciešams tik vien kā nolocīt vai uzstādīt sēdekļus. Ar jauno Opel Combo Tour iespējams pat pārvākties, ja vien Jūsu iedzīve nav pārāk liela.