Iepriekšējais
Tālāk
Iepriekšējais
Tālāk

Lejupielādes materiāli

OPEL COMBO TOUR.

Ekonomisks mazās klases ģimenes minivens.

Divas izcilas Opel Combo Tour priekšrocības ir ietilpība un daudzpusība. Ieskatieties tajā, un Jūs atradīsiet ideālu veidu, kā to pielāgot ģimenes, atpūtas, hobiju, sporta vai brīvdienu vajadzībām. Vai varbūt pat ērtu veidu, kā to visu apvienot ar darba vajadzībām, neietekmējot braukšanas īpašības.

 

Tas ir radīts, lai padarītu ģimenes mobilitāti daudzpusīgu, nekaitējot apkārtējai videi un neprasot lielus līdzekļus. Uzziniet, kādā veidā:

  • Praktiskums un plašums
  • Komforts, ērtības un drošība
  • Plašākās sēdvietas un lielākā ietilpība klasē
  • Izcila ekonomija un veiktspēja

Enlarge

Izcila kombinācija

Opel Combo Tour nevainojami apvieno ietilpību, praktiskumu, izturību un funkcionālu eleganci.


Enlarge

Jauns un gatavs darbam

Opel Combo Tour aizsargā un rūpējas par Jums, Jūsu pasažieriem un visu, ko esat nolēmis pārvadāt. Turklāt tas ļauj iegūt tik daudz komforta, cik vien vēlaties.


Enlarge

Padarot dzīvi vieglāku

Tajā ir viegli iekāpt, to ir viegli piekraut, tajā ir līdz pat septiņas sēdvietas, tas ir viegli konfigurējams un daudzpusīgs - Opel Combo Tour piedāvā plašas funkcionalitātes un aprīkojuma izvēles iespējas. Šīs septiņvietīgās automašīnas nolokāmie un paceļamie otrās rindas sēdekļi un izņemamie trešās rindas sēdekļi ļauj palielināt bagāžas ietilpību no 800 l līdz 3200 l.


Enlarge

Brauciet tālāk, ietaupiet vairāk

Pateicoties mazam degvielas patēriņam, gariem apkopes intervāliem un pretkorozijas garantijai, Opel Combo Tour ļauj saglabāt ekspluatācijas izmaksas zemas.


Nākamais solis
Nākamais solis

Plašāka informācija par Opel Combo Tour.