Iepriekšējais
 • INSIGNIA SEDANS.

Tālāk
Iepriekšējais
 • IZSMALCINĀTĪBAS FORMA.

  Insignia aerodinamiskā virsbūve izskatās lieliski, samazina degvielas patēriņu un pazemina trokšņa līmeni salonā. Šis četrdurvju sedans ir aerodinamikas meistardarbs.

 • IESĒDIETIES UN ATSLĀBINIETIES.

  Izbaudiet ietilpīgu augstākās klases salonu ar kvalitatīviem apdares materiāliem. Izvēlieties dažādos veidos regulējamos priekšējos AGR1 ergonomiskos sporta sēdekļus, lai baudītu biznesa klases braucienu.

   

  1 Muguras veselības asociācija

 • IEKĀROJAMI DISKI.

  Pielāgojiet savu Insignia ar vieglmetāla diskiem plašā klāstā. Tie pieejami izmēros no 16” līdz 20” un lieliski papildina izteiktās riteņu arkas un sportiskās Insignia līnijas.

 • OPC LINE SPORTA PAKETES.

  Lai savu Insignia padarītu sportiskāku, izvēlieties sporta stilu, ko piedāvā Opel Performance Center (OPC) Line pakete.

Tālāk
Iepriekšējais
 • VIRSBŪVE

 • SALONS

 • DISKI

 • OPC LINE SPORT

Tālāk
Iepriekšējais
 • UZTUR DROŠU DISTANCI.

  Opel adaptīvā kruīza kontrole padara braucienu daudz relaksējošāku, it īpaši lēnajā pilsētas satiksmē. Tā notur automašīnu drošā attālumā no priekšā braucošā transportlīdzekļa.

 • JŪSU DROŠĪBA PIRMAJĀ VIETĀ.

  Tādas Insignia aktīvās drošības sistēmas kā aklās zonas brīdinājuma sistēma, joslas maiņas brīdinājums un joslas saglabāšanas brīdinājums padara braukšanu daudz drošāku.

 • VISPUSĪGA DROŠĪBA.

  Vairāk drošības, mazāk stresa. Opel Eye priekšējā kamera nodrošina ceļazīmju atpazīšanas sistēmas, priekšējās sadursmes brīdinājuma sistēmas, avārijas bremzēšanas sistēmas un distances ievērošanas palīgsistēmas darbību.

 • ADAPTĪVAIS PRIEKŠĒJAIS APGAISMOJUMS PLUS.

  Optimāla redzamība naktī. AFL+ pielāgo biksenona lukturu staru atšķirīgiem braukšanas apstākļiem.

Tālāk
Iepriekšējais
 • ADAPTĪVĀ KRUĪZA KONTROLE

 • VADĪTĀJA PALĪGSISTĒMAS

 • OPEL EYE

 • ADAPTĪVAIS PRIEKŠĒJAIS APGAISMOJUMS PLUS

Tālāk
Iepriekšējais
 • JAUDAS IZVĒLE.

  Izpētiet mūsu jaudīgo, uzticamo un efektīvo dzinēju klāstu. Insignia tagad iespējams aprīkot ar jaunajiem Whisper Diesels dzinējiem, kuriem raksturīgs zems trokšņa un izmešu līmenis, ātra atsaucība un liels griezes moments.

 • PĀRSLĒDZ AUGSTĀKU PĀRNESUMU!

  Izvēle ir jūsu ziņā. Manuālā vai automātiskā. Efektīva sešu pakāpju pārnesumkārba iekļauta standartaprīkojumā un iespējams izvēlēties tās manuālo vai automātisko variantu.

 • JŪTI SAĶERI.

  Augstāks drošības līmenis un patīkamāks brauciens: Insignia papildaprīkojumā pieejamā adaptīvā 4x4 piedziņas sistēma uzlabo vadāmību un stabilitāti visos braukšanas apstākļos.

 • NOSPIEDIET SPORT. VAIROJIET PRIEKU.

  Izmantojot FexRide slēdzi, jūs varat mainīt Insignia braukšanas dinamiku, lai pielāgotu to savam noskaņojumam. FlexRide vairos prieku braukšanas laikā.

 • ESI ZAĻŠ AR ECOFLEX.

  Start/stop sistēma, aktīvais gaisa aizvars, BlueInjection dzinēji, kas samazina NOx izmešu daudzumu, un ecoFLEX tehnoloģijas nodrošina maksimālu degvielas ekonomiju un izmaksu efektivitāti.

Tālāk
Iepriekšējais
 • DZINĒJI

 • PĀRNESUMKĀRBAS

 • ADAPTĪVĀ 4X4 PIEDZIŅA

 • FLEXRIDE SISTĒMA

 • ZAĻĀS TEHNOLOĢIJAS

Tālāk
Iepriekšējais
 • PERSONĪGĀ SAVIENOJAMĪBAS UN PALĪDZĪBAS SISTĒMA.

  Opel OnStar sniedz nepārspējamu drošības sajūtu 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, 365 dienas gadā. Mūsu unikālie pakalpojumi ir pieejami pogas spiediena attālumā gandrīz visā Eiropā.

 • VIENKĀRŠI PĀRDOMĀTI.

  Vienkārši izsmalcināti. Izbaudiet braucienā pavadīto laiku pilnībā, izmantojot mūsu piedāvātās informācijas un izklaides sistēmas.

 • AUGSTĀKĀS KLASES SKAŅA.

  Ieskaujiet sevi jaudīgā augstākās klases skaņā ar papildaprīkojumā pieejamo Bose® sistēmu, kas piedāvā pasaules klases skaņu ar 8 skaļruņiem.

 • PIELĀGOTA AUTOVADĪTĀJA INFORMĀCIJA.

  Jūs varat izvēlēties vienu no trim atšķirīgiem autovadītāja informācijas centra ekrāniem. Tie radīti, lai nevainojami darbotos ar nākamās paaudzes informācijas un izklaides sistēmu.

Tālāk
Iepriekšējais
 • ONSTAR

 • INTELLILINK

 • R300/R400

 • BOSE® SKAŅAS SISTĒMA

 • AUTOVADĪTĀJA EKRĀNS

Tālāk

PIEDERUMI – PIEMĒROTI JUMS

Opel oriģinālie piederumi ļauj jums izpaust savu būtību un efektīvi izmantot automašīnu.
Tie ir izstrādāti un pārbaudīti jūsu Opel automašīnai.

Attēli var atšķirties no pārdotā produkta.

Close

Insignia adaptīvā 4x4 piedziņas sistēma izdala dzinēja radīto griezes momentu starp priekšējo un aizmugurējo asi, kā arī labās un kreisās puses riteņiem. Šāds sadalījums nodrošina maksimālu saķeri, stabilitāti un izcilu braukšanas dinamiku.

Close

Dīzeļdzinējs, benzīna dzinējs vai LPG dzinējs? Plūstošie 88 kW (120 ZS) un 100 kW (136 ZS) Whisper Diesels dzinēji ir klusi un efektīvi. 1,6  CDTI versija ar 100 kW (136 ZS) jaudu saražo 104 g CO2 izmešu uz kilometru (kombinētajā ciklā)1.

 

1,6 litru benzīna dzinējs ar 125 kW (170 ZS) jaudu garantē zemu trokšņa un vibrāciju līmeni. Visekonomiskākā un videi draudzīgākā izvēle ir 1,4 l LPD turbodzinējs: tā degvielas patēriņš kombinētajā ciklā ir 7,6–7,9 (5,9–6,1) l/100 km, bet CO2 izmešu daudzums kombinētajā ciklā ir 124–128 (139–144) g/km.


1Saskaņā ar Regulu (EK) Nr. 715/2007 un Regulu (EK) Nr. 692/2008 (piemērojamajā redakcijā).

Close

Aklās zonas brīdinājuma sistēma SBZA
Ja kāds cits transportlīdzeklis iebrauc Insignia aklajā zonā, attiecīgās puses ārējā atpakaļskata spogulī sāk mirgot brīdinājuma signāls.

 

Joslas maiņas brīdinājums LCA
Radars uztver ātri tuvojošos transportlīdzekļus, kas atrodas līdz 70 metriem aiz jūsu automašīnas, un brīdina par tiem. Ja vēlēsities mainīt joslu, iedegsies brīdinājuma signāls.

 

Joslas saglabāšanas brīdinājums LDW
Ja neapzinoties izbraucat no pašreizējās joslas, joslas saglabāšanas brīdinājums aktivizē signālu mērinstrumentu panelī, kā arī skaņas brīdinājuma signālu.

Close

Insignia adaptīvā kruīza kontrole braukšanu padara drošāku un atvieglo pārvietošanos intensīvā satiksmē. Ja sistēma ir aktivizēta, iestatot ātruma un attāluma vērtības, sistēma automātiski palielinās un samazinās automašīnas ātrumu. Tā izmanto radara sensoru, lai pastāvīgi noteiktu attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim, un automātiski maina Insignia ātrumu, lai saglabātu izvēlēto attālumu. Ja automašīna ir aprīkota ar automātisko pārnesumkārbu, adaptīvā kruīza kontrole var pilnībā apturēt automašīnu.

Close

Sensori apkopo datus par apgaismojumu un laikapstākļiem, jūsu automašīnas ātrumu, jums priekšā braucošajām automašīnām, transportlīdzekļiem, kas tuvojas no aizmugures, kā arī jūsu pagrieziena leņķi. AFL+ automātiski kontrolē stara stiprumu, leņķi un izvadi, lai nodrošinātu optimālu redzamību. AFL+ ietver astoņus gaismas stara iestatījumus, kas atbilst dažādiem braukšanas apstākļiem un ārējās vides iedarbībai.

Close

Opel Eye kameras sistēma brīdina par iespējamām briesmām uz ceļa.

 

Ceļa zīmju atpazīšanas sistēma nolasa un attēlo ātruma ierobežojumus un citas svarīgas ceļa zīmes.

 

Distances ievērošanas palīgsistēma mērinstrumentu panelī rāda attālumu līdz priekšā esošajai automašīnai, tādējādi palīdzot ievērot drošu attālumu.

 

Priekšējās sadursmes brīdinājuma sistēma automātiski aktivizē vizuālu un skaņas brīdinājumu, ja pārāk ātri pietuvojaties priekšā lēni braucošam transportlīdzeklim un ja braucat ātrāk par iešanas ātrumu. Tā automātiski uzsāk vieglu bremzēšanu un padara bremzes jutīgākas, ja jums pašam spēcīgi jābremzē.

Close

FlexRide sistēma pielāgo amortizatoru iestatījumus, lai nodrošinātu izcilu saķeri ar ceļu. Tā pielāgo arī akseleratora pedāli, ESP un stūres sistēmu, kā arī, ja nepieciešams, pilnpiedziņas iestatījumus un automātisko pārnesumkārbu.

 

Pārslēdziet režīmus jebkurā laikā:
- Sport režīms atsaucīgākai vadībai;
- Tour režīms relaksētam braucienam;
- Standarta režīms degvielas ekonomijai un izsmalcinātai vadībai.

Close

OPC Line virsbūves paketē ietverts dubults izpūtējs ar hromētu apdari1, aizmugurējais spoileris, sānu sliekšņi un apakšējie aizsargi automašīnas priekšā un aizmugurē.
OPC Line salona paketē ietverta tumša griestu apdare, OPC stūre, OPC pārnesumu pārslēgs un sporta pedāļi. Ja jūsu automašīna ir aprīkota ar automātisko pārnesumkārbu, stūrei ar ādas apdari iespējams izvēlēties F-1 stila pārslēgšanas lāpstiņas2.
Recaro sporta sēdekļiem3 ir melnas perforētas ādas apšuvums un apsildes sistēma, tie ir regulējami 8 virzienos un 4 virzienos regulējams muguras balsts.

 

1Redzams tikai ar noteiktiem dzinējiem.
2Automašīnām ar automātisko pārnesumkārbu.
3Pieejami Sport un Cosmo papildaprīkojumā.

Close

Insignia nojauc jebkādas robežas starp automašīnu, autovadītāju un digitālo saturu. Navi 900 IntelliLink® atskaņo videoklipus no ārējām ierīcēm caur USB un straumē audio failus no pārnēsājamām ierīcēm, kas savietojamas ar Bluetooth®.

Apple CarPlay1 automašīnas displejā attēlo iPhone funkcijas, kurām jūs varat piekļūt braukšanas laikā: veikt zvanus, sūtīt un saņemt ziņojumus un klausīties mūziku. Android Auto2 savietojamība ar līdzīgām funkcijām būs pieejama 2016. gada laikā.

 

1 Apple CarPlay un Apple ir Apple Inc. prečzīmes, kas reģistrētas ASV un citās valstīs.
2 Android ir Google Inc. prečzīme.

Close

R300 Color radio piedāvā 4,2” krāsu informācijas ekrānu ar sešiem skaļruņiem. Aux-in un USB ir standartaprīkojumā, bet CD atskaņotājs un digitālais radio (DAB/DAB+/DMB-R) pieejams papildaprīkojumā. Pieejami arī vairāki skaņas priekšiestatījumi, tostarp skaļuma regulēšana atkarībā no ātruma un basu regulēšanas iespējas.

 

R400 Color nodrošina papildu funkcijas, tostarp tālvadību ar pogām uz stūres un Bluetooth® savienojamību. Tādējādi jūs varat veikt zvanus brīvroku režīmā, izmantojot balss atpazīšanas funkciju jūsu pievienotajā viedtālrunī, kā arī izbaudīt mūzikas bezvadu straumēšanu.

Close

Sajūtiet, kāda uzmanība pievērsta kvalitātei un materiālu izvēlei. Vadītāja vajadzībām paredzētās kabīnes dizains ļauj viegli piekļūt it visam. Papildaprīkojumā pieejamā informācijas un izklaides sistēma ar 8 collu krāsu ekrānu ļauj vienmēr būt savienotam. Salonu arī izceļ plašais apdares līmeņu klāsts un premium kvalitātes audumi un āda. AGR1 ergonomiskie sporta sēdekļi ar muguras balsta funkciju nodrošina ērtību arī tālos pārbraucienos. Plašs pielāgošanas funkciju klāsts ļauj pielāgot sēdekli, lai izbaudītu relaksējošu braucienu.

1Muguras veselības asociācija

Close

Plūstošs un ideāli līdzsvarots – Insignia sedans apvieno Opel godalgotā dizaina sportiskās formas un tikai 0,25 aerodinamiskās pretestības koeficientu. Klasisko kupejas siluetu izceļ jumta līnija, kas iestiepjas integrētajā aizmugures spoilerī. Platā stāja padara automašīnu stabilāku un uzlabo vadāmības precizitāti.

Close

Start/Stop sistēma aptur dzinēju, kad apstājaties, un automātiski atjauno tā darbību, kad nospiežat sajūga pedāli. Tas nozīmē, ka stāvēšanas laikā netiek radīti izmeši. Aktīvais režģa aizvars uzlabo degvielas ekonomiju, aizverot priekšējo režģi, kad vien tas ir iespējams. NOx izmešus ievērojami samazina (inovatīvā) BlueInjection tehnoloģija.

 

Degvielas patēriņš: pilsētā 4,5-11,4 l/100 km, ārpus pilsētas 3,3-6,4 l/100 km, kombinētajā ciklā 3,8-8,2 /100 km; CO2 izmešu daudzums kombinētajā ciklā: 99-192 g/km. Saskaņā ar Regulu (EK) Nr. 715/2007 un Regulu (EK) Nr. 692/2008 (piemērojamajā redakcijā).

Close

Automātiskā ziņošana par sadursmi. Sadursmes gadījumā par to automātiski tiek ziņots OnStar konsultantam.


Viedtālruņa funkcija. Atslēdziet/aizslēdziet durvis, pārbaudiet eļļas līmeni un dariet vēl citas lietas, lai kur arī atrastos.


Palīdzība automašīnas zādzības gadījumā. OnStar var palīdzēt atrast jūsu automašīnu un liegt tās iedarbināšanu.


Automašīnas diagnostika. OnStar var pārbaudīt jūsu automašīnas tehnisko stāvokli no attāluma.
Galamērķu lejupielāde. Izmaiņas maršrutā? Ļaujiet OnStar lejupielādēt galamērķi Opel navigācijas sistēmā.

 

Atsevišķas funkcijas var nebūt pieejamas jūsu valstī vai izvēlētajai apdares versijai. Klikšķiniet šeit, lai apskatītu iespējamos ierobežojumus.

Close

Standarta 3,5” (9 cm) vienkrāsainajā ekrānā attēlota automašīnas informācija, piemēram, degvielas patēriņš, informācija par braucienu un palīgsistēmām.

Ja izvēlaties papildaprīkojumā pieejamo radio, automašīna tiek aprīkota ar 4,2” (10,7 cm) krāsu ekrānu, kurā attēlots automašīnas funkciju, skaņas, tālruņa, navigācijas un automašīnas iestatījumu sākuma ekrāns– visām funkcijām iespējams viegli piekļūt uz stūres.


Papildaprīkojumā pieejamais 8” (20 cm) augstas izšķirtspējas ekrāns ļauj jums pārvaldīt katru saziņas un informācijas elementu. Jūs varat izvēlēties Tour režīmu (digitāls spidometrs, vairāk multivides iespēju) vai Sport režīmu (analogie mērinstrumenti un vairāk transportlīdzekļa sistēmu informācijas).