Iepriekšējais
 •  INSIGNIA SPORTS TOURER.

Tālāk
Iepriekšējais
 • IZSMALCINĀTĪBAS FORMA.

  Ietilpīgais Sports Tourer šķeļ vēju bez problēmām. Tā elegantā un aerodinamiskā forma arī samazina izmaksas par degvielu un palīdz samazināt trokšņa līmeni salonā.

 • IESĒDIETIES UN ATSLĀBINIETIES.

  Izbaudiet ietilpīgu augstākās klases salonu ar kvalitatīviem apdares materiāliem. Izvēlieties dažādos veidos regulējamos priekšējos AGR1 ergonomiskos sporta sēdekļus, lai baudītu biznesa klases braucienu.

   

  1 Muguras veselības asociācija

 • IEKĀROJAMI DISKI.

  Pielāgojiet savu Insignia, izvēloties vieglmetāla diskus no plašā piedāvājuma klāsta. Tie pieejami izmēros no 16” līdz 20” un lieliski papildina izteiktās riteņu arkas un sportiskās Insignia līnijas.

 • PANORĀMAS JUMTS.

  Lielais tonētais jumts sniedz papildu dienasgaismu mākoņainā laikā un patīkamu vēsmu karstā laikā. Vēja troksni samazina uzlabota aerodinamika un īpašs blīvējums.

 • BAGĀŽAS TELPA.

  Insignia Sports Tourer piedāvā iespaidīgu 1530 litru bagāžas telpu ar nolocītiem aizmugurējiem sēdekļiem.

 • OPC LINE PAKETES.

  Lai savu Insignia padarītu sportiskāku, izvēlieties sporta stilu, ko piedāvā Opel Performance Center (OPC) Line pakete.

Tālāk
Iepriekšējais
 • VIRSBŪVE

 • SALONS

 • DISKI

 • PANORĀMAS JUMTS

 • BAGĀŽAS TELPA

 • OPC LINE SPORT

Tālāk
Iepriekšējais
 • UZTUR DROŠU DISTANCI.

  Opel adaptīvā kruīza kontrole padara braucienu daudz relaksējošāku, īpaši lēnajā pilsētas satiksmē. Tā notur automašīnu drošā attālumā no priekšā braucošā transportlīdzekļa.

 • JŪSU DROŠĪBA PIRMAJĀ VIETĀ.

  Tādas Insignia aktīvās drošības sistēmas kā aklās zonas brīdinājuma sistēma, joslas maiņas brīdinājums un joslas saglabāšanas brīdinājums padara braukšanu daudz drošāku.

 • OPEL EYE.

  Vairāk drošības, mazāk stresa. Opel Eye priekšējā kamera nodrošina ceļa zīmju atpazīšanas sistēmas, priekšējās sadursmes brīdinājuma sistēmas, avārijas bremzēšanas sistēmas un distances ievērošanas palīgsistēmas darbību.

 • ADAPTĪVAIS PRIEKŠĒJAIS APGAISMOJUMS PLUS.

  Optimāla redzamība naktī. AFL+ pielāgo biksenona lukturu staru atšķirīgiem braukšanas apstākļiem.

Tālāk
Iepriekšējais
 • ADAPTĪVĀ KRUĪZA KONTROLE

 • VADĪTĀJA PALĪGSISTĒMAS

 • VISPUSĪGA DROŠĪBA.

 • ADAPTĪVAIS PRIEKŠĒJAIS APGAISMOJUMS PLUS

Tālāk
Iepriekšējais
 • JAUDAS IZVĒLE.

  Izpētiet mūsu jaudīgo, uzticamo un efektīvo dzinēju klāstu. Insignia tagad iespējams aprīkot ar jaunajiem Whisper Diesels dzinējiem, kuriem raksturīgs zems trokšņa un izmešu līmenis, ātra atsaucība un liels griezes moments.

 • PĀRSLĒDZ AUGSTĀKU PĀRNESUMU!

  Izvēle ir jūsu ziņā. Manuālā vai automātiskā. Efektīva sešu pakāpju pārnesumkārba iekļauta standartaprīkojumā un iespējams izvēlēties tās manuālo vai automātisko variantu.

 • JŪTI SAĶERI.

  Augstāks drošības līmenis un patīkamāks brauciens: Insignia papildaprīkojumā pieejamā adaptīvā 4x4 piedziņas sistēma uzlabo vadāmību un stabilitāti visos braukšanas apstākļos.

 • NOSPIEDIET SPORT. VAIROJIET PRIEKU.

  Izmantojot FexRide slēdzi, jūs varat mainīt Insignia braukšanas dinamiku, lai pielāgotu to savam noskaņojumam. FlexRide vairos prieku braukšanas laikā.

 • ESI ZAĻŠ AR ECOFLEX.

  Start/stop sistēma, aktīvais gaisa aizvars, BlueInjection dzinēji, kas samazina NOx izmešu daudzumu, un ecoFLEX tehnoloģijas nodrošina maksimālu degvielas ekonomiju un izmaksu efektivitāti.

Tālāk
Iepriekšējais
 • DZINĒJI

 • PĀRNESUMKĀRBAS

 • JŪTI SAĶERI.

 • FLEXRIDE SISTĒMA

 • ZAĻĀS TEHNOLOĢIJAS

Tālāk
Iepriekšējais
 • PERSONĪGĀ SAVIENOJAMĪBAS UN PALĪDZĪBAS SISTĒMA.

  Opel OnStar sniedz nepārspējamu drošības sajūtu 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, 365 dienas gadā. Mūsu unikālie pakalpojumi ir pieejami pogas spiediena attālumā gandrīz visā Eiropā.

 • VIENKĀRŠI PĀRDOMĀTI.

  Vienkārši izsmalcināti. Izbaudiet braucienā pavadīto laiku pilnībā, izmantojot mūsu piedāvātāsinformācijas un izklaides sistēmas.

 • AUGSTĀKĀS KLASES SKAŅA.

  Ieskaujiet sevi jaudīgā augstākās klases skaņā ar papildaprīkojumā pieejamo Bose® sistēmu, kas piedāvā pasaules klases skaņu ar skaļruņiem.

 • PIELĀGOTA AUTOVADĪTĀJA INFORMĀCIJA.

  Jūs varat izvēlēties vienu no trim atšķirīgiem autovadītāja informācijas centra ekrāniem. Tie radīti, lai nevainojami darbotos ar nākamās paaudzes informācijas un izklaides sistēmu.

Tālāk
Iepriekšējais
 • ONSTAR

 • IntelliLink sistēma

 • R300/R400

 • BOSE® SKAŅAS SISTĒMA

 • AUTOVADĪTĀJA EKRĀNS

Tālāk
Close

Insignia adaptīvā 4x4 piedziņas sistēma izdala dzinēja radīto griezes momentu starp priekšējo un aizmugurējo asi, kā arī labās un kreisās puses riteņiem. Šāds sadalījums nodrošina maksimālu saķeri, stabilitāti un izcilu braukšanas dinamiku.

Close

Mēs piedāvājam plašu benzīna dzinēju, dīzeļdzinēju un LPG dzinēju klāstu. Mūsu jaunie 1,6 l CDTI dzinēji ir tik klusi un jaudīgi, ka dēvējam tos par Whisper Diesels (čukstu dīzeļdzinēji). Izvēlieties 88 kW (120 ZS) vai 100 kW (136 ZS) versiju, ja vēlaties efektīvu dzinēju ar mazu degvielas patēriņu. 1,6 l CDTI dzinējam ar 100 kW (136 ZS) jaudu ir izcili zems izmešu līmenis: 99 g CO2 izmešu uz kilometru (kombinētajā ciklā)1.

Benzīna dzinēju vidū 125 kW (170 ZS) 1,6 litru dzinējs garantē zemāko trokšņa un vibrācijas līmeni. Izvēlieties ecoFlex modeļus, tostarp ļoti ekonomiskā 1,4 l dzinēja ar turbokompresoru LPG (sašķidrinātās naftas gāzes) versiju ar 42 litru bāku, ja vēlaties dzinēju ar viszemāko degvielas patēriņu un izmešu līmeni.

1,4 l LPG dzinēja degvielas patēriņš: pilsētā 10,3-10,5 (7,9-8,1) l/100 km, ārpus pilsētas 6,1-6,3 (4,8-5,0) l/100 km, kombinētajā ciklā 7,6-7,9 (5,9-6,1) l/100 km; CO2 izmešu daudzums kombinētajā ciklā: 124-128 (139-144) g/km. LPG režīms (benzīna režīms).


1Saskaņā ar Regulu (EK) Nr. 715/2007 un Regulu (EK) Nr. 692/2008 (piemērojamajā redakcijā).

Close

Aklās zonas brīdinājuma sistēma SBZA
Ja automašīna iebrauc kādā no Insignia sānos esošajām "aklajām zonām", attiecīgajā pusē sāk mirgot signāls uz ārējā atpakaļskata spoguļa.

Joslas maiņas brīdinājums LCA
Radars uztver ātri tuvojošos transportlīdzekļus, kas atrodas līdz 70 metriem aiz jūsu automašīnas, un brīdina par tiem. Ja vēlēsities mainīt joslu, iedegsies brīdinājuma signāls.

Joslas saglabāšanas brīdinājums LDW
Ja neapzinoties izbraucat no pašreizējās joslas, joslas saglabāšanas brīdinājums aktivizē signālu mērinstrumentu panelī, kā arī skaņas brīdinājuma signālu.

Close

Insignia adaptīvā kruīza kontrole ACC padara braukšanu drošāku un atvieglo pārvietošanos intensīvā satiksmē. Ja sistēma ir aktivizēta, iestatot ātruma un attāluma vērtības, sistēma automātiski palielinās un samazinās automašīnas ātrumu. Tā izmanto radara sensoru, lai pastāvīgi noteiktu attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim, un automātiski maina Insignia ātrumu, lai saglabātu izvēlēto attālumu. Ja automašīna ir aprīkota ar automātisko pārnesumkārbu, adaptīvā kruīza kontrole var pilnībā apturēt automašīnu.

Close

Sensori apkopo datus par apgaismojumu un laikapstākļiem, jūsu automašīnas ātrumu, jums priekšā braucošajām automašīnām, transportlīdzekļiem, kas tuvojas no aizmugures, kā arī stūres pagrieziena leņķi. AFL+ automātiski kontrolē stara stiprumu, leņķi un izvadi, lai nodrošinātu optimālu redzamību. AFL+ ietver astoņus gaismas stara iestatījumus, kas atbilst dažādiem braukšanas un apkārtējās vides apstākļiem.

Close

Opel Eye kameras sistēma brīdina par iespējamām briesmām uz ceļa.

Ceļa zīmju atpazīšanas sistēma nolasa, iegaumē un attēlo ātruma ierobežojumus un citas saistītas ceļa zīmes.

Distances ievērošanas palīgsistēma mērinstrumentu panelī pastāvīgi rāda attālumu līdz priekšā esošajai automašīna, palīdzot ievērot drošu attālumu.

Ja jūs pārāk ātri pietuvojaties lēnāk braucošiem transportlīdzekļiem (ar ātrumu, kas lielāks par gājēja ātrumu), priekšējās sadursmes brīdinājumu sistēma aktivizē redzamu un dzirdamu brīdinājuma signālu. Tas ietver avārijas bremzēšanas funkciju, kas nepieciešamības gadījumā automātiski aktivizē bremžu darbību un padara tās jutīgākas, ja autovadītājam jābremzē pašam.

Close

FlexRide sistēma automātiski pielāgo amortizatoru iestatījumus, lai nodrošinātu lielisku saķeri ar ceļu. FlexRide maina arī akseleratora pedāļa, ESP un stūrēšanas īpašības, turklāt, ja nepieciešams, maina pilnpiedziņas un automātiskās pārnesumkārbas iestatījumus, papildinot braukšanas piedzīvojumu ar jaunām emocijām.

 

Braucot jūs varat izvēlēties vienu no trim braukšanas režīmiem:
- Sport režīms iespējo atsaucīgāku vadāmību
- Tour režīms ļauj izbaudīt relaksējošāku un vienmērīgāku  braucienu
- Standard režīms optimizē degvielas patēriņu un sniedz izsmalcinātu braukšanas pieredzi

Close

OPC Line salona paketē ietverts OPC pārnesumu pārslēgs un sporta pedāļi. Ja jūsu automašīna ir aprīkota ar automātisko pārnesumkārbu, stūrei ar ādas apdari iespējams izvēlēties F-1 stila pārslēgšanas lāpstiņas1.
OPC Line virsbūves paketē
ietverts dubults izpūtējs ar hromētu apdari2, sānu sliekšņi un apakšējie aizsargi automašīnas priekšā un aizmugurē.
Recaro sporta sēdekļiem3 ir melnas perforētas ādas apšuvums un apsildes sistēma, tie ir regulējami 8 virzienos un muguras balsts regulējams 4 virzienos.1
Tikai automašīnām ar automātisko pārnesumkārbu.
2Redzams tikai ar noteiktiem dzinējiem.
3Pieejami tikai Sport un Cosmo papildaprīkojumā.

Close

Insignia multivides iespējas nojauc jebkādas robežas starp automašīnu, autovadītāju un digitālo saturu. Navi 900 IntelliLink satelītnavigācijas sistēma sniedz bezrūpīgu pieeju digitālajam saturam uz 8” (20 cm) lielā krāsu skārienekrāna viduskonsolē: tajā var atskaņot videomateriālus no ārējām ierīcēm, izmantojot USB, un straumēt no portatīvām ierīcēm, kurās ir iespējota Bluetooth® funkcija.

Apple CarPlay1 vienkāršā formā automašīnas ekrānā attēlo iPhone funkcijas, kas pieejamas braukšanas laikā. Tas ļauj veikt zvanus, nosūtīt un saņemt ziņas, kā arī klausīties mūziku, izmantojot skārienekrānu vai Siri balss vadību. Android Auto2 savietojamība ar līdzīgām funkcijām būs pieejama 2016. gada laikā.

1 Apple CarPlay un Apple ir Apple Inc. prečzīmes, kas reģistrētas ASV un citās valstīs.
2 Android ir Google Inc. prečzīme.

Close

R300 Color radio piedāvā 4,2” krāsu informācijas ekrānu ar sešiem skaļruņiem. Aux-in un USB ir standartaprīkojumā, bet CD atskaņotājs un digitālais radio (DAB/DAB+/DMB-R) pieejams papildaprīkojumā. Pieejami arī vairāki skaņas priekšiestatījumi, tostarp skaļuma regulēšana atkarībā no ātruma un basu regulēšanas iespējas.

R400 Color nodrošina papildu funkcijas, tostarp tālvadību ar pogām uz stūres un Bluetooth® savienojamību. Tādējādi jūs varat veikt zvanus brīvroku režīmā, izmantojot balss atpazīšanas funkciju jūsu pievienotajā viedtālrunī, kā arī izbaudīt mūzikas bezvadu straumēšanu. Jūs arī varat pasūtīt papildaprīkojumā pieejamo CD atskaņotāju, lai pilnībā nokomplektētu savu skaņas sistēmu.

Close

Sajūtiet, kāda uzmanība pievērsta kvalitātei un materiālu izvēlei. Uz autovadītāju orientētās kabīnes dizains ļauj viegli piekļūt it visam. Papildaprīkojumā pieejamā jaunā informācijas un izklaides sistēma ar 8˝ krāsu skārienekrānu ļauj vienmēr būt savienotam. Salonu arī izceļ plašais apdares līmeņu klāsts un premium kvalitātes audumi un āda. AGR1 ergonomiskie sporta sēdekļi ar muguras balsta funkciju nodrošina ērtību arī tālos pārbraucienos. Plašs pielāgošanas funkciju klāsts ļauj pielāgot sēdekli, lai izbaudītu relaksējošu braucienu.

1Muguras veselības asociācija

Close

Sports Tourer ir viens no aerodinamiskākajiem sērijveida universāļiem. Tas ir elegants un nevainojami līdzsvarots, tā sportiskās formas un platā stāja palīdz uzlabot stabilitāti un vadības precizitāti.

Close

Start/stop sistēma aptur dzinēja darbību, kad apstājaties, un darbību atjauno, kad atlaižat sajūgu. Tas nozīmē, ka, gaidot pie luksofora, netiek radīti izmeši. Aktīvais gaisa aizvars priekšējā režģī vēl vairāk uzlabo degvielas efektivitāti. Kad aukstais gaiss ir vismazāk nepieciešams, priekšējais aizvars automātiski aizveras. BlueInjection tehnoloģija samazina NOx izmešus.

Degvielas patēriņš: pilsētā 4,5-11,4l/100 km, ārpus pilsētas 3,3-6,4 l/100 km, kombinētajā ciklā 3,8-8,2 l/100 km; CO2 izmešu daudzums kombinētajā ciklā: 99-192 g/km. Saskaņā ar Regulu (EK) Nr. 715/2007 un Regulu (EK) Nr. 692/2008 (piemērojamajā redakcijā).

Close

Automātiskā ziņošana par sadursmi. Sadursmes gadījumā par to automātiski tiek ziņots OnStar konsultantam.


Viedtālruņa funkcija. Atslēdziet/aizslēdziet durvis, pārbaudiet eļļas līmeni un dariet vēl citas lietas, lai kur arī atrastos.


Palīdzība automašīnas zādzības gadījumā. OnStar var palīdzēt atrast jūsu automašīnu un liegt tās iedarbināšanu.


Automašīnas diagnostika. OnStar var pārbaudīt jūsu automašīnas tehnisko stāvokli no attāluma.
Galamērķu lejupielāde. Izmaiņas maršrutā? Ļaujiet OnStar lejupielādēt galamērķi Opel navigācijas sistēmā.

 

Atsevišķas funkcijas var nebūt pieejamas jūsu valstī vai izvēlētajai apdares versijai. Klikšķiniet šeit, lai apskatītu iespējamos ierobežojumus.

Close

Standarta 3,5” (9 cm) vienkrāsainajā ekrānā attēlota automašīnas informācija, ko nodrošina borta dators (piemēram, informācija par degvielas patēriņu, sīkāka informācija par braucienu un palīgsistēmām).

Ja izvēlaties arī papildaprīkojumā pieejamo radio, jūsu automašīna tiek aprīkota ar 4,2” (10,7 cm) krāsu ekrānu, kurā attēlota visa pamatinformāciju, kā arī automašīnas funkciju, skaņas, tālruņa, navigācijas un automašīnas iestatījumu sākumekrāns – visām funkcijām iespējams viegli piekļūt uz stūres rata.

Papildaprīkojumā pieejamais 8” (20 cm) augstas izšķirtspējas ekrāns ļauj jums pārvaldīt katru saziņas un informācijas elementu. Jūs varat izvēlēties Tour režīmu (digitāls spidometrs un mazāk transportlīdzekļa informācijas, vairāk multivides iespēju) vai Sport režīmu (klasiski analogie mērinstrumenti un vairāk transportlīdzekļa sistēmu informācijas).