Iepriekšējais
Tālāk
Iepriekšējais
Tālāk

Visaugstākie drošības standarti: piecas Euro NCAP zvaigznes automašīnai Opel Zafira Tourer un Astra GTC

Jaunie Opel automašīnu modeļi ir ieguvuši kārtējos augstos Euro-NCAP (Eiropas jauno automašīnu novērtēšanas programmas) vērtējumus. Automašīnu sadursmju eksperti automobiļiem Opel Astra GTC un Zafira Tourer ir piešķīruši piecas zvaigznes gan par drošību, gan sadursmes novēršanas iespējām.

OPEL ASTRA GTC.

Kompaktās klases sporta automašīna.

Opel Astra GTC apvieno pilsētniecisku izsmalcinātību ar iekārojamu, sportisku interjeru un patiesu braukšanas prieku. Moderni dzinēji un piekares tehnoloģijas nodrošina iespaidīgu veiktspēju, savukārt visaptveroša drošība palielina pārliecību katrā braucienā.

 

Izskatīgā, kompaktā un pārsteidzoši praktiskā Opel Astra GTC ir patiesi nobriedusi sporta kupeja. Uzziniet, kas to padara tik īpašu.

  • Izsmalcināts dizains
  • Braukšanas jauda
  • Vilinošs komforts
  • Lieliska veiktspēja
  • Iespaidīga drošība

Enlarge

Dinamisks izskats, sportisks stils

Novatorisku dizainu ir viegli atpazīt, taču gandrīz neiespējami raksturot. Tādēļ aplūkojiet Opel Astra GTC tuvāk. Līnijas, kas no jauna definē kompaktās klases kupeju eleganci, platā un spēcīgā stāja, kā arī izsmalcinātie Opel dizaina elementi padara to pievilcīgu un efektīvu.


Enlarge

Iepazīstiet braukšanas prieku no jauna

Opel Astra GTC ir aprīkota ar tehnoloģijām, kas katru braucienu padara vienkāršāku, patīkamāku un baudāmāku. Pilsētas satiksme, lauku ceļi vai lielceļš - tā atmodina patiesu aizrautību jebkurā situācijā. Un tas viss, pateicoties inženieriem, kuriem pašiem patīk braukt.


Enlarge

Vienā solī ar laiku

Ērta, ergonomiska autovadītāja kabīne, augstas kvalitātes materiāli un plaša vieta bagāžai un personīgo mantu glabāšanai rada vidi, kas pilnībā pelnījusi nosaukumu GTC. Bet, protams, Opel vienmēr piešķir kādas individuālas iezīmes, kas padara Astra GTC pavisam īpašu.


Enlarge

Radīta priekam

Jaunais Opel Astra GTC ir aprīkots ar īpaši efektīviem benzīna un dīzeļdzinējiem ar jaudu līdz pat 147 kW (200 ZS), kas lieliski atbilst tā dinamiskajam izskatam.


Enlarge

Droša, relaksējoša un pārliecinoša

Veiktspēja ir kas vairāk kā tikai dinamiska vadāmība un jauda- tā nozīmē arī aktīvās un pasīvās drošības aprīkojumu, kas padara braukšanu ar Opel Astra GTC vēl patīkamāku. Turklāt, ja vēlaties vēl lielāku aizsardzību, mēs piedāvājam lielisku, īpaši izstrādātu pretaizdzīšanas sistēmu


Nākamais solis

Plašāka informācija par Opel Astra GTC