Opel Mokka - komforts, informācija un izklaide

Izmēģinājuma brauciens

Izmēģinājuma brauciens sniedz daudz vairāk informācijas nekā tūkstotis attēlu. Noklikšķiniet šeit, lai izbaudītu realitāti.

Piesakieties izmēģinājuma braucienam

GATAVS PIEDZĪVOJUMAM.

Ja runa ir par komfortu, Opel filozofija ir vienkārša. Komforta nekad nevar būt par daudz. Tas ietver ne tikai lielisku skaņu un universālas savienojumu izveides iespējas, bet arī citus labsajūtas elementus, piemēram, ērtu sēdēšanu un atsvaidzinošu atvēsināšanu.


Enlarge

Ātri un precīzi

Modernā Navi 950 sistēma ir aprīkota ar 7 collu krāsu ekrānu, kas piedāvā 3D skatu no augšas, un pogām uz stūres. Iekšējā atmiņā tiek uzglabāta vairāk nekā 30 Eiropas valstu navigācijas programmatūra un visaptverošs ceļvedis ar attēliem, lai tiem varētu ātri piekļūt. Navigāciju iespējams ieslēgt, ar balss komandām norādot galamērķi. Tā ir aprīkota ar CD dzini audio datņu atskaņošanai un balss atpazīšanas funkciju arī tālrunim, radio atskaņotājam un CD/USB. Jūs varat pievienot ārējās ierīces caur Aux-in ligzdu vai USB, lai, piemēram, augšupielādētu savu mīļāko attēlu un iestatītu to kā ekrānsaudzētāju, turklāt sistēmas skaņa ir kristāldzidra. IntelliLink tehnoloģija ļauj savienot Jūsu viedtālruni ar informācijas un izklaides sistēmu, savukārt iepriekš iestatītā Gracenote® programmatūra atpazīst un pārvalda Jūsu audio datnes.

Enlarge

Skaidrāka, labāka, izteiksmīgāka BOSE® skaņa

No dinamiskiem zemajiem toņiem līdz pat ritmiskām augšējām skaņām - īpaši automašīnai Opel Mokka izstrādātā BOSE® audiosistēma katru noti un katru takti atskaņo ar izcilu dzidrību un izteiksmīgumu. BOSE® digitālā skaņas apstrāde un optimāli izvietotie augstākās kvalitātes skaļruņi ar Richbass® zemo frekvenču skaļruni īpaši izstrādātajā basu skaļruņu ietvarā nodrošina koncerta kvalitāti. Pieejama kombinācijā ar CD 600 un Navi 950 sistēmām.