Iepriekšējais
Tālāk
Iepriekšējais
Tālāk

OPEL MOKKA.

Izturīga, izsmalcināta un dinamiska.

Plūstošie izliekumi un stingrā stāja rada jaunu autobraukšanas stilu. Opel Mokka ir izsmalcināta, moderna automašīna, kas jebkur jūtas kā mājās.

 

Vēlaties atkāpties no ierastā? Mokka ir gatava un gaida Jūs.

  • Dinamisks virsbūves un salona dizains
  • Pielāgojama ietilpība
  • Ērtības un plašas komunikāciju iespējas
  • Drošības un palīga funkcijas
  • Pārliecinoša šasija, ekonomiski dzinēji


Enlarge

Vienmēr un visur ar stilu

Pateicoties izsmalcinātajam ķīļveida dizainam, lietišķajai stājai un vienmērīgi noapaļotajām līnijām, Opel Mokka piedāvā atsvaidzinošas pārmaiņas. To atpazīt var viegli un ātri- tai nav nepieciešamas ārišķības, lai izceltos.


Enlarge

Gatava iepriecināt

Liela ietilpība mazā izmērā, kā arī iespaidīga daudzpusība padara Opel Mokka piemērotu praktiski jebkuram dzīvesveidam. Nepieciešams vairāk vietas? Vienkārši nolokiet sēdekļu atzveltnes. Vairāk vietas mantām? Tā ir pārdomāti izkārtota un aprīkota.


Enlarge

Plašāka informācija par kvalitāti

Patiesa bauda ir viens no dzīves retumiem, taču ar Opel Mokka jaunākās paaudzes informācijas un izklaides sistēmām, kā arī navigācijas sistēmām Jūs varat to pilnībā pielāgot savām vēlmēm. Jūs varēsiet baudīt lielisku skaņu, iespaidīgas savienojamības iespējas un izcilu kvalitāti, kas apvienota ar intuitīvu vadību. Un tiem, kuri vēlas visaugstāko kvalitāti, piedāvājam īpaši automašīnai Mokka radītu BOSE® audiosistēmu.


Enlarge

Drošība visapkārt

Modernas autovadītāja palīgsistēmas, pārbaudīti pasīvās drošības risinājumi un inteliģentas tehnoloģijas ļauj Opel Mokka būt soli priekšā citiem un nenovirzīties no kursa, lai arī kurp Jūs dotos. Rezultāts ir maksimālais 5 zvaigžņu NCAP novērtējums ar pārliecinošiem 100 procentiem autovadītāja palīgsistēmu kategorijā.


Enlarge

Pārliecība un kontrole

Automašīnu Opel Mokka raksturo precīza un droša vadāmība, izcila saķere ar ceļu un atsaucīgi, ekonomiski dzinēji. Tehnoloģiskie jauninājumi piedāvā komfortu, izturību un integritāti.


Opel Mokka - nākamais solis
Nākamais solis

Plašāka informācija par Opel Mokka.