Opel Meriva - relaksējošs komforts

Testa brauciens

Testa braucienā uzzināsiet vairāk kā no tūkstoš attēliem. Spiediet šeit, lai izbaudītu jauno Opel Meriva dzīvē.

Pieteikties testa braucienam

Iesēdieties un izbaudiet braucienu.

Opel Meriva pat bāzes versijā ir izsmalcināta un ērta ģimenes automašīna. Bet, ja vēlaties, jūs varat iegūt vēl vairāk. Piedāvājumā ir plašs standartaprīkojuma un papildaprīkojuma klāsts, kas ļauj iegūt tieši tādu automašīnu, kādu vēlaties.

Enlarge

FlexRail® mantu glabāšanas sistēma

FlexRail® ir unikāla modulārā mantu glabāšanas sistēma, kas piedāvā plašu, daudzpusīgu mantu glabāšanas telpu starp priekšējiem sēdekļiem, nesamazinot kāju telpu vidējā aizmugurējā sēdeklī. Jūs varat izkārtot un pārkārtot tādas sastāvdaļas kā roku balsts un glāžu turētāji uz alumīnija reliņiem, lai katrā braucienā radītu sev pielāgotas mantu novietnes. Speciāls adapteris ar iebūvētu glāžu turētāju ļauj uzstādīt roku balstu arī uz nolocītas vidējā aizmugurējā sēdekļa atzveltnes.

 

  • Optimāla roku balsta un glāžu turētāja pozīcija visās sēdekļu konfigurācijās
  • Lielas, daudzpusīgas mantu novietnes, kas ir pietiekoši lielas rokas somiņu, piezīmju grāmatiņu un citu priekšmetu glabāšanai
  • Viegla iekāpšana visiem pasažieriem
  • Papildaprīkojumā pieejams papildu roku balsts un glāžu turētāji aizmugurējā sēdekļu rindā

Enlarge

Panorāmas jumta lūka

Ielaidiet salonā sauli Panorāmas jumta lūka stiepjas virs abām sēdekļu rindām, padarot automašīnas salonu gaišāku un plašāku. Bet, kad saules ir pārāk daudz, pieejams elektriski izbīdāms saulessargs, lai saglabātu salonu vēsu.


Enlarge

Elektroniskā klimata kontrole

Elektroniskās klimata kontroles sniegtais komforts un ērtības ļauj abiem priekšā sēdošajiem uzstādīt sev tīkamāko temperatūru. Sensori saglabā temperatūru dalītajās zonās pareizajā līmenī. Nav nekā vienkāršāka.


Enlarge

Apsildāma stūre

Izbaudiet siltas rokas aukstās dienās. Stūre sasilst pāris sekunžu laikā, padarot braukšanas uzsākšanu aukstumā patīkamāku. Tā ir pieejama kopā ar apsildāmiem priekšējiem sēdekļiem, lai ziemā sniegtu vairāk komforta.


Enlarge

Elektriskā stāvbremze

Standarta komplektācijā iekļautā, ar slēdzi aktivizējamā elektriskā stāvbremze gan piedāvā vairāk komforta un drošības, gan samazina autovadītāja piepūli. Tā neļauj automašīnai ripot uz aizmuguri, uzsākot braukšanu kalnā, un tiek automātiski deaktivizēta, kad sākat braukt.

 

Ja nepieciešams, to var pielietot arī kā parasto manuālo stāvbremzi, kad automašīna kustas, lai nodrošinātu ABS sistēmas kontrolētu ātruma samazināšanu.


Palīgmehānisms braukšanas uzsākšanai kalnā

Uzsākot braukšanu kalnā, palīgmehānisms braukšanas uzsākšanai kalnā notur automašīnu uz vietas un automātiski atlaiž elektrisko stāvbremzi, kad esat droši uzsācis braukšanu. Rezultāts ir ideāla braukšanas uzsākšana kalnā, kas neprasa ne mazāko piepūli.


Enlarge

Atpakaļskata kamera

Pateicoties īpaši platam 130° skata leņķim, atpakaļskata kamera skaidri parāda jebkādus šķēršļus krāsu ekrānā. Tā tiek aktivizēta automātiski, kad pārslēdzat atpakaļgaitas pārnesumu, un ir liels palīgs drošākai automašīnas novietošanai stāvvietā.


Enlarge

Mantu novietnes

Automašīnā Opel Meriva ergonomika ir kas vairāk par ērtām sēdvietām un parocīgu vadības elementu izkārtojumu. Tā nozīmē arī ērtas mantu glabāšanas iespējas un mantu novietnes. Jums pieejamas mantu novietnes gan ar, gan bez vākiem visērtākajās iespējamajās vietās, kā arī unikālā FlexRail® sistēma viduskonsolē. Kopumā automašīnā ir 32 pārdomāti mantu glabāšanas nodalījumi. Tas nozīmē, ka saglabāt kārtību ir kļuvis daudz vienkāršāk.


Enlarge

FlexFloor® bagāžas nodalījuma grīda

Bagāžas nodalījums veidots tā, lai padarītu Jūsu dzīvi vieglāku. Tā grīdu var izvietot divos dažādos augstumos. Augstākā pozīcija piedāvā līdzenu bagāžas nodalījuma grīdas virsmu vienādā augstumā ar nolocītu aizmugurējā sēdekļa atzveltni un apslēptu mantu nodalījumu zem grīdas. Zemākā pozīcija piedāvā telpu garākiem priekšmetiem.

 

Aprīkojums:

  • Novietnes ar vāku sānu sienās pirmās palīdzības komplektam utt.
  • Avārijas trīsstūra turētājs
  • Izvelkams āķis somām un bagāžas nodalījuma grīdas nostiprināšanai atvērtā pozīcijā
  • Četras kravas stiprināšanas vietas