Opel Meriva - dizains

Testa brauciens

Testa braucienā uzzināsiet vairāk kā no tūkstoš attēliem. Spiediet šeit, lai izbaudītu jauno Opel Meriva dzīvē.

Pieteikties testa braucienam

Pievilcīga no ārpuses, plaša iekšpusē.

Iesēdieties ērtākajos jebkad redzētajos sēdekļos. Īpašajam ārējam dizainam ir piešķirtas jaunas vēsmas. Automašīnas iekšpusē dizains ir kļuvis vēl pievilcīgāks. Vislielākā nozīme ir detaļām, un Opel Meriva atstāj iespaidu daudzējādā ziņā.

Enlarge

Ārējais dizains

Jaunā Opel Meriva ir izsmalcināta, pievilcīga un viscaur praktiska. Izteiktie izliekumi un noapaļotās malas organiski saplūst, radot plašuma sajūtu kustībā. Platā stāja, izteiksmīgās līnijas un plašā stikla virsma ļauj nojaust, cik patīkami ar šo automašīnu ir braukt. Precizitāti izceļ tādas detaļas kā jaunais radiatora režģis un aizmugurējie lukturi.

 

Pienāciet tuvāk, un Jūs sapratīsiet, ka skaistums nav tikai virspusējs. Kvalitāte ir viss, ko Jūs esat vēlējušies, taču necerējāt sagaidīt. Taču tas ir pašsaprotami, jo jaunās Meriva dizains piepilda visas Jūsu vēlmes, par kurām Jūs līdz šim nemaz neesat nojautis. Izteiktās līnijas automašīnas iekšpusē un ārpusē, Opel raksturīgie spārnu motīvi un dekoratīvie „asmens” sānu elementi rada modernu iespaidu, kas ir vienlaikus pievilcīgs un ļoti pragmatisks.


Enlarge

Salona dizains

Jaunās Meriva salonā Jūs atrodaties paši savā pasaulē. Priekšējā paneļa plūstošās līnijas ne tikai izskatās lieliski, bet arī ļauj ērti izvietot vadības elementus un sīklietu novietnes. Patīkamie materiāli un detaļas lieliski atspoguļo automašīnas komfortu.

 

Taču tā ir tikai neliela daļa no tā, kas padara to par Jūsu personīgo pasauli. Pārējie elementi ir lieliskā daudzpusība, ko piedāvā izcilais dizains apvienojumā ar praktisku izstrādi. Gari braucieni ar automašīnu? Par to tika domāts jau no pirmās dienas. Ērta bagāžas vai pasažieru nodalījuma konfigurēšana? Tas ir gandrīz tikpat vienkārši un ātri, kā par to iedomāties.

Lai arī kādu Jūs vēlētos savu Meriva, tā ir vienkārša, ērta un ļoti komfortabla.Enlarge

drive!

Meriva Enjoy pamatā veidotā Meriva Campaign ar tikpat bagātīgu aprīkojumu ir īsts stila paraugs, ko papildina ekskluzīvā un patīkamā Wega/Atlantis sēdekļu apdare un papildaprīkojumā pieejamie sportiskie 16 collu vieglmetāla diski. Vēl lielākam komfortam iespējams izvēlēties ergonomiskos AGR sertificētos sēdekļus ar auduma vai ādas apdari, par kuriem garos braucienos īpaši pateicīga būs jūsu mugura.


Enlarge

Ģimenei pielāgots dizains

Ģimenei piemērotu automašīnu parasti ir grūti atrast. Tieši tāpēc jaunā Meriva Design Edition izceļas ar unikālu praktiskuma, daudzpusības un pievilcības kombināciju. Septiņas īpaši izvēlētas krāsas un tonētos aizmugurējos lukturus var kombinēt ar papildaprīkojuma komplektiem, kas ar iespaidīga melna jumta un pievilcīgu aksesuāru, kā arī vieglmetāla disku palīdzību burtiski liek automašīnai mirdzēt. Vārdam 'ģimene' nav jānozīmē 'ikdienišķums'. Jūs atklāsiet, ka Meriva Design Edition tam ir spilgts, dinamisks pierādījums.