Opel Meriva - iespaidīga efektivitāte

Testa brauciens

Testa braucienā uzzināsiet vairāk kā no tūkstoš attēliem. Spiediet šeit, lai izbaudītu jauno Opel Meriva dzīvē.

Pieteikties testa braucienam

Iespaidīga veiktspēja un ekonomija.

Jūs gaida Euro 6 standartam atbilstoši benzīna un dīzeļdzinēji, kā arī rūpnīcā uzstādītā LPG dzinēja priekšrocības, lai vestu jūs labākajos ceļojumos dzīvē. 1,6 l CDTI dīzeļdzinēji ievieš arī jaunus standartus. Turklāt vienmērīgo, jaudīgo un ekonomisko dzinēju klāsts šajā klasē piešķir izsmalcinātībai nebijušu kvalitāti.

Enlarge

Opel Meriva ecoFLEX

Dažiem autovadītājiem visvairāk rūp apkārtējā vide. Ja tāds ir arī jūsu viedoklis, Opel piedāvā pareizo izvēli. Opel Meriva 1,6 l CDTI ecoFLEX dzinējs ar 81 kW (110 ZS) jaudu un Start/Stop sistēmu samazina CO2 izmešu daudzumu līdz nieka 99 g/km un ir ekonomiskākais un videi draudzīgākais veids, kā baudīt Opel Meriva piedāvātās iespējas.


Enlarge

Benzīna un LPG dzinēji

Visi Euro 6 standartam atbilstošie benzīna un LPG dzinēji apliecina arī to, cik tie ir tīri un efektīvi. Modernas dzinēju tehnoloģijas un standartaprīkojumā iekļautā Start/Stop sistēma ļauj ievērojami samazināt degvielas patēriņu un tagad ir pieejama visos benzīna dzinējos, izņemot 1,4 l LPG turbodzinēja modeli.

 

Automašīnai Opel Meriva ir arī īpaši kalibrēta 6 pakāpju automātiskā transmisija, kas ir pieejama ar 1,4 l turbodzinēju gan 88 kW (120 ZS), gan 103 kW (140 ZS) versijā. Ir pieejama arī 6 pakāpju manuālā transmisija, kas padara pārnesumu pārslēgšanu vienkāršāku un patīkamāku.

 

Ja vēlaties baudīt LPG dzinēju priekšrocības, viena no tām (papildus zemajai sašķidrinātās naftas gāzes cenai) būs iespēja pārslēgties no benzīna režīma uz LPG režīmu, kad vien to vēlēsieties, turklāt kombinētajā benzīna un LPG ciklā Jūs varēsiet nobraukt aptuveni 960 km.


Enlarge

Jaunās paaudzes dīzeļdzinējs

Opel Meriva 1,6 l CDTI dīzeļdzinēji ir vēl viens solis pretī pilnīgi jaunai Opel izstrādātai dzinēju paaudzei. No tiem tiek sagaidīts jauns izsmalcinātības līmenis, un jūs atklāsiet, ka tas ir ne tikai sasniegts, bet pat pārsniegts.

 

To alumīnija konstrukcija atbilst visām jaunā Euro 6 standarta prasībām. Slāpekļa oksīdu (NOX) izmešu daudzuma samazinājumu izdevies sasniegt, pateicoties ekonomiskajai NOX tehnoloģijai LNT, kurai nav nepieciešama apkope vai papildu šķidruma tvertne.

 


Vēl viena ievērojama jauno dzinēju īpašība ir neierasti klusā darbība bez vibrācijām. Iespaidīga ir arī jaunās paaudzes dzinēju darbība bez turbokompresora darbības traucējumiem. 1,6 l CDTI dzinējs ar 100 kW (136 ZS) jaudu un 320 Nm griezes momentu ir jauns etalons šajā darba tilpuma klasē. Šis fakts ievērojami uzlabo vispārējo braukšanas kvalitāti un Opel Meriva būtību. Versijas ar 70 kW (95 ZS) un 81 kW (110 ZS) uzstāda jaunus standartus degvielas patēriņa un izmešu jomā. Visi 1,6 l CDTI dzinēji ir aprīkoti ar Start/Stop sistēmu.


Enlarge

Start/Stop sistēma

Kad automašīna stāv un darbojas dzinējs, tas patērē degvielu un rada CO2 izmešus. Opel Start/Stop sistēma automātiski izslēdz dzinēju, kad automašīna apstājas. Dzinējs tiek atkal nekavējoties iedarbināts, kad tiek nospiests sajūga pedālis.


1:

Degvielas patēriņš, l/100 km: pilsētā 4,1-9,5, ārpus pilsētas 3,6-5,7, kombinētajā ciklā 3,8-7,1; CO2 izmešu daudzums kombinētajā ciklā 99-166 g/km.

 

1,4 l LPG dzinējs: degvielas patēriņš, l/100 km: pilsētā 9,7-9,8 (7,8), ārpus pilsētas 5,9-6,1 (4,7-4,8), kombinētajā ciklā 7,3-7,4 (5,8-5,9). CO2 izmešu daudzums kombinētajā ciklā 119-121 (137-139) g/km. LPG režīms (benzīna režīms).

 

Saskaņā ar Regulu (EK) Nr. 715/2007 (piemērojamajā redakcijā).