Opel Meriva - informācijas un izklaides sistēmas

Testa brauciens

Testa braucienā uzzināsiet vairāk kā no tūkstoš attēliem. Spiediet šeit, lai izbaudītu jauno Opel Meriva dzīvē.

Pieteikties testa braucienam

VIEDA savienojamība.

Kāpēc gan jūsu automašīna nevarētu būt tikpat labi savienojama kā jūsu viedtālrunis? Ar Opel Meriva tas ir iespējams pavisam vienkārši un patīkami. Lieliska skaņa, lieliska grafika un intuitīva vadība veido lielisku kombināciju.

Enlarge

IntelliLink tehnoloģija

Pateicoties viedtālruņa savienojamībai ar IntelliLink tehnoloģiju, automašīnā Opel Meriva ir uzlabots komforts un savienojamība. Tā ļauj daudzas funkcijas izmantot automašīnā caur informācijas un izklaides sistēmu, skaidri attēlojot informāciju un funkcijas augstas izšķirtspējas septiņu collu krāsu ekrānā. Liela šīs sistēmas priekšrocība ir tās vieglā un saprotamā lietošana.

 

CD 600 IntelliLink sistēma

Izbaudiet augstākās klases izskatu, ko papildina 7 collu krāsu ekrāns, skaņas reprodukcija no premium klases septiņu skaļruņu sistēmas un uzlabotas multivides funkcijas, piemēram, Gracenote® un attēlu skatītājs. Aprīkojums:

 • Dubults skaņotājs
 • Tālvadības pogas uz stūres
 • Mobilais tālrunis ar balss atpazīšanas funkciju, izmantojot
 • Bluetooth®
 • FM/AM frekvence ar automātiskās saglabāšanas funkciju (6 x 6 iepriekš iestatīti uzstādījumi), pilna RDS/EON sistēma un vairāku antenu atbalsts
 • 4 x 20 W jauda pie 4 omiem, DSP funkcija ar 6 iepriekš iestatītiem skaņas uzstādījumiem
 • Grafiskais izlīdzinātājs
 • Skaņas un basu kontrole atkarībā no braukšanas ātruma
 • Audio straumēšana, izmantojot Bluetooth®, Aux-in ligzdu vai USB pieslēgvietu
 • Ienākošo teksta ziņojumu nolasīšanas funkcija
 • CD atskaņotājs
 • Papildaprīkojumā DAB/DAB+/DMB audiosistēma


Enlarge

Navi 950 IntelliLink

Vienkārši nosauciet adresi, un tā Jūs aizvedīs jebkur. Dzīvi vieglāku padara One Shot galamērķa ievade ar balss atpazīšanas funkciju, kā arī visas Navi 950 sistēmas vienkāršā cilvēka-mašīnas saskarne. IntelliLink viedtālruņa bezvadu integrācija ļauj veikt zvanus brīvroku režīmā, nodrošina bezvadu audio straumēšanu, izmantojot Bluetooth®, un nolasa priekšā ienākošos teksta ziņojumus. Navi 950 IntelliLink sistēmā ir iekļauti visas Eiropas - tai skaitā Krievijas vai Turcijas - karšu dati. Tāpat kā Navi 650 sistēmā, arī šo navigācijas sistēmu iespējams atjaunināt, izmantojot USB.


Enlarge

Aux-in ligzda un USB pieslēgvieta

Vēlaties klausīties savu mūziku? Nekādu problēmu. Aux-in ligzda un USB pieslēgvieta ir iebūvētas tieši tur, kur nepieciešams - viduskonsolē. Pieslēgt jebkuru mobilo ierīci, kas ir aprīkota ar austiņu vai USB pieslēgvietu, informācijas un izklaides sistēmai ir patiešām vienkārši!


Enlarge

Informācijas un izklaides sistēmas un navigācija

Visas Opel Meriva informācijas un izklaides sistēmas pat bāzes versijā nodrošina lielisku skaņas kvalitāti: sākot no pamata audiosistēmas ar CD atskaņotāju, RDS/EON un 3x6 iestatījumiem un beidzot ar CD 400 Plus ar dubultu uztvērēju, dinamisko skaņas apstrādi un grafisko ekvalaizeru. Lielākās daļas sistēmu papildaprīkojumā ietilpst DAB digitālā radio uztveršanai, tālvadības pogas uz stūres, kā arī mobilo tālruņu turētāji ar Bluetooth® balss vadību.

 

Navi 650 sistēma ir izcils skaņas un navigācijas sistēmas apvienojums - augstas kvalitātes 7 collu krāsu ekrāns ar kartes pietuvināšanas funkciju, iekšējā atmiņā saglabāti navigācijas dati un septiņi augstākās klases skaļruņi ļauj Jums būt informētam un nenovirzīties no ceļa.


Enlarge

FlexDock® sistēma

Jūsu tālruņa uzstādīšana ir kļuvusi vienkāršāka. FlexDock® sistēma tur viedtālruni autovadītājam un blakussēdētājam viegli saskatāmā pozīcijā. Turklāt tā atvieglo savienojuma izveidi ar informācijas un izklaides sistēmu un automātiski uzlādē ierīci, neizmantojot vadus, kas tikai bojā Opel Meriva satriecošo izskatu.

 

 

.