Iepriekšējais
Tālāk

 

Opel Meriva:

Izbaudiet dzīvi ar Opel Meriva. Izcila automašīna tieši jums ar fantastiskām pielāgojamības iespējām, atslābinošu komfortu un elegantu efektivitāti.

Lejupielādes materiāli

Auto, kura īpašnieki ir visapmierinātākie

Čempions: tāpat kā 2013. gadā arī šogad Opel kompaktais minivens savā klasē gūst uzvaru transportlīdzekļu īpašnieku apmierinātības novērtējumā.

Lasīt rakstu

OPEL MERIVA.

Opel Meriva apvieno ietilpību un daudzpusību. Tā ir ģimenes automašīna, kas praktiskumu padara mūsdienīgu.

 

Uzziniet, kas padara to tik izcilu:

  • Moderns, iespaidīgs dizains
  • Izcils, klasē labākais komforta līmenis
  • Visaptverošs, pārliecinošs drošības aprīkojums
  • Īpaši efektīvi dzinēji
  • Uzlabota savienojamība
  • Vispusīgs ikdienas praktiskums

Enlarge

Ergonomika ir komforts, kas pielāgots Jums

Ergonomikā svarīgs esat Jūs. Tāpēc padomājiet, kā Jūs varat mazināt muguras saspringumu, pateicoties vieglai iekāpšanai, ko nodrošina FlexDoors® sistēma, augstajam sēdekļu novietojumam, kas uzlabo redzamību, FlexSpace® sēdekļu sistēmai un zemu novietotajam FlexFix® velosipēdu turētājam. Tieši to izdarīja Vācijas AGR organizācija (Aktion Gesunder Rücken e.V.) un visai automašīnai piešķīra savu vērtīgo sertifikātu.


Enlarge

Vienā ritmā ar rītdienu

Savienojamība ir tas, ar ko atšķiras zināšana no minēšanas. Opel Meriva nodrošina saskari ar realitāti, izmantojot progresīvas sistēmas ar satelītnavigāciju, USB un Bluetooth® savienojumu un padarot jūsu viedtālruni par neatņemamu brauciena sastāvdaļu.


Enlarge

Izcelieties un esiet pamanāms

Izskatīgā un praktiskā, mazā un ietilpīgā, kā arī mūsdienīgā Opel Meriva ir lieliska izvēle moderna dzīvesveida piekritējiem. Par pārdomāto dizainu liecina vieglā iekļūšana un izkļūšana, ērtās sēdvietas, kas ļauj vērot apkārtējo pasauli, kā arī izcilā daudzpusība un komforts.


Enlarge

Radiet vietu sev

Iesēdieties labsajūtas pasaulē. Opel Meriva ir ērtākā automašīna klasē. Ar taustei patīkamiem materiāliem, košām krāsām, izcilām mantu glabāšanas iespējām un nevainojamu kvalitāti pat bāzes versijā. Visaptverošais komforts jau tā ir ievērojams, taču par papildaprīkojumā pieejamajiem AGR sertificētajiem ergonomiskajiem priekšējiem sēdekļiem jūsu mugura būs jums patiešām pateicīga.


Enlarge

Drošāka no jebkura viedokļa

Opel Meriva rūpējas par visiem pasažieriem ar tādu pasīvās drošības aprīkojumu kā unikālā pedāļu atvienošanas sistēma PRS, aktīvie priekšējo sēdekļu galvas balsti, dubultas drošības jostas ar spriegotājiem un visaptverošā gaisa drošības spilvenu sistēma. Turpretī tāds aktīvās drošības aprīkojums kā bremžu pretbloķēšanas sistēma ABS, elektroniskā trajektorijas stabilizācijas programma ESP®Plus un elektroniskā bremžu spēka sadales sistēma EBD samazina iespējamību, ka to efektivitāte kādreiz dzīvē būs arī jāpārbauda. Opel Meriva. Vispusīga drošība.

 

Par Opel Meriva drošību liecina maksimālais Euro NCAP 5 zvaigžņu novērtējums. Taču tikpat labas ir arī tādas unikālas iezīmes kā bērnu drošības zona, atverot automašīnas durvis, uzlabotā adaptīvā priekšējā apgaismojuma sistēma un daudz kas cits.Enlarge

Minimālas izmaksas, maksimāla veiktspēja

Automašīnā Opel Meriva darba tilpuma samazināšana nenozīmē mazāku jaudu. Opel benzīna, dīzeļdegvielas vai ražotnē uzstādītie LPG dzinēji pat no mazākā degvielas piliena spēj iegūt maksimālu jaudu. Atkarībā no modeļa ir pieejami Euro 6 standartam atbilstoši dzinēji, Start/Stop sistēma un ecoFLEX versijas, kā arī manuālā un automātiskā 6 pakāpju transmisija.


Opel Meriva - nākamie soļi
Nākamais solis

Plašāka informācija par Opel Meriva