Iepriekšējais
 • INSIGNIA COUNTRY TOURER.

Tālāk
Iepriekšējais
 • PA BEZCEĻIEM AR GLANCI

  Augstāks klīrenss un izteiksmīgi aizsargelementi palielina automašīnas sportisko pievilcību. Hromēti priekšējo lukturu akcenti apliecina, ka automašīna pilnībā iederas izsmalcinātā uzņēmumā.

 • TELPA IZCILĪBAI.

  Izbaudiet ietilpīgu, augstākās klases salonu un dažādus augstākās kvalitātes materiālus. Izvēlieties papildaprīkojumā pieejamos dažādos veidos regulējamos AGR1 ergonomiskos sporta priekšējos sēdekļus, lai patiesi izjustu augstākās klases braucienu.

   

  1 Muguras veselības asociācija

 • DISKI, KAS RADĪTI, LAI PIESAISTĪTU UZMANĪBU.

  Pielāgojiet savu Insignia, izvēloties vieglmetāla diskus no plašā piedāvājuma klāsta.Tie pieejami izmēros no 16” līdz 20”un lieliski papildina izteiktās riteņu arkas un sportiskās Insignia līnijas.

 • BAGĀŽAS TELPA.

  Insignia Country Tourer piedāvā iespaidīgu 1530 litru bagāžas telpu ar nolocītiem aizmugurējiem sēdekļiem.

 • OPC LINE PAKETE.

  Ja vēlaties, lai jūsu automašīna izrādītu savu dinamisko būtību, nav nekā labāka par sacīkšu automašīnas stilā veidoto Opel Performance Center (OPC) Line paketi.

Tālāk
Iepriekšējais
 • VIRSBŪVE

 • SALONS

 • DISKI

 • BAGĀŽAS TELPA

 • OPC LINE

Tālāk
Iepriekšējais
 • ADAPTĪVĀ KRUĪZA KONTROLE.

  Opel adaptīvā kruīza kontrole padara braucienu daudz relaksējošāku, it īpaši lēnajā pilsētas satiksmē. Tā notur automašīnu drošā attālumā no priekšā braucošā transportlīdzekļa.

 • JOSLAS SAGLABĀŠANAS PALĪGSISTĒMAS.

  Tādas Insignia aktīvās drošības sistēmas kā aklās zonas brīdinājuma sistēma, joslas maiņas brīdinājumsunjoslas saglabāšanas brīdinājums padara braukšanu daudz drošāku.

 • OPEL EYE.

  Vairāk drošības, mazāk stresa. Opel Eye priekšējā kamera nodrošina ceļa zīmju atpazīšanas sistēmas, priekšējās sadursmes brīdinājuma sistēmas, avārijas bremzēšanas sistēmas un distances ievērošanas palīgsistēmas darbību.

 • ADAPTĪVAIS PRIEKŠĒJAIS APGAISMOJUMS PLUS.

  Optimāla redzamība naktī. AFL+ pielāgo biksenona lukturu staru dažādiem braukšanas apstākļiem.

Tālāk
Iepriekšējais
 • ADAPTĪVĀ KRUĪZA KONTROLE

 • VADĪTĀJA PALĪGSISTĒMAS

 • OPEL EYE

 • ADAPTĪVAIS PRIEKŠĒJAIS APGAISMOJUMS PLUS

Tālāk
Iepriekšējais
 • JAUDAS IZVĒLE.

  Iepazīstieties ar plašu dzinēju klāstu, kas izceļas ar jaudu, uzticamību un efektivitāti. Insignia tagad iespējams aprīkot ar jaunajiem Whisper Diesels dzinējiem, kuriem raksturīgs zems trokšņa un izmešu līmenis, ātra atsaucība un liels griezes moments.

 • PĀRNESUMKĀRBU KLĀSTS.

  Izvēle ir jūsu ziņā. Manuālā vai automātiskā. Efektīva sešu pakāpju pārnesumkārba iekļauta standartaprīkojumā un iespējams izvēlēties tās manuālo vai automātisko variantu.

 • ADAPTĪVĀ 4X4 PIEDZIŅA.

  Augstāks drošības līmenis un patīkamāks brauciens: Insignia papildaprīkojumā pieejamā adaptīvā 4x4 piedziņas sistēma uzlabo vadāmību un stabilitāti visos braukšanas apstākļos.

 • NOSPIEDIET SPORT. VAIROJIET PRIEKU.

  Izmantojot FexRide slēdzi, jūs varat mainīt Insignia braukšanas dinamiku, lai pielāgotu to savam noskaņojumam. FlexRide vairos prieku braukšanas laikā.

 • ZAĻĀS TEHNOLOĢIJAS.

  Start/stop sistēma, aktīvais gaisa aizvars, BlueInjection dzinēji, kas samazina N0x izmešu daudzumu, un ecoFLEX tehnoloģijas nodrošina maksimālu degvielas ekonomiju un izmaksu efektivitāti.

Tālāk
Iepriekšējais
 • JAUDAS IZVĒLE.

 • PĀRNESUMKĀRBAS

 • ADAPTĪVĀ 4X4 PIEDZIŅA

 • FLEXRIDE SISTĒMA

 • ZAĻĀS TEHNOLOĢIJAS

Tālāk
Iepriekšējais
 • RADIO R 300 COLOR UN R 400 COLOR.

  Vienkārši izsmalcināti. Izbaudiet braucienā pavadīto laiku pilnībā, izmantojot mūsu piedāvātāsinformācijas un izklaides sistēmas.

 • BOSE® SKAŅAS SISTĒMA.

  Ieskaujiet sevi jaudīgā premium klases skaņā. Bose® progresīvā sistēma atskaņo jūsu izvēlēto mūziku jums vēlamā veidā. Papildaprīkojumā pieejamā 8 skaļruņu sistēma ļauj izbaudīt pasaules līmeņa skaņas kvalitāti.

 • PIELĀGOTA AUTOVADĪTĀJA INFORMĀCIJA.

  Jūs varat izvēlēties vienu no trim atšķirīgiem autovadītāja informācijas centra ekrāniem. Tie radīti, lai nevainojami darbotos ar nākamās paaudzes informācijas un izklaides sistēmu.

Tālāk
Iepriekšējais
 • IntelliLink sistēma

 • R300/R400

 • BOSE® SKAŅAS SISTĒMA

 • AUTOVADĪTĀJA EKRĀNS

Tālāk
Close

Insignia adaptīvā 4x4 piedziņas sistēma izdala dzinēja radīto griezes momentu  starp priekšējo un aizmugurējo asi, kā arī labās un kreisās puses  riteņiem. Šāds sadalījums nodrošina maksimālu saķeri, stabilitāti un izcilu braukšanas dinamiku.

Close

Mēs piedāvājam plašu benzīna un dīzeļdzinēju klāstu. Mūsu jaunie 1,6 l CDTI dzinēji ir tik klusi un jaudīgi, ka dēvējam tos par Whisper Diesels (čukstu dīzeļdzinēji). Izvēlieties 88 kW (120 ZS) vai 100 kW (136 ZS) versiju, ja vēlaties efektīvu dzinēju ar mazu degvielas patēriņu.

Benzīna dzinēju vidū 125 kW (170 ZS) 1,6 litru dzinējs garantē zemāko trokšņa un vibrācijas līmeni. Zemākajam degvielas patēriņam un izmešu līmenim izvēlieties ecoFlex modeļus.

Close

Aklās zonas brīdinājuma sistēma SBZA
Ja automašīna iebrauc kādā no Insignia sānos esošajām "aklajām zonām", attiecīgajā pusē sāk mirgot signāls uz ārējā atpakaļskata spoguļa.

Joslas maiņas brīdinājums LCA
Radars uztver ātri tuvojošos transportlīdzekļus, kas atrodas līdz 70 metriem aiz jūsu automašīnas, un brīdina par tiem. Ja vēlēsities mainīt joslu, iedegsies brīdinājuma signāls.

Joslas saglabāšanas brīdinājums LDW
Ja neapzinoties izbraucat no pašreizējās joslas, joslas saglabāšanas brīdinājums aktivizē signālu mērinstrumentu panelī, kā arī skaņas brīdinājuma signālu.

Close

Insignia adaptīvā kruīza kontrole ACC padara braukšanu drošāku un atvieglo pārvietošanos intensīvā satiksmē. Ja sistēma ir aktivizēta, iestatot ātruma un attāluma vērtības, sistēma automātiski palielinās un samazinās automašīnas ātrumu. Tā izmanto radara sensoru, lai pastāvīgi noteiktu attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim, un automātiski maina Insignia ātrumu, lai saglabātu izvēlēto attālumu. Ja automašīna ir aprīkota ar automātisko transmisiju, adaptīvā kruīza kontrole var pilnībā apturēt automašīnu.

Close

Sensori apkopo datus par apgaismojumu un laikapstākļiem, jūsu automašīnas ātrumu, jums priekšā braucošajām automašīnām, transportlīdzekļiem, kas tuvojas no aizmugures, kā arī stūres pagrieziena leņķi. AFL+ automātiski kontrolē stara stiprumu, leņķi un izvadi, lai nodrošinātu optimālu redzamību. AFL+ ietver astoņus gaismas stara iestatījumus, kas atbilst dažādiem braukšanas un apkārtējās vides apstākļiem.

Close

Opel Eye kameras sistēma brīdina par iespējamām briesmām uz ceļa.

 

Ceļa zīmju atpazīšanas sistēma nolasa, iegaumē un attēlo ātruma ierobežojumus un citas ceļa zīmes, kas saistītas ar braukšanas ātrumu.

 

Distances ievērošanas palīgsistēma mērinstrumentu panelī pastāvīgi rāda attālumu līdz priekšā esošajai automašīna, palīdzot ievērot drošu attālumu.

 

Ja jūs pārāk ātri pietuvojaties lēnāk braucošiem transportlīdzekļiem (ar ātrumu, kas lielāks par gājēja ātrumu), priekšējās sadursmes brīdinājumu sistēma aktivizē redzamu un dzirdamu brīdinājuma signālu. Tas ietver avārijas bremzēšanas funkciju, kas nepieciešamības gadījumā automātiski aktivizē bremžu darbību un padara tās jutīgākas, ja autovadītājam jābremzē pašam.

Close

FlexRide sistēma automātiski pielāgo amortizatoru iestatījumus, lai nodrošinātu lielisku saķeri ar ceļu. FlexRide maina arī akseleratora pedāļa, ESP un stūrēšanas īpašības, turklāt, ja nepieciešams, maina pilnpiedziņas un automātiskās pārnesumkārbas iestatījumus, papildinot braukšanas piedzīvojumu ar jaunām emocijām.

 

Braucot jūs varat izvēlēties vienu no trim braukšanas režīmiem:

 • Sport režīms iespējo atsaucīgāku vadāmību
 • Tour režīms ļauj izbaudīt relaksējošāku un vienmērīgāku braucienu
 • Standard režīms optimizē degvielas patēriņu un sniedz izsmalcinātu braukšanas pieredzi

 

 

Close

The OPC Line Sport Interior Pack includes dark headliner, OPC steering wheel, OPC gear stick and racing pedals. If you drive an automatic you can have Formula One-style paddles1 on a leather steering wheel.
The Recaro sports seats2 come in perforated black leather with heating, 8-way adjustment and 4-way lumbar support.

 

1Available with automatic transmissions only.
2Available as option

Close

R300 Color radio piedāvā 4,2” krāsu informācijas ekrānu ar sešiem skaļruņiem. Aux-in un USB ir standartaprīkojumā, bet CD atskaņotājs un digitālais radio (DAB/DAB+/DMB-R) pieejams papildaprīkojumā. Pieejami arī vairāki skaņas priekšiestatījumi, tostarp skaļuma regulēšana atkarībā no ātruma un basu regulēšanas iespējas.


R400 Color nodrošina papildu funkcijas, tostarp tālvadību ar pogām uz stūres un Bluetooth® savienojamību. Tādējādi jūs varat veikt zvanus brīvroku režīmā, izmantojot balss atpazīšanas funkciju jūsu pievienotajā viedtālrunī, kā arī izbaudīt mūzikas bezvadu straumēšanu. Jūs arī varat pasūtīt papildaprīkojumā pieejamo CD atskaņotāju, lai pilnībā nokomplektētu savu skaņas sistēmu.

Close

Standarta 3,5” (9 cm) vienkrāsainajā ekrānā attēlota automašīnas informācija, ko nodrošina borta dators (piemēram, informācija par degvielas patēriņu, sīkāka informācija par braucienu un palīgsistēmām).


Ja izvēlaties arī papildaprīkojumā pieejamo radio, jūsu automašīna tiek aprīkota ar 4,2” (10,7 cm) krāsu ekrānu, kurā attēlota visa pamatinformāciju, kā arī automašīnas funkciju, skaņas, tālruņa, navigācijas un automašīnas iestatījumu sākumekrāns – visām funkcijām iespējams viegli piekļūt uz stūres rata.

Papildaprīkojumā pieejamais 8” (20 cm) augstas izšķirtspējas ekrāns ļauj jums pārvaldīt katru saziņas un informācijas elementu. Jūs varat izvēlēties Tour režīmu (digitāls spidometrs un mazāk transportlīdzekļa informācijas, vairāk multivides iespēju) vai Sport režīmu (klasiski analogie mērinstrumenti un vairāk transportlīdzekļa sistēmu informācijas).

Close

Sajūtiet, kāda uzmanība pievērsta kvalitātei un materiālu izvēlei. Vadītāja vajadzībām paredzētās kabīnes dizains ļauj viegli piekļūt it visam. Papildaprīkojumā pieejamā informācijas un izklaides sistēma ar 8 collu krāsu ekrānu ļauj vienmēr būt savienotam. Salonu arī izceļ plašais apdares līmeņu klāsts un premium kvalitātes audumi un āda. AGR1 ergonomiskie sporta sēdekļi ar muguras balsta funkciju nodrošina ērtību arī tālos pārbraucienos. Plašs pielāgošanas funkciju klāsts ļauj pielāgot sēdekli, lai izbaudītu relaksējošu braucienu.

 

1Muguras veselības asociācija

Close

Country Tourer ir izcili līdzsvarota automašīna ar īpašu izturīga dizaina un progresīvu tehnoloģiju sajaukumu. Modernas aizsardzības sistēmas, tostarp vispārējs antracīta pārklājums, aizsargā jūsu ieguldījumu. Bezceļu riepas, izaicinoša dizaina vieglmetāla diski un 4x4 pilnpiedziņa ir simbols pilnīgi jaunai braukšanas pieredzei.

Close

Start/stop sistēma aptur dzinēja darbību, kad apstājaties, un darbību atjauno, kad atlaižat sajūgu. Tas nozīmē, ka, gaidot pie luksofora, netiek radīti izmeši. Aktīvais gaisa aizvars priekšējā režģī vēl vairāk uzlabo degvielas efektivitāti. Kad aukstais gaiss ir vismazāk nepieciešams, priekšējais aizvars automātiski aizveras. BlueInjection tehnoloģija samazina N0x izmešus.

 

Degvielas patēriņš: pilsētā 5,1-11,5 l/100 km, ārpus pilsētas 3,9-6,6 l/100 km, kombinētajā ciklā 4,3-8,4 l/100 km; CO2 izmešu daudzums kombinētajā ciklā: 114-197 g/km.

Saskaņā ar Regulu (EK) Nr. 715/2007 un Regulu (EK) Nr. 692/2008 (piemērojamajā redakcijā).

Close

Insignia multivides iespējas nojauc jebkādas robežas starp automašīnu, autovadītāju un digitālo saturu. Navi 900 IntelliLink satelītnavigācijas sistēma sniedz bezrūpīgu pieeju digitālajam saturam uz 8” (20 cm) lielā krāsu skārienekrāna viduskonsolē: tajā var atskaņot videomateriālus no ārējām ierīcēm, izmantojot USB, un straumēt no portatīvām ierīcēm, kurās ir iespējota Bluetooth® funkcija.

 

Apple CarPlay1 vienkāršā formā automašīnas ekrānā attēlo iPhone funkcijas, kas pieejamas braukšanas laikā. Tas ļauj veikt zvanus, nosūtīt un saņemt ziņas, kā arī klausīties mūziku, izmantojot skārienekrānu vai Siri balss vadību. Android Auto2 savietojamība ar līdzīgām funkcijām būs pieejama 2016. gada laikā.

 

1 Apple CarPlay un Apple ir Apple Inc. prečzīmes, kas reģistrētas ASV un citās valstīs.
2 Android ir Google Inc. prečzīme.