Opel Vivaro – komforts un funkcionalitāte

Testa brauciens

Testa braucienā uzzināsiet vairāk nekā no tūkstoš attēliem. Spied šeit, lai izbaudītu Opel Vivaro dzīvē.

Pieteikties testa braucienam

Plašs, komfortabls un ērts.

Pateicoties 9 ērtām sēdvietām un pielāgojamai kravas telpai, Opel Vivaro paceļ pasažieru pārvadāšanu pavisam jaunā līmenī.

Enlarge

Autovadītāja sēdvieta

Autovadītāja komfortu nodrošina mērinstrumentu panelī iebūvētās transmisijas sviras augstais novietojums, augstumā un dziļumā regulējams stūres statnis ar informācijas un izklaides sistēmas tālvadību, 6 virzienos regulējams sēdeklis ar rokas balstu un muguras balstu un pārskatāms mērinstrumentu izvietojums.


Enlarge

Plašas mantu glabāšanas iespējas

Ietilpīgas atvērtas un slēgtas novietnes priekšējā panelī un optimāli izvietoti glāžu turētāji garantē to, ka varēsiet novietot automašīnā visu brauciena laikā nepieciešamo


Enlarge

Vairāk sēdekļu vai lielāka kravas telpa?

Pateicoties 9 ērtiem sēdekļiem un daudzpusīgam bagāžas nodalījumam, Opel Vivaro ir ideāli piemērots pārvadājumiem, brīvā laika pavadīšanai un lielākām ģimenēm. Standarta konfigurācijā iespējams iekraut līdz 1,8 m3. Nolokot trešo sēdekļu rindu un izņemot otro rindu vai abus sēdekļus, tiek iegūta līdz 6 m3 liela kravas telpu atbilstoši riteņu garenbāzei.


Enlarge

Radīts uzņēmējdarbībai

Divvietīgais blakussēdētāja sēdeklis padara Vivaro daudzpusīgāku, ļaujot novietot bagāžu zem sēdekļa. Viedtālruņa dokstacija, kas atrodas ideālā attālumā no autovadītāja un ir labi pārskatāma, kā arī planšetdatora turētājs paneļa augšdaļā ir lielisks ieguvums cilvēkiem, kas strādā, atrodoties pie stūres, un saziņai izmanto personīgās digitālās ierīces.


Enlarge

Augstākās klases informācijas un izklaides sistēmas

Jūsu izvēlei pieejama virkne progresīvu informācijas un izklaides sistēmu. DIN R16 BT USB radio un dubultais DIN CD18 BT USB radio ir aprīkots ar Bluetooth® audio straumēšanas funkciju un brīvroku tālruni, USB pieslēgvietām priekšējā panelī un ārējo USB pieslēgvietu pārnēsājamo ierīču pievienošanai, bet digitālais radio (DAB+) ir pieejams papildaprīkojumā.

 

Navi 50 sistēmā ir iekļauts arī 7 collu skārienekrāns ar Rietumeiropas vai Austrumeiropas karšu pārklājumu. Bezmaksas AHA lietojumprogramma pievienotiem viedtālruņiem ļauj piekļūt tādām sociālo mediju platformām kā Facebook vai Twitter, kā arī interneta radiostacijām, izmantojot skārienekrānu. iPhone viedtālruņiem pieejama arī Siri balss atpazīšanas sistēma. Klāsta augšgalā esošā Navi 80 IntelliLink sistēma ietver arī tādas papildu funkcijas kā 3D skatu no augšas, progresīvu balss vadību un Bluetooth® audio straumēšanu. Displejs darbojas arī kā atpakaļskata kameras ekrāns.


Enlarge

Vairāk komforta. Mazāk stresa.

Opel Vivaro iespējams pasūtīt komplektācijā ar manuālo gaisa kondicionēšanas sistēmu priekšā un aizmugurē, kā arī ar papildu aizmugurējā nodalījuma apsildes sistēmu.

 

Atpakaļskata kamera attēlo ceļu aizmugurē un ļauj apbraukt šķēršļus. Navigācijas sistēmas skārienekrānā tiek attēloti dinamiski norādījumi, bet salona atpakaļskata spogulī – statiski norādījumi.