Iepriekšējais
Tālāk
Iepriekšējais
Tālāk

Lejupielādes

OPEL ZAFIRA TOURER

Grezna ģimenes automašīna.

Opel Zafira Tourer, kuras izveidei iedvesma tika gūta no augstākās klases ātrvilcienos izmantotajām tehnoloģijām un greznības, demonstrē jaunu pieeju braukšanas daudzpusībai. Grezns komforts līdz pat septiņām personām ar augstākās klases braukšanas īpašībām, ko ieskauj lielisks dizains.

 

Meklējat izcilu un praktisku premium klases automašīnu? Iepazīstiet unikālo Opel Zafira Tourer.

  • Iespaidīgs augstākās klases dizains
  • Daudzpusība ikdienas lietošanā
  • Augstākās klases greznība
  • Modernas drošības sistēmas
  • Dinamiska braukšana
  • Tīra un efektīva

Enlarge

Izsmalcināta telpa

Jums ir apnikušas parastās ģimenes automašīnas? Opel Zafira Tourer piedāvā sen gaidītas pārmaiņas. Tā izceļas ar elegantajām līnijām, pievilcīgajiem hroma dekoriem un plašo vieglmetāla disku klāstu. Ģimenes izbraucieni vēl nekad nav bijuši tik eleganti.


Enlarge

Individuāla, radoša telpa

Pielāgojiet savu telpu atbilstoši savam dzīvesveidam. Pateicoties kvalitātei ikvienā detaļā, atjautīgajām mantu novietnēm un maksimālajai sēdekļu pielāgojamībai, Opel Zafira Tourer nosaka jaunu daudzpusības līmeni ikdienas lietošanā.


Enlarge

Panākumu sajūta

Dažas automašīnas vienkārši liek justies labi. Opel Zafira Tourer lutina Jūs ar vairāk kā pietiekamu komfortu, bet vienlaikus ļauj izbaudīt arī iespaidīgu praktiskumu un ērtības. Tādējādi ieguvēji ir visi.


Enlarge

Tehnoloģijas, kas par Jums rūpējas

Visaptverošas, modernas pasīvās drošības sistēmas un tehnoloģijas, kas domā uz priekšu. Opel Zafira Tourer praktisko premium automašīnu kategorijā ievieš jaunas, progresīvas palīgsistēmas.


Enlarge

Izcila dinamika

Neatkarīgi no tā, vai braucat vienatnē vai automašīnā ir ielikta krava, Opel Zafira Tourer šasija nodrošina precīzu un drošu vadāmību, kas apvienota ar tehnoloģiskām inovācijām, savukārt papildaprīkojumā ir pieejama FlexRide šasija ar trīs braukšanas režīmiem.


Enlarge

Daudzsološa jauda

Opel Zafira Tourer ir elegants pierādījums tam, ka greznību, veiktspēju un braukšanas prieku ir iespējams apvienot ar ekonomiju un draudzīgumu apkārtējai videi. To pārliecinoši pierāda 1,6 l Turbo ECOTEC® dzinējs ar tiešās iesmidzināšanas sistēmu un īpaši tīrie dīzeļdzinēji ar BlueInjection tehnoloģiju.


Nākamais solis

Plašāka informācija par Opel Zafira Tourer.