Iepriekšējais
Tālāk
Iepriekšējais
Tālāk

Šasijas ar kabīni un dubultās kabīnes furgona pasaules pirmizrāde

Otrā Opel Movano paaudze ienes Eiropas vieglo komerciālo transportlīdzekļu tirgū jaunas vēsmas ar inovatīvām tehnoloģijām, izcilu funkcionalitāti un degvielas ekonomiju.

Lasīt rakstu

OPEL Movano.

Smagiem darbiem nepieciešams izturīgs komerciālais transportlīdzeklis.

Opel Movano ir viens no veiktspējīgākajiem furgoniem pasaulē. Tam ir iespaidīgas versiju, garenbāzu, kravnesības un augstuma izvēles iespējas, kas padara to par vienu no vislabākajiem transportlīdzekļiem klasē. Movano komerciālie transportlīdzekļi piedāvā elegantu dizainu, izcilu degvielas ekonomiju un veiktspēju, kā arī klasē labāko komfortu.

 

Visādā ziņā funkcionālais Opel Movano ļauj samazināt izdevumus un uzlabot uzņēmuma tēlu un komfortu. Uzziniet, kādēļ!

• Kravas telpa un ietilpība

• Vispusīgs klāsts

• Uzlabota šasija

• Tīra, ekonomiska jauda

• Pārliecinoša drošība


Enlarge

Viss jūsu vajadzībām

Rūpnīcas versiju klāstā ir četri šasiju garumi, trīs dažādas augstuma versijas, priekšējo vai aizmugurējo riteņu piedziņa, šasijas ar kabīni, dubultās kabīnes, pašizgāzēji, kas nozīmē, ka noteikti ir kāds Opel Movano, kas atbilst jūsu vajadzībām. Šasijas ar kabīni un dubultās kabīnes ir lielisks pamats uzticamo Opel speciālistu veidotajiem specializētajiem transportlīdzekļiem un pārveidojumiem. Vai vēl labāk – vietējais Opel komerciālo transportlīdzekļu speciālists jau gaida jūs ar visu nepieciešamo informāciju par to, kā šo plašo piedāvājumu izmantot vislietderīgāk.


Enlarge

Komforts kustībā

Opel Movano, kas ir izstrādāts, lai ieviestu jaunas tendences darba brigāžu un pasažieru komforta jomā, izceļas ar pārsteidzoši lielu aprīkojuma klāstu un praktiskām mantu novietnēm. Nepieciešams gaisa kondicionieris? Nekādu problēmu. Vēlaties apgaismojumu un ventilāciju kā lidmašīnas pasažieriem? Tas viss jau ir uzstādīts un gatavs izmantošanai.


Enlarge

Pasažieru un kravas drošība

ESP® ievērojami uzlabo drošību. Tā ir iekļauta visu Opel Movano priekšējo un aizmugurējo riteņu piedziņas modeļu standartaprīkojumā. Jaunākajā versijā ietilpst arī palīgmehānisms braukšanas uzsākšanai kalnā HSA, piekabes svārstību kontrole TSM un uzlabotā vilkmes kontroles sistēma ETCS. Tas viss nozīmē drošību uz ceļa un nodrošina pilnīgu aizsardzību.


Enlarge

Gatavs darbam

Opel Movano ar priekšējo vai aizmugurējo riteņu piedziņu un standarta vai dubultajiem aizmugurējiem riteņiem nodrošina labāku vadāmību un garākus tehniskās apkopes intervālus. Tas faktiski ir vadāms kā liela automašīna, taču ar milzīgajām kravas izvietošanas un vilkšanas iespējām pilnībā izpilda izcila pārvadātāja lomu.Opel Movano ar priekšējo vai aizmugurējo riteņu piedziņu un standarta vai dubultajiem aizmugurējiem riteņiem nodrošina labāku vadāmību un garākus tehniskās apkopes intervālus. Tas faktiski ir vadāms kā liela automašīna, taču ar milzīgajām kravas izvietošanas un vilkšanas iespējām pilnībā izpilda izcila pārvadātāja lomu.


Enlarge

Ekonomiska jauda

Pieci dīzeļdzinēji, kas piemēroti uzņēmējdarbības vajadzībām, un jaudīgais ecoFLEX modelis piešķir Opel Movano nebijušu spēku. Progresīvi BiTurbo dzinēji nodrošina vienmērīgu jaudu un pieejami dažādās versijās, sākot no 100 kW (136 ZS) jaudas un 340 Nm griezes momenta un beidzot ar 120 kW (163 ZS) jaudu un 360 Nm griezes momentu. BiTurbo un ecoFLEX versijas aprīkotas ar Start/Stop sistēmu, kas palīdz ietaupīt degvielu, īpaši pilsētā. BiTurbo versijām pieejams arī ECO režīms, kas vēl vairāk uzlabo degvielas ekonomiju.


Opel Movano – nākamie soļi
Nākamie soļi

Повеќе информации во врска со Opel Movano