Iepriekšējais
Tālāk
Iepriekšējais
Tālāk

Lejupielādes

Jaunais Opel Combo: plašs jaudīgu versiju piedāvājums

Jaunās paaudzes Opel Combo piedāvā gudrus risinājumus kompakto furgonu klases segmentā. Tam ir dažādas versijas, tehniski pilnveidojumi, izcilas ekonomijas īpašības un maksimāla lietderība.

Lasiet rakstu

OPEL COMBO

Kompakts, ietilpīgs un jaudīgs.

Divu veidu garumi, divu veidu augstumi, pieci dzinēji, MTA pārnesumkārba 1,6 CDTI (90 ZS) dzinējam, kravas ietilpība līdz pat 1 tonnai – tas viss ir pieejams jaunajā Opel Combo. Vaivēlaties vēl vairāk aprīkojuma? Tas ir pieejams un gaida, kad to izmantosiet.

 

Jaunais Opel Combo ir izstrādāts, lai rūpētos par jūsu kravu un darbiniekiem, palīdzētu ietaupīt uzņēmuma līdzekļus un nodrošināt lielisku praktisko rezultātu, iespējams, ievērojami uzlabojot jūsu uzņēmējdarbību. Uzziniet – kāpēc:

• Bagāžas platība un ietilpība

• Praktiska un ietilpīga konstrukcija

• Komfortabls, ērts un drošs

• Savā klasē lielākā ietilpība un kravas izvietošanas iespējas

• Izcila ekonomija un jauda


Enlarge

4,6 m3 un 1 tonnas kravas ietilpība

Kompakts, ietilpīgs, ar ērtu piekļuvi kravas iekraušanai– Opel Combo varat ievietot līdz 1 tonnai vai 4,6 m3 bagāžas. Tas ir pietiekami, lai atbilstu lielākajai daļai nelielu transportēšanas vajadzību, un pat piedāvā rezervi papildu telpas vai ietilpības nepieciešamības gadījumā.


Enlarge

Vieglākai dzīvei

Vienkārši pielāgojamais un daudzpusīgais jaunais Opel Combo piedāvā dažādus virsbūves izmērus un plašu aprīkojuma izvēli, turklāt tajā ir ērti iekraut un izkraut kravu.


Enlarge

Novatorisks un piemērots darbam

Jaunais Opel Combo nodrošina visu, kas nepieciešams kravas pārvadāšanai un darba grupai.


Enlarge

Lieliska iespēju kombinācija

Ietilpība, praktiskums, izturība un funkcionāla elegance – tas viss līdzvērtīgi apvienojas jaunajā Opel Combo.


Enlarge

Brauciet tālāk, ietaupiet vairāk

Jaunais Opel Combo patērē ļoti maz degvielas, un tam ir gari apkopes intervāli, kā arī garantija pret koroziju, kas ļauj maksimāli samazināt ekspluatācijas izdevumus.


Enlarge

Pieejamās versijas

Jaunais Opel Combo, kas ir ļoti labi aprīkots jau bāzes versijā, ir arī ideāli pielāgojams jūsu uzņēmējdarbības prasībām. Izvēlieties uzlaboto aprīkojumu komforta nodrošināšanai vai informācijas un izklaides sistēmām un uzstādiet to tieši tādā automašīnā, kāda jums ir nepieciešama. Zems vai augsts jumts, pagarināta vai īsa virsbūve, durvis ar logiem vai bez tiem, lai nodrošinātu standarta vai palielinātu kravnesību. Tas ir tik viegli.