Opel Vivaro – ietilpība un kravnesība

Testa brauciens

Testa braucienā uzzināsiet vairāk nekā no tūkstoš attēliem. Spied šeit, lai izbaudītu Opel Vivaro dzīvē.

Pieteikties testa braucienam

Vieta līdz pat 1,2 tonnas smagai kravai.

Pārdomāts dizains, plaša kravas telpa un vienkārša piekļuve nozīmē, ka Opel Vivaro spēj pārvadāt praktiski jebko.

Enlarge

Liela ietilpība

Divi garumi un divi augstumi ar kravas ietilpību līdz 8,6 kubikmetriem kravas furgona versijā. Kravas nodalījuma garums – 2537 mm īsākajā versijā vai 2937 mm garākajā versijā. Kravas nodalījums ir piemērots arī eiropalešu pārvadāšanai – tajā bez problēmām iespējams pārvadāt pat trīs paletes.


Enlarge

Viegla piekļuve – iespēja pārvadāt īpaši garu kravu

Īpaši platas sānu durvis, pa kurām iespējams iekraut eiropaletes, kā arī aizmugurējās kravas nodalījuma durvis, kurām papildaprīkojumā pieejams 250 grādu atvērums. Papildaprīkojumā pieejamas arī uz augšu atveramas kravas nodalījuma durvis. Caurkraušanas iespēja garākai kravai ar FlexCargo sistēmu un atverēm starpsienā un blakussēdētāja sēdeklī ļauj pārvadāt līdz 3750 mm garas kravas īsajā versijā un līdz 4150 mm garas kravas garajā versijā.


Enlarge

Bagāžas organizēšanas sistēmas

Sortimo Simpleco bagāžas organizēšanas sistēma ir veidota no izturīgiem vieglas konstrukcijas materiāliem un sakausējumiem un ļauj autovadītājiem pašiem izlemt, kā izkārtot savus plauktus un uzglabāšanas nodalījumus. Ārkārtīgi daudzpusīgā Sortimo Globelyst sistēma piedāvā risinājumu jebkurām uzglabāšanas vajadzībām. Praktiskie, vieglie un izturīgie Bott Craftsman plaukti un atvilktnes ir ideāli piemēroti jūsu minivenam.