Opel Vivaro – versijas

Testa brauciens

Testa braucienā uzzināsiet vairāk nekā no tūkstoš attēliem. Spied šeit, lai izbaudītu Opel Vivaro dzīvē.

Pieteikties testa braucienam

OPEL VIVARO VISDAŽĀDĀKAJIEM MĒRĶIEM.

Lai arī kāda būtu jūsu nodarbošanās vai vajadzības, vidējās klases furgons Opel Vivaro ir lieliska izvēle. Kravas furgons, dubultās kabīnes furgons vai platforma ar kabīni – klāsts ir plašs, izvēle ir jūsu ziņā.

Enlarge

Kravas furgons

Vispusīgs transportlīdzeklis. Mazs uzņēmums, ātras piegādes vai pakalpojumi uz vietas – jaunajam Opel Vivaro piemīt īsta ekonomiskā pievilcība. Divi garumi, divi augstumi, kravas ietilpība no 5,2 m3 līdz 8,6 m3 un maksimālā kravnesība līdz 1200 kg liecina, ka tas var paveikt vairāk nekā lielākā daļa mazās un vidējās klases komerciālo transportlīdzekļu.


Enlarge

Dubultās kabīnes furgons

Pasažieri un viņiem nepieciešamais aprīkojums savās vietās nozīmē, ka dubultās kabīnes furgons ir vērtīgs uzņēmuma aktīvs visdažādākajās nozarēs, sākot no celtniecības un ainavu labiekārtošanas un beidzot ar energoapgādi un pakalpojumu sniegšanu. Līdz sešām sēdvietām, divi dažādi garumi un izcila piekļuve – tas ir nebijis darba transportlīdzekļa komforta līmenis.


Enlarge

Platforma ar kabīni

Gara riteņu garenbāze (L2) un 2990 kg transportlīdzekļa pilnā masa padara Vivaro platformu ar kabīni par lielisku pamatu speciālistu pārveidojumiem.