Ko jūs varat iegūt no Opel B2B programmas?

Kvalitatīvas automašīnas. Opel ir viens no vadošajiem uzņēmumu autoparku zīmoliem, kura piedāvājumā ir viens no plašākajiem godalgotu videi draudzīgu automašīnu un komerciālo transportlīdzekļu klāstiem. Mēs piedāvājam veiktspējīgus un kvalitatīvus transportlīdzekļus par konkurētspējīgām cenām.

 

 › Opel līzings. Opel līzings ir ērts veids, kā veikt pirkumu, kas ļauj izbaudīt jauno Opel pirms lielu iemaksu veikšanas un bez liekām formalitātēm. Opel finansēšanas programmas, kas izstrādātas sadarbībā ar Nordea Finance, ir īpaši pielāgotas mūsu automašīnām. Mūsu B2B speciālisti piedāvās jums labāko risinājumu! Pārdevējs sadarbosies ar jums, lai aizpildītu līzinga pieteikumu atbilstoši jūsu vajadzībām. Pēc neilga laika jūs saņemsiet līzinga maksājumu plāna piedāvājumu.

 

› Konkurētspējīga apkope un serviss ar papildu pakalpojumiem B2B klientiem. Pieredzējuši un īpaši sagatavoti B2B speciālisti izstrādās un piedāvās unikālu un saskaņotu servisa paketi, kas paredzēta maziem un vidējiem uzņēmumiem.

 

› Nozarē ilgākais 24 stundu B2B testa brauciens. Opel B2B izplatītāji piedāvās jums pagarinātus 24 stundu testa braucienus, lai jūs varētu iepazīt mūsu automašīnas un izvēlēties sev piemērotāko.