SKIP TO CONTENT
Funkcijas

AIZRAUJOŠĀKA, NEKĀ JEBKAD AGRĀK.

IZSMALCINĀTI STANDARTI.

DIZAINS.

EKSTERJERS

Stilīga, dinamiska un inovatīva — tagad vēl aizraujošāka, nekā jebkad agrāk. Jaunais Astra Sports Tourer atstāj iespaidu ar vācu inženieriju, klases vadošajām inovācijām, piemēram, IntelliLux LED® Matrix lukturiem1 un tā plašo bagāžas nodalījuma vietu un sportisko izskatu, ko izceļ jaunais augstākās kvalitātes 3D režģis un spīdīgā melnā apdare1.

 

1Papildiespēja.

 
SALONS
Plaša vieta kājām aizmugurējā rindā, vislabākie sēdekļi ar komforta kvalitāti un modernu dizainu — jaunās Astra izmēriem precīzi pielāgotais salons tika radīts, domājot par jūsu labsajūtu. 
JAUNAS KRĀSAS
Lieciet savai Opel Astra izcelties, izvēloties kādu no plašā moderno krāsu klāsta. 
RITEŅI
Brauciet ar stilu. Izvēlieties riteņus, kas jūsu Astra piešķir papildu individualitāti. 
PANORĀMAS JUMTS

Lielais elektriskais stikla panorāmas jumts1 ar iebūvētu vēja deflektoru sargā jūs no caurvēja, bet saules žalūzija — no sakaršanas.

 

1Papildiespēja.

 
“SIGNATURE” LED LUKTURI

Unikālie Opel raksturīgie “spārnu” dizaina LED aizmugurējie lukturi1 un dienas gaitas lukturi nodrošina gan stilu, gan redzamību.

 

1Papildiespēja.

 

INOVĀCIJAS.

INTELLILUX LED® MATRIX LUKTURI

IntelliLux LED® Matrix lukturi1 nodrošina bezatspīduma redzamību,neapžilbinot pretimbraucējus, un automātisku regulēšanu, lai jūs varētu braukt ar tālajām gaismām, netraucējot citiem autovadītājiem. Priekšēji lukturi sastāv no 16 atsevišķiem LED elementiem, kas reaģē uz citiem transportlīdzekļiem, izslēdzot vienu vai vairākus LED elementus.

 

1Papildiespēja. 

 
LED priekšējie lukturi

Tā kā vadošā tehnoloģija nozīmē arī enerģijas taupīšanu, mūsu jaudīgie un efektīvie LED priekšējie lukturi1 patērē tikai 20 vatus enerģijas, tā nodrošinot zemāku CO2 izmešu līmeni katrai automašīnai.

 

1Papildiespēja.

 
DROŠĪBA

Jaunais Astra hečbeks piedāvā vadošās drošības sistēmas un jaunākos tehniskos drošības uzlabojumus, tostarp:

 

  • Frontālas sadursmes brīdinājumu1: šī drošības funkcija automātiski palīdz, nodrošinot vizuālu un skaņas brīdinājumu, lai palīdzētu izvairīties no frontālas sadursmes vai mazinātu tās iespaidu.
 
  • Automātisko avārijas bremzēšanu ar kājāmgājēju noteikšanas funkciju1,2: šī sistēma3 pārrauga satiksmes situāciju automašīnas priekšā un, ja tiek noteikta sadursmes situācija, aktivizē bremzes.
  • Atrašanās joslā palīgsistēmu1,2: brīdina un nodrošina vieglu stūres rata pretdarbību, kad vadītājs nejauši izbrauc ārpus joslas. 
  • Ceļazīmju palīgsistēmu1: pastāvīgi rāda ātruma ierobežojumus un citas ceļazīmes.
 

1Papildiespēja. Standarts augstākas apdares līmeņiem.

2Opel vadītāja palīgsistēmas ir paredzētas vadītāja atbalstam sistēmai raksturīgo ierobežojumu ietvaros. Atbildība par braukšanas uzdevumu paliek vadītāja rokās.

3Automātiskā avārijas bremzēšana ar kājāmgājēju noteikšanas funkciju darbojas automātiski, ja braukšanas ātrums ir robežās no 8 km/h līdz 80 km/h. Bremzes tiek aktivizētas, samazinot automašīnas braukšanas ātrumu ar 0,5 g augstākajā ātruma diapazonā (40 km/h–80 km/h), un pilna ātruma samazināšana tiek veikta zemākajā ātruma diapazonā (8 km/h–40 km/h).

AIZMUGURSKATA KAMERA

Droša novietošana stāvvietā padarīta vienkārša. Aizmugurskata kamera braukšanu atpakaļ padara pavisam mierīgu. Borta displejs nodrošina tiešraides skatu ar to, kas notiek aiz jums, un vadlīnijas palīdz manevrēt un noteikt attālumu līdz citiem objektiem. Veiciet jaunināšanu uz digitālo versiju, kas ir pieejama kopā ar Multimedia Navi Pro1 lai nodrošinātu vēl lielāku asumu un precizitāti. 

 

1Papildiespēja. Pieejama tikai kopā ar Multimedia Navi Pro.

 
PROGRESĪVA NOVIETOŠANAS STĀVVIETĀ SISTĒMA

Novietošana stāvvietā vēl nekad nav bijusi tik viegla. Progresīvā novietošanas stāvvietā palīgsistēma1 ar stāvvietu noteikšanas funkciju un automātiskās stūrēšanas funkciju ļauj jums atslābināties, vienlaikus ātri un droši novietojot automašīnu stāvvietā. Novietošanas stāvvietā palīgsistēmas darbības laikā jums tiks parādītas skaidras instrukcijas, kad braukt uz aizmuguri, uz priekšu vai apturēt automašīnu. 

 

1Opel vadītāja palīgsistēmas ir paredzētas vadītāja atbalstam sistēmai raksturīgo ierobežojumu ietvaros. Atbildība par braukšanas uzdevumu paliek vadītāja rokās.

 
AUTOMĀTISKĀ KRUĪZA KONTROLE
Automātiskā kruīza kontrole1,2 ar pilnu ātruma diapazonu nodrošina pilnībā relaksētu braukšanu. Automātiski palielinot vai samazinot ātrumu robežās no 30 km/h līdz 180 km/h, Automātiskā kruīza kontrole1,2 palīdz vienmēr uzturēt drošu attālumu līdz priekšā braucošajai automašīnai. 
 

Pilna ātruma diapazona automātiskā kruīza kontrole (FSRA)3. FSRA ir radīta satiksmes sastrēgumiem, ļaujot turpināt lietot kruīza kontroli arī tad, ja kustība ir pilnībā apstājusies.

 

1Papildiespēja.

2Opel vadītāja palīgsistēmas ir paredzētas vadītāja atbalstam sistēmai raksturīgo ierobežojumu ietvaros. Atbildība par braukšanas uzdevumu paliek vadītāja rokās.

3Pieejama tikai ar atsevišķām AT transmisijām.

AUGSTĀKAIS KOMFORTS.

ERGONOMISKI AKTĪVIE SĒDEKĻI
Uzlabojiet savu labsajūtu ar dažādi regulējamiem ergonomiski aktīvajiem sēdekļiem1, kas ir saņēmuši veselībai labvēlīgas atzveltnes sertifikāciju (AGR2). Šie vadītāja un priekšējā pasažiera sēdekļi nodrošina dažādas regulēšanas iespējas, tostarp jostas vietas atbalstu, sēdekļa spilvena pagarināšanu un apsildes funkciju priekšējiem1 un malējiem aizmugurējiem1 sēdekļiem 

 Savu vadītāja sēdekli varat papildināt arī ar iebūvētu sēdekļa masāžas funkciju1ventilāciju1 un atmiņas funkciju jūsu personīgajiem iestatījumiem.

 

1Papildiespēja; standarta opcija ādas sēdekļiem.

2AGR sēdekļus ir sertificējis German AGR (Kampaņa veselākām mugurām) — ergonomikas izcilības centrs. Šis sertifikāts ir kvalitātes apliecinājums, ko izsniedz neatkarīga pārbaužu komisija, kuras sastāvā ir dažādu medicīnas nozaru speciālisti.

UZGLABĀŠANAS VIETA
Lai kas jums būtu padomā, daudzpusīgais Astra Sports Tourer nodrošina visas iespējas. Sports Tourer plašais bagāžas nodalījums(540–1630 l) padara to par patiesu līderi. 40/60 sēdekļu dalījums tiek nodrošināts standarta komplektācijā. Pieejama papildiespēja: 40/20/40 aizmugurējā sēdekļa sadalījums ar kravas nodalījuma atveri vēl plašākām iespējām. Abos variantos ir pieejama ātrās nolocīšanas poga One Touch Fold.  
ELEKTRISKĀS BAGĀŽAS NODALĪJUMA DURVIS
Bez atslēgas un brīvām rokām — lai atvērtu vai aizvērtu bagāžas nodalījumu, ir tikai jāveic neliela spērienu imitējoša kustība zem aizmugurējā bufera. Iestatiet atvēršanas augstumu atbilstoši telpām ar zemiem griestiem. Vai arī nospiediet vienu no bagāžas nodalījuma durvju pogām, vadītāja durvju vai savu atslēgu pogu. 
2 ZONU AUTOMĀTISKĀ KLIMATA KONTROLE

Ar divu zonu automātisko klimata kontroli1 gan vadītājs, gan pasažieris var iestatīt savu vēlamo klimatu.

 

1Papildiespēja.

 
APSILDES FUNKCIJAS

Vienkārša aizsvīduma notīrīšana un apledojuma notīrīšana, izmantojot ThermaTec™ apsildāmo vējstiklu1. Apsildāmi priekšējie2 un pat malējie aizmugurējie sēdekļi2, kā arī apsildāma stūre2 ļauj ātri sasildīties aukstajos rītos.

 

1Papildiespēja.

2Papildiespēja; standarta opcija ādas sēdekļiem.

 
ELEKTRISKĀ STĀVBREMZE
Elektriskā stāvbremze tiek automātiski atbrīvota, uzsākot braukšanu. Kompaktais izmērs atvēl vairāk vietas augšējā līmeņa viduskonsolei un roku balstam. 
BEZATSLĒGAS ATSLĒGŠANA UN IEDARBINĀŠANA

Bezatslēgas atslēgšana un iedarbināšana1 atpazīst atslēgu un automātiski atslēdz durvis, kad atrodaties tuvumā. Varat arī izmantot bezatslēgas iedarbināšanu un apturēšanu, nospiežot pogu.

 

1Papildiespēja.

 

SAVIENOJUMI.

INFORMĀCIJA/IZKLAIDE
Brauciet viedāk ar jauno Astra un tās izcilajām informācijas un izklaides sistēmām, kas ietver savienojuma funkcijas, piemēram, Apple CarPlay™1,2, Android Auto™1,2, izmanto savienotā viedtālruņa balss vadību, kā arī Bluetooth®3 funkciju zvaniem brīvroku režīmā, audio straumēšanu un piekļuvi tālruņu katalogam.  

1Apple CarPlayTM ir reģistrēta Apple Inc. preču zīme, kas reģistrēta ASV un citās valstīs, un Android AutoTM ir reģistrēta Google Inc. preču zīme.

2Saderība un noteiktas funkcijas var atšķirties atkarībā no ierīces veida un operētājsistēmas versijas. Lai pārbaudītu savas ierīces saderību, apmeklējiet vietni www.apple.com vai www.android.com vai sazinieties ar savu Opel mazumtirgotāju.

3Bluetooth® ir reģistrēta Bluetooth SIG Inc. preču zīme.

MULTIMEDIA NAVI PRO
Esiet informēts un vienmēr laikā, pateicoties lielajam 8’’ skārienekrānam1. Multimedia Navi Pro1 saistītie pakalpojumi2 ietver prognozējošo navigāciju3, stāvvietu informāciju3, degvielas cenas3 un satiksmes informāciju reāllaikā3, ļaujot brauciena laikā pieņemt pārdomātus lēmumus.  

1Papildiespēja.


2Nepieciešama piekrišana Telenav lietotāja licences līgumam un personas datu izmantošanai, kā norādīts Telenav konfidencialitātes politikā. Licence ir derīga līdz 2031. gada beigām.

3Dati neietilpst pakalpojumā un ir jānodrošina, izmantojot mobilo internetu viedtālrunī vai Wi-Fi tīklāju. Var tikt aprēķināta maksa par mobilā tīkla datu lietojumu.

BOSE® SKAŅAS SISTĒMA1

Šī augstākās klases skaņas sistēma1 katru braucienu padara par izklaidējošu piedzīvojumu. Pateicoties tās septiņiem skaļruņiem, ikviens automašīnas pasažieris var izbaudīt jaudīgos basus un kristālskaidrās augstās notis. 

 

1Papildiespēja.

 
BEZVADU UZLĀDE

Vienkārši ievietojiet viedtālruni1 tālruņa nodalījumā ar iebūvēto induktīvo lādētāju2, lai uzlādētu akumulatoru bezvadu režīmā.

 

1Var būt nepieciešams viedtālruņa piederums. Induktīvā uzlāde tikai ar PMA un Qi saderīgiem viedtālruņiem. Lai pārbaudītu pieejamību, sazinieties ar savu Opel mazumtirgotāju.

2Papildiespēja.

 
ĀRKĀRTAS ZVANS

Negadījuma situācijā ārkārtas zvana funkcija automātiski1 veic zvanu ārkārtas situāciju dienestiem; vai, ja ir radusies ārkārtas situācija, varat izsaukt palīdzību, nospiežot Ārkārtas zvana pogu.2

 

1Ārkārtas zvans automātiski tiek veikts, kad tiek aktivizēti gaisa spilveni vai jostas spriegotājs.

2Lai ārkārtas zvana funkcija darbotos, ir nepieciešams mobilā tīkla pārklājums.

 

BRAUKŠANAS EFEKTIVITĀTE.

DZINĒJI
Izvēlieties kādu no benzīna dzinējiem ar līdz pat 107 kW (145 ZS)1 vai dīzeļa dzinējiem ar līdz pat 90 kW (122 ZS)2 maksimālai degvielas ekonomijai un braukšanas priekam. Jaunās Astra dzinēji padara braukšanu, sportisku, vienmērīgu un reaģētspējīgu. Jaunas paaudzes dzinēji ar līdz pat par 21% zemāku CO2 izmešu līmeni3 un mazu degvielas patēriņu padara jauno Astra par mūsu līdz šim visefektīvāko Astra modeli. 
 

1Degvielas patēriņš l/km: urban 5,2–5,5, extra-urban 119-126, kombinētais 4,4-4,7; CO2 izmeši g/km: kombinēti 115-122.

2Degvielas patēriņš l/km: urban 5,2–5,5, extra-urban 119-126, kombinētais 4,4-4,7; CO2 izmeši g/km: kombinēti 115-122.

3Salīdzinājumā ar iepriekšējo Astra modeli.*

Saskaņā ar regulām R (EK) Nr. 715/2007 un R (EK) Nr. 692/2008 (atbilstoši piemērojamās versijās).

TRANSMISIJAS
Izbaudiet dinamisko, tomēr ekonomisko transmisiju priekšrocības. Izvēlieties 6 pārnesumu manuālo transmisiju, bezpakāpju automātisko transmisiju vai jauno 9 pārnesumu automātisko transmisiju.  
ŠASIJA
Jaunās Astra šasija tika optimizēta vairākos aspektos, lai uzlabotu veiktspēju un nodrošinātu izcilu braukšanas dinamiku, augstu aktīvo drošību un pasaules klases aerodinamiku. 

OPEL+ PIEDERUMI.

Pielāgots tieši jums.

Izpaudiet sevi ar oriģinālajiem Opel piederumiem un izmantojiet visas savas automašīnas iespējas. Radīts un izmēģināts jūsu Opel transportlīdzeklim.

Attēli var atšķirties no tirdzniecībā pieejamajiem produktiem.

PowerFlex viedtālruņa turētājs
VAIRĀK
Dubultā kravas nodalījuma grīda
VAIRĀK
Izturīga kravas kaste, apgriežama otrādi un ūdensizturīga
VAIRĀK
Spoguļu uzlikas
VAIRĀK
Jumta bagāžnieks
VAIRĀK
LED durvju palodžu plāksnes — izgaismotas
VAIRĀK

KAS TĀLĀK?