SKIP TO CONTENT
Funkcijas

NEPĀRSPĒJAMS IZSKATS UN IESPAIDĪGAS IESPĒJAS.

DIZAINS.

VIRSBŪVE

Piedzīvojumi sauc, un Grandland X ir atbildējis. Šis intriģējošais krosovers pievērš uzmanību ar asajām šķautnēm, muskuļotu tēlu un sportisku attieksmi. Ideāls no katra leņķa, iekšpuses un ārpuses! Vai vēlaties padarīt Grandland X vēl aizraujošāku? Izvēlieties stilīgo 2 toņu jumtu1

 

1 Izvēles.

 
INTERJERS
Kad ceļi kļūst nelīdzeni, saglabājiet labsajūtu ar mīkstiem augstākās kvalitātes materiāliem, kontūrētām formām un īpaši pielāgojamu interjera dizainu. Padariet savu Grandland X par jūsu ideālo personīgo telpu. 
 
 • Augstas kvalitātes materiāli 
 • Ergonomiski sēdekļi (AGR) veselai mugurai
 • Plaša bagāžas nodalījuma telpa (514-1652l) 
 • Plaša interjera apdares materiālu izvēle 
 
 
1Pieejamība ir atkarīga no piedāvājuma. Opel AGR priekšējos sēdekļus ir sertificējusi Vācijas muguras veselības organizācija (AGR), kas ir ergonomikas izcilības centrs. Sertifikāts ir kvalitātes apliecinājums, ko piešķir neatkarīga testēšanas komisija, kurā ir eksperti no dažādām medicīnas nozarēm.
APDARES LĪMEŅI UN MATERIĀLI

Gudra izvēle vai drosmīgs paziņojums - izvēlieties apdari1 un pievienojiet funkcijas, kas jums noderētu. 

 

 • Stilīgs divu toņu jumts vai panorāmas jumta lūka 
 • Ādas sēdekļi un stūre 
 • Noskaņas apgaismojums 

 

1 Pieejamība ir atkarīga no piedāvājuma.

 
RITEŅI
Izvēlieties no plaša 16” - 19” pievilcīgu vieglmetāla disku klāsta. Vai vēlaties, lai jūsu Grandland X spīd vēl spožāk? Tad izvēlieties sportiskos 19” divkrāsu dimanta griezuma vieglmetāla diskus. 
JUMTA OPCIJAS

Atstājiet draugus bez vārdiem, parādot savu stilīgo divu toņu jumtu1. Pievienojiet vairāk šarma ar satriecošo panorāmas jumta lūku1. Saulainās dienas nekad nebūs tādas pašas, tās būs labākas! 

 

1 Pieejamība ir atkarīga no piedāvājuma.

 
NOSKAŅAS APGAISMOJUMS

Bauda acīm. Apgaismojiet sava Grandland X centrālo konsoli un priekšējās durvis. 1 

 

1 Pieejamība ir atkarīga no piedāvājuma.

 

INOVĀCIJAS.

AFL LED LUKTURI
Viedie AFL (Adaptīvais priekšējais apgaismojums) LED galvenie lukturi1 nodrošina par 30% labāku redzamību nekā halogēna lukturi. Labāka redzamība naktī ievērojami uzlabos jūsu drošību. 

Uz kameru balstīta tālās gaismas palīgierīce automātiski izslēdz tālās gaismas, kad pretī parādās automašīna. Tas nodrošinās vislabāko redzamību tālumā, neapžilbinot citus. 

 

Neatkarīgi no apstākļiem, sistēma automātiski pielāgos galvenos lukturus, lai nodrošinātu maksimālu redzamību: 

 • Lauku gaisma 
 • Šosejas gaisma 
 • Pilsētas gaisma 
 • Līkumu gaisma 
 • Nelabvēlīgu laikapstākļu gaisma 
 • Dinamisks līkumu apgaismojums 

 

1 Pieejamība ir atkarīga no piedāvājuma.

AUTOMĀTISKĀ KRUĪZA KONTROLE
Autonoma1 vadītāja palīgsistēmu paaudze ir klāt. Tās skenē ceļu un pasargā Grandland X ar drošības zonu, lai nodrošinātu maksimālu relaksāciju un minimālu risku. 

Automātiskā kruīza kontrole1 automātiski uztur ātrumu starp 30 un 180 km / h. Ja nepieciešams, tā palēnina ātrumu vai pilnībā apstādina jūsu transportlīdzekli. 

 

1 Pieejamība ir atkarīga no piedāvājuma. Opel vadītāja palīgsistēmas ir paredzētas vadītāja atbalstam, ievērojot sistēmai raksturīgos ierobežojumus. Vadītājs paliek atbildīgs par braukšanas uzdevumu.

AVĀRIJAS BREMZĒŠANA.
Sistēma1 akustiski brīdina vadītāju par gaidāmajām bīstamajām situācijām. Ja cita automašīna vai gājējs nokļūst pārāk tuvu, tā samazina ātrumu vai aptur transportlīdzekli. 
1Automātiskā avārijas bremzēšana ar gājēju noteikšanas funkciju darbojas automātiski virs 5 km / h un zem 140 km / h. No 5 līdz 30 km / h palēninājuma metrika, lai samazinātu sadursmes trieciena ātrumu, ir 0,9 g. No 30 līdz 140 km / h sistēma samazina ātrumu maksimāli par 50 km / h. Virs šī sliekšņa vadītājam jābremzē, lai vēl vairāk samazinātu ātrumu. Automātiskās avārijas bremzēšanas ar gājēju noteikšanas funkciju darbības ātruma diapazons ir atkarīgs no konstatētā šķēršļa (kustīgs šķērslis: no 5 līdz 140 km / h; fiksēts šķērslis: no 5 līdz 80 km / h; gājējs: no 5 līdz 60 km / h). Opel vadītāja palīdzības sistēmas ir paredzētas vadītāja atbalstam, ievērojot sistēmai raksturīgos ierobežojumus. Vadītājs paliek atbildīgs par braukšanas uzdevumu.
DROŠĪBA

Grandland X ir jūsu atbalsts jebkurā situācijā: tas ir aprīkots ar vismodernākajām tehnoloģijām, un tas padara braukšanu vieglāku un drošāku nekā jebkad agrāk. 

 

 • Aktīvais joslas saglabāšanas asistents1: palīdz izvairīties no sadursmēm, neļaujot transportlīdzeklim nejauši novirzīties no joslas, viegli pagriežot transportlīdzekli atpakaļ.
 
 
 • Brīdinājums par izbraukšanu no joslas: novērš negadījumus, brīdinot vadītāju ar audio un vizuālo signālu. 
 • Sānu aklā punkta brīdinājums1: Ultraskaņas sensori uzrauga apkārtējos notikumus. Optiskais signāls brīdinās vadītāju, ja aklajos punktos ir kustīgi objekti. 
 • Vadītāja miegainības brīdinājums1: analizē braukšanas ilgumu un transportlīdzekļa trajektoriju, lai brīdinātu par uzmanības trūkumu. 
 
1 Pieejamība ir atkarīga no piedāvājuma
360° KAMERA

Pilnīga pārliecība pat šaurās vietās. Uzlabotas 360 ° kameras1 atpazīst ceļā esošos objektus. Jūs redzēsiet, kas notiek ekrānā, padarot auto novietošanu elementāru. 

 

1 Pieejamība ir atkarīga no piedāvājuma.

 
UZLABOTAIS AUTO NOVIETOŠANAS ASISTENTS

Nekad vairs nebaidieties no šauras vietas. Aktivizējiet sistēmu1, nospiežot pogu. Grandland X pārņem stūres kontroli, kamēr jūs kontrolējat paātrinājumu un bremzēšanu. 

 

1 Pieejamība ir atkarīga no piedāvājuma. Opel vadītāja palīdzības sistēmas ir paredzētas vadītāja atbalstam, ievērojot sistēmai raksturīgos ierobežojumus. Vadītājs paliek atbildīgs par braukšanas uzdevumu.

 

PREMIUM KOMFORTS.

ERGONOMISKIE AKTĪVIE SĒDEKĻI

Vācijas muguras veselības organizācijas (AGR) sertificētie ergonomiskie aktīvie sēdekļi nodrošina lielisku sēdpozīciju garākos braucienos. 

 

 • Relaksējoša sēdpozīcija
 
 
 • 16 virzienu regulēšana2 
 • Luksusa ādas sēdekļi2 
 • Apsildāmi un ventilējami sēdekļi2 
 
1 Pieejamība ir atkarīga no piedāvājuma. Sertifikāts ir kvalitātes apliecinājums, ko piešķir neatkarīga testēšanas komisija, kurā ir eksperti no dažādām medicīnas nozarēm. 
2 Papildaprīkojums dažos aprīkojuma līmeņos.
APSILDES IESPĒJAS

Ledus izkusīs ar šīm apsildes iespējām. 

 

 • Apsildāmi priekšējie un aizmugurējie sēdekļi1. Palutiniet sevi un savus pasažierus ar siltu sēdvietu 
 • Apsildāms stūres rats1. Nospiediet pogu, un stūres satveršanas vietas sasildīs jūsu rokas
 
 
 • ThermaTec™ apsildāms vējstikls1. Sniegs un ledus nokusīs momentā 
 • Apsildāmi sānu spoguļi1. Vairs nekādas ledus skrāpēšanas. Iegūstiet skaidru skatu acumirklī 
 
1 Pieejamība ir atkarīga no piedāvājuma.
BRĪVROKU BAGĀŽNIEKA VĀKS

Brīvroku bagāžnieka vāks1 automātiski atveras un aizveras, vienkārši pamājot ar kāju zem aizmugurējā bampera vai nospiežot pogu. 

 

1 Pieejamība ir atkarīga no piedāvājuma.

 
BAGĀŽAS IETILPĪBA

Lai nodrošinātu vēl lielāku daudzpusību, FlexFold™ sēdekļi piedāvā sadalījumu 60/40, kā arī slēpju lūku1. Turklāt, nospiežot pogu, 514 litru bagāžas nodalījums palielinās līdz 1652 litriem

 

1 Pieejamība ir atkarīga no piedāvājuma.

 

SAVIENOJAMĪBA.

NAVIGĀCIJA

Paplašiniet savas robežas neapmaldoties. Eiropas kontinents ir pieskāriena attālumā, izmantojot integrēto 3D karti Navi 5.0 IntelliLink sistēmā1. 

 

 • Dinamiska 3D navigācija ar TMC satiksmes pakalpojumu
 
 
 • Eiropas integrētā karšu datu bāze 
 • Interešu punkti un pieturas punktu iespējas 
 • Balss un strukturēta galamērķa ievadīšana 
 
1 Pieejamība ir atkarīga no piedāvājuma.
BEZVADU UZLĀDE

Ar Opel Grandland X induktīvo bezvadu uzlādes sistēmu1 vairs nav nepieciešami nekādi vadi. 

 

 • Bezvadu uzlādes stacija palīdzēs vienmēr nepietiekami uzlādētiem viedtālruņiem.
 
 
 • Pieejams lietošanai ar atbilstošiem viedtālruņiem. 
 
Piezīme: Dažu viedtālruņu uzlādēšanai var būt nepieciešama integrēta spole vai ietvars. 
 
1 Pieejamība ir atkarīga no piedāvājuma. Tikai ierīcēm, kurās iespējota PMA vai Qi. Lai pārbaudītu ierīces saderību, sazinieties ar Opel mazumtirgotāju.
SKAŅA

Katram ceļojumam ir aizraujošs skaņu celiņš: atskaņojiet savu, izmantojot augstākās klases Denon®1 skaņas sistēmu ar 8 HiFi skaļruņiem un jaudīgu zemfrekvences skaļruni – ar paceltiem vai nolaistiem logiem, tas ir atkarīgs no jums. 

 

1 Pieejamība ir atkarīga no piedāvājuma.

 
INFORMĀCIJAS UN IZKLAIDES SISTĒMA
Nemanāmi pieslēdz savu viedtālruni izmantojot Apple CarPlayTM1,3 vai Android AutoTM2,3 ar Navi 5.0 IntelliLink informācijas un izklaides sistēmu. 

Piekļūstiet tālrunim, mūzikai, kartēm un ziņām, izmantojot asu 8 collu krāsainu skārienekrānu: 

 

 • Mūzikas atskaņošana 
 • E-pasta saņemšanas un nolasīšanas funkcija 
 • Piekļuve fotoattēliem, izmantojot USB 
 • Audio straumēšana un zvanīšana brīvroku režīmā, izmantojot Bluetooth®4 

 

Viegli piekļūstiet funkcijām, izmantojot balss vadības funkciju, piemēram, Apple Siri™1,3. 

 

1 Apple CarPlay™ un Siri™ ir Apple Inc. reģistrētas preču zīmes, kas reģistrētas ASV un citās valstīs 

2 Android Auto™ ir Google Inc. reģistrēta preču zīme 

3 Saderība un noteiktas funkcijas var atšķirties atkarībā no ierīces tipa un operētājsistēmas versijas. Lai pārbaudītu ierīces saderību, apmeklējiet www.apple.com vai www.android.com, vai sazinieties ar savu Opel tirgotāju 

4 Bluetooth® ir Bluetooth SIG Inc. reģistrēta preču zīme

OPELCONNECT1
Esiet drošs un savienots uz ceļa, izmantojot viedu pakalpojumu klāstu: 
 
 • Sirdsmiers: jūtieties droši, zvanot ārkārtas situācijās, automašīnas bojājuma gadījumā, kā arī regulāri uzziniet transportlīdzekļa statusu un informāciju. 
 • Ērtības: izmantojiet mobilo tālruni mūsu tālvadības funkcijām (piemēram, durvju aizslēgšanai / atslēgšanai) un izmantojiet stāvvietu pakalpojumus un automātisko ceļa nodevas samaksu. 
 • Gudra braukšana: izbaudiet mierīgu braukšanu, pateicoties tiešraides navigācijai1 un ceļojuma pārvaldībai.

BRAUKŠANAS DINAMIKA.

DZINĒJI

Jūsu vajadzībām atbilstoši motori – Grandland X tagad ir pieejams benzīna, dīzeļdegvielas vai Plug-in hibrīda versijās. Dodieties dinamiskā, vienmērīgā un efektīvā braucienā pretī savam nākošajam piedzīvojumam. 

 

Visi transportlīdzekļi ir izgatavoti no viegliem materiāliem, lai nodrošinātu optimālu dinamiku.

 
PĀRNESUMKĀRBAS

Ja izvēlaties īpaši vienmērīgo automātisko pārnesumkārbu1, jūs iegūsiet šādas priekšrocības: 

 

 • Quickshift tehnoloģiju1, kas piedāvā vienu no labākajiem pārslēgšanās ātrumiem tirgū. 
 • Samazinātu iekšējo berzi1, lai uzlabotu efektivitāti. 
 • Uzlabotu pārnesumu pārslēgšanu1, kas izlīdzina braukšanu un samazina brīvgaitas vibrācijas. 

 

1 Pēc izvēles

 
INTELLIGRIP

IntelliGrip1 nodrošina saķeri optimālā līmenī – neatkarīgi no virsmas. Grants, dubļi vai sniegs? Izvēlieties vienu no pieciem režīmiem un ļaujiet Grandland X darīt visu pārējo: 

 

 • Standarta ESC (elektroniskā stabilitātes kontrole) 
 • Sniegs 
 • Visi segumi 
 • Smiltis 
 • ESC izslēgts 

 

1 IntelliGrip ir daļa no All Road paketes, un to nevar iegādāties atsevišķi. Nav pieejams ar Essentia.

 

OPEL + AKSESUĀRI.

Jūsu individuālo vajadzību apmierināšana.

Izsaki sevi ar oriģināliem Opel+ piederumiem un izmanto visas Grandland X iespējas. Izstrādāts un pārbaudīts jūsu Opel. 

 

Fotogrāfija var atšķirties no pārdošanā esošā produkta.

Papildus sliekšņi
VAIRĀK
Sliekšņa aizsargplēve
VAIRĀK
Bagāžas nodalījuma paklājiņš
VAIRĀK
Bagāžas nodalījuma siets
VAIRĀK
Opel jumta bagāžnieks
VAIRĀK
Bērnu sēdeklis
VAIRĀK

KAS TĀLĀK?