Contents inside this Slide Collection are only authorable inside of this page.

You must add a Slide component for each slide that you want within a Multimedia Scroller on this template first.

After adding a Slide component, you can then add additional components to the parsys of the Slide component.


PROGRESĪVI LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI.

LED priekšējie lukturi1 ar AFL (adaptīvais priekšējais apgaismojums) nodrošina par 30% labāku redzamību nekā halogēna lukturi. Labāka redzamība naktī ievērojami uzlabos jūsu drošību.

 

Uztverot pretim braucošus transportlīdzekļus, uz kameru balstītā tālo gaismu palīgsistēma automātiski izslēdz tālās gaismas. Tas nodrošina labāko redzamību tālumā, neapžilbinot citus.

Lai arī kādi būtu apstākļi, sistēma automātiski pielāgos priekšējos lukturus, nodrošinot maksimālu redzamību:

 

  • Lauku ceļu gaismas
  • Autoceļu gaismas
  • Pilsētas gaismas
  • Līkumu gaismas
  • Sliktu laikapstākļu gaismas
  • Dinamiskās pagriezienu gaismas

 

1Papildaprīkojums

VAIRĀK MAZĀK

IESTATIET BRAUKŠANAS ĀTRUMU UN ATSLĀBINIETIES.

Autovadītāja palīgsistēmu autonomā1 paaudze ir klāt. Tās uzrauga ceļu un aizsargā Grandland X, ievērojot drošības zonu, kas ļauj maksimāli atslābināties un samazina risku.

 

Autonomā distances saglabāšanas palīgsistēma1 automātiski uztur braukšanas ātrumu robežās no 30 līdz 180 km/h. Ja nepieciešams, tā palēnina braukšanas ātrumu vai aptur automašīnu.

 

1Papildaprīkojums. Opel autovadītāja palīgsistēmas ir izstrādātas, lai palīdzētu autovadītājam to darbības robežās. Par braukšanu ir atbildīgs autovadītājs.

VAIRĀK MAZĀK

UTOMĀTISKĀ AVĀRIJAS BREMZĒŠANAS SISTĒMA.

Sistēma1 ar skaņas signālu brīdina autovadītāju par bīstamām situācijām priekšā. Ja cits transportlīdzeklis vai gājējs ir pārāk tuvu, tā samazina braukšanas ātrumu vai apstādina automašīnu

 

1Automātiskā avārijas bremzēšanas sistēma ar gājēju uzraudzības funkciju darbojas automātiski, automašīnai braucot ar ātrumu no 5 km/h līdz 140 km/h. Ja braukšanas ātrums ir 5-30 km/h, deakselerācija sadursmes ietekmes samazināšanai ir 0,9 g. Braucot ar ātrumu no 30 līdz 140 km/h, sistēma var samazināt ātrumu par ne vairāk 50 km/h. Sasniedzot šo robežu, autovadītājam jāsāk bremzēt pašam, lai turpinātu samazināt ātrumu. Sistēmas darbības ātruma diapazons ir atkarīgs no uztvertā šķēršļa (kustīgs šķērslis: 5-140 km/h, stacionārs šķērslis: 5-80 km/h, gājējs: 5-60 km/h). Opel autovadītāja palīgsistēmas ir izstrādātas, lai palīdzētu autovadītājam to darbības robežās. Par braukšanu ir atbildīgs autovadītājs.
VAIRĀK MAZĀK

PROGRESĪVAS DROŠĪBAS TEHNOLOĢIJAS.

Grandland X būs atbalsts jums jebkurā situācijā: tā progresīvās tehnoloģijas atvieglo braukšanu un padara to tik vienkāršu kā vēl nekad.

 

  • Aktīvā joslas saglabāšana1: palīdz izvairīties no sadursmēm, neļaujot automašīnai nejauši izbraukt no braukšanas joslas, viegli iestūrējot to atpakaļ.
  • Joslas saglabāšanas brīdinājums: novērš negadījumus, brīdinot autovadītāju ar skaņas un vizuālu signālu.
  • Aklās zonas brīdinājums2: ultraskaņas sensori. Par kustīgiem objektiem "aklajā" zonā brīdina vizuāls signāls.
  • Autovadītāja noguruma uzraudzības sistēma1: analizē braukšanas laiku un automašīnas trajektoriju, brīdinot par uzmanības trūkumu.

 

1Standartaprīkojums versijā Innovation, papildaprīkojums versijā Enjoy

2Papildaprīkojums versijā Enjoy, nav pieejams versijā Innovation

VAIRĀK MAZĀK

360° APKĀRTĒJĀ SKATA KAMERA.

Pilnīga pārliecība pat šaurās vietās. Modernas 360° kameras1 uztver ceļā esošus objektus. Visu notiekošo jūs redzēsiet ekrānā, tādējādi parkošanās un braukšana atpakaļgaitā ir kļuvusi par bērnu spēlīti.

 

1Papildaprīkojums versijā Enjoy un Innovation ar Park & Go paketi Nr. 3. Standartaprīkojums versijā Ultimate. Nav pieejams versijā Edition. Park & Go paketē Nr. 3 ietilpst: Navi 5.0 IntelliLink, 8" krāsu skārienkerāns ar uzlabotu HMI, AM/FM radio, 2 USB, iPod saskarne, Bluetooth® brīvroku un straumēšanas funkcija, balss atpazīšanas funkcija, viedtālruņa integrēšanas iespēja, navigācija, tālvadības pogas uz stūres, haizivs spuras formas antena, uzlabotā parkošanās palīgsistēma, Visio Park 2 – 360° apkārtējā skata kamera, elektriski regulējami un apsildāmi ārējie atpakaļskata spoguļi (virsbūves krāsā, elektriski pielokāmi), aklās zonas brīdinājums ar spoguļu nolocīšanas funkciju pēc atpakaļgaitas pārnesuma ieslēgšanas.
VAIRĀK MAZĀK

PARKOŠANĀS EKSPERTS.

Jums vairs nekad nebūs jābaidās no šaurām stāvvietām. Sistēma1 tiek aktivizēta, nospiežot pogu. Grandland X pārņem stūres vadību, bet autovadītājam jākontrolē akseleratora un bremžu pedālis.

 

1"Innovation Plus" pakā. Opel autovadītāja palīgsistēmas ir izstrādātas, lai palīdzētu autovadītājam to darbības robežās. Par braukšanu ir atbildīgs autovadītājs
VAIRĀK MAZĀK