Skip To Content
GSi

Jaunā Insignia GSi

Kaislības vadīts

Iespaidīgas kontūras, jaudīga turbo tehnoloģija un nevainojama ergonomika: jaunā Insignia GSi apvieno braukšanas prieku ar progresīvu tehnoloģiju sportiskā, atlētiskā formā gan Grand Sport, gan Sports Tourer versijā.

 

* Degvielas patēriņš: WLTP 7,9-8,8 l/100 km.

Braukšanas dinamika un neatdarināms stils
Ikonisko, uzreiz atpazīstamo GSi dizaina mantojumu papildina dinamisks stils un ekskluzīvi 20” divkrāsu vieglmetāla diski. Dubulti nerūsējošā tērauda izpūtēja uzgaļi norāda uz automašīnas spēku un aizraušanos, savukārt aizmugurējais spoileris nodrošina piespiedējspēku un spēcīgu vizuālo iespaidu uz ceļa.  
Veiktspēja un stils strādā roku rokā
Pateicoties vadītājam paredzētajām salona funkcijām, piemēram, stūrei ar nošķeltu apakšu, ergonomiskiem1, sportiskiem2 sēdekļiem ar integrētiem galvas balstiem un vieglmetāla sporta pedāļiem, GSi izrādās tikpat saviļņojošs, sportisks un uz dizainisks, kā jūs to varētu sagaidīt. 
 
1 Ergonomiskie sēdekļi, kurus sertificējis neatkarīgs Vācijas ergonomikas izcilības centrs “Kampaņa veselīgākām mugurām” (AGR). Sertifikāts ir kvalitātes apliecinājums, ko piešķir neatkarīga testēšanas komisija, kurā ir eksperti no dažādām medicīnas nozarēm. 
2 Papildaprīkojums.
Veiktspēja kā standarts
Pārsteidzoši 20” divkrāsu vieglmetāla diski ar BREMBO bremzēm un sporta riepām, kas iekļauti standartaprīkojumā. FlexRide balstiekārta un Twinster pilnpiedziņa ar griezes momenta vektorēšanu ļauj jaunajai Insignia GSi uz ceļa justies kā zivij ūdenī. 
Tieši tik jaudīgi, cik izskatās
Jaunā Insignia GSi ir sporta mašīna. Progresīvais 2.0 litru turbo benzīna dzinējs nodrošina 169 kW (230 ZS) un pievilcīgu 350 Nm griezes momentu kopā ar 9 pakāpju automātisko pārnesumkārbu.