Skip To Content
Funkcijas

Tā ir Mokka

Tyras vairavimo malonumas

Dizains

Pievērsiet uzmanību
Jaunās Mokka atlētiskais, dinamiskais izskats ir kas vairāk nekā tikai drosmīgs paziņojums progresīvā dizaina apveidā. Tā ir pilnīgi jaunas vācu inženierijas filozofijas izteiksme un pārliecināta Opel nākotnes vīzija, kas liek pagriezt galvas. 
Pārejiet uz aprīkojuma līmeni GS Line un piešķiriet jūsu Mokka jaunu, sportisku stila dimensiju ar unikāliem, skatienus piesaistošiem vizuālajiem akcentiem.
Īsts mielasts acīm
Aizraujošās Mokka ķermeņa līnijas ir tikai sākums jūsu ceļojumam vācu dizaina jaunajā pasaulē. Esot tajā iekšā, jūs atklāsiet, kā proporciju, gaismas, telpas un tehnoloģiju harmonija rada patiesi ievērojamu braukšanas pieredzi. 
Brīnišķīgas detaļas
No jebkura skatu leņķa Mokka izskatās aizraujoši. Katra līnija, katrs elements līdz pat superslaikajiem aizmugurējiem diožu lukturiem ir veidots tā, lai apvienotu dinamisku formu ar novatorisku funkciju. 
Skatienus sagrābjošs izskats
Mokka ierodas ar stilu un stāju, kas to izceļ kā ekstraordināru un padara atšķirīgu no visa cita uz ceļa. Iegūstiet pārsvaru un paceliet sportiskumu nākamajā līmenī, izmantojot vizuāli spilgtu un atšķirīgu 16, 17 vai 18 collu vieglmetāla disku izvēli un pārsteidzošu krāsu klāstu. 
Jumts un dzinēja pārsegs
Piesakiet sevi ar stilu. Izpētiet ekskluzīvos dizaina elementus un daudzās individualizēšanas iespējas, kas uzlabo ikvienu Mokka izskata aspektu, ieskaitot vizuāli dinamisko jumta un dzinēja pārsega krāsu izvēli. 
Brīnišķīgi ierāmēta
Mokka nekļūdīgi oriģinālā vizuālā identitāte caurvij visu automašīnas korpusu, integrējot tīru formu un drosmīgu funkciju. Dizains ir mērķtiecīgs un perfekti proporcionāls, sākot no Opel 'viziera' priekšā līdz ‘peldošā jumta’ arhitektūrai, kas plūst vienā tīrā žestā, ierāmējot sānu logus. 

Padariet jūsu Moka ārpusi tik spožu un dzīvespriecīgu, cik vien uzdrošināties, sānu logu apdares izvēli veidojot sarkanajai, sudraba un melnajai krāsai.

 

1 Sarkanā un sudraba krāsa pieejama uzreiz, melnā – 2021. gada pavasarī

Drošība un inovācijas

LED® Matrix priekšējie lukturi
Adaptīvie un nežilbinošie Intelli-Lux LED® Matrix priekšējie lukturi nodrošina lielisku redzamību ikvienā situācijā, ļaujot jums braukt ar jaudīgu tālo gaismu sniegto komfortu un skaidrību, neapžilbinot citus autovadītājus. 
Automātiskā kruīza kontrole
Automātiskā kruīza kontrole1,2 nozīmē, ka jūs varat izbaudīt komfortablu un relaksējošu braukšanu bez kādiem drošības kompromisiem. Tā automātiski paātrina un bremzē, lai vienmēr palīdzētu ieturēt vienmērīgu attālumu no priekšā braucošā transportlīdzekļa. 

1 Papildaprīkojums. Aktivācija iespējama ātruma diapazonā no 30 līdz 180 km/h 

2 Opel vadītāja palīgsistēmas ir paredzētas vadītāja atbalstam, ievērojot sistēmai raksturīgos ierobežojumus. Vadītājs paliek atbildīgs par automašīnas vadīšanu

Automātiskā avārijas bremzēšana
Kā daļa no pilna autovadītāja atbalsta funkciju kompleksa ar joslas ieturēšanas palīgu un joslas pamešanas brīdinājumu, Mokka automātiskās avārijas bremzēšanas sistēma uzrauga priekšā braucošos transportlīdzekļus un gājējus, un palīdz izvairīties no sadursmes vai ievērojami samazina radītos bojājumus. 
Braucot 30 km/h un lēnāk, ar ātrumu, kādā sadursmes notiek visbiežāk, Mokka automātiskā avārijas bremzēšana automašīnu apstādinās pilnībā. Pie lielāka ātruma sistēma automašīnu palēninās par līdz pat 50 km/h.
Digitālais klasters
Moka izsmalcinātība un vienkāršība kristāldzidri izpaužas Opel Pure panelī. Ar pārdomātu formu apveltītais vadītāja 12 collu pielāgojamais mērpulksteņu klasters sniedz visu nepieciešamo informāciju bez traucēkļiem un vizuāla sadrūzmējuma. Viss traucējošais ir novērsts, atstājot tikai nevainojamu digitālo vadību. 
180 ° panorāmas aizmugurskata kamera
Panorāmas kamera jums dod 180° papildināto aizmugures skatu, pamana un izceļ tuvumā esošos objektus un ļauj jums redzēt satiksmi, kas tuvojas no automašīnas sāniem – īpaši noderīgi, ja atpakaļgaitā izbraucat satiksmē. 
Parkošanās palīgs
Lieciet jūsu auto novietošanai izskatīties vienkārši. Mokka modernais parkošanās palīgs1 kontrolē stūresratu, lai ievirzītu jūs stāvvietā, kamēr jūs vienkārši parūpējaties par gāzes pedāli un bremzēm. Sistēma jums palīdzēs pamanīt brīvu vietu, pasakot, vai tā ir pietiekami liela, un izvadīs automašīnu braukšanas pozīcijā. 

Paaugstināts komforts

Moderns luksuss
Mokka katru braucienu padara interesantāku un – ar atbalstošajiem sēdekļiem un vadītāja sēdekļa masāžas funkciju – arī relaksētāku. Ceļojiet ar komfortu, ierodieties ar stilu. 
Apsildes funkcijas
Aukstā dienā tikai reta lieta var būt omulīgāka par siltu sēdekli. Iestatiet Mokka priekšējos sēdekļus vienā no trim apsildes līmeņiem, kamēr vadītājs izbauda elektriski apsildāmu stūresratu. 
Daudzpusība
Mokka plašais salons un atjautīgās funkcijas nozīmē, ka esat gatavi, lai kurp vestu ceļš, vai tas būtu ar lielu kravu vai ar visu ģimeni un bagāžu. 
Aizmugurējos sēdekļus var nolocīt 40:60 attiecībā, lai ievērojami paplašinātu bagāžas telpu un nodrošinātu elastību garu priekšmetu iekraušanā.

Savienojamība

Navigācija

Opel supermodernā navigācija ar skārienekrānu jūs aizvedīs pa pašu labāko maršrutu, ko papildinās ar reāllaika informāciju par satiksmi. Izvēlieties Multimedia Navi Pro ar 10” ekrānu1, Live Navigation Services2 vai Multimedia Navi ar 7” ekrānu1

 

1 papildaprīkojums 

2 nav pieejams Īrijā

 
Infoizklaide

Mokka ir īstā vieta, kur būt – ar pilnu Apple CarPlayTM1 un Android AutoTM2,3 saderību, Bluetooth® straumēšanu4, vairākām USB pieslēgvietām un sešu skaļruņu audio sistēmu bagātīgai mūzikas pieredzei ceļā. 

 

1 Apple CarPlay ™ un Siri ™ ir Apple Inc. reģistrētas preču zīmes, kas reģistrētas ASV un citās valstīs 

2 Android Auto ™ ir Google Inc. reģistrēta preču zīme 

3 Saderība un noteiktas funkcijas var atšķirties atkarībā no ierīces tipa un operētājsistēmas versijas. Lai pārbaudītu ierīces saderību, apmeklējiet www.apple.com vai www.android.com, vai sazinieties ar savu Opel tirgotāju 

4 Bluetooth ® ir Bluetooth SIG Inc. reģistrēta preču zīme

 
Bezvadu uzlāde
Lai jūsu Mokka paliktu plašā un nepārblīvētā digitālā 'detoksa' oāze, saderīgās ierīces varat uzlādēt, izmantojot integrēto bezvadu lādētāju1. Iebūvētais kustību sensors nepieļauj jūsu ierīces akumulatora bezvadu pārslodzes izraisītus bojājumus, braucot pa nelīdzenām vietām. 
 
1 Papildprīkojums. Var būt nepieciešams viedtālruņa piederums. Indukcijas uzlāde tikai ar PMA vai Qi saderīgiem viedtālruņiem. Lai pārbaudītu saderību, sazinieties ar Opel mazumtirgotāju.
OpelConnect pakalpojumi1
Pārdomāts pakalpojumu klāsts ar drošību un atbalstu jaunā līmenī jums palīdz uzturēt savienojumu, esot ceļā. 

Braukšanas dinamika

Dzinējs
Mokka ir drosmīga Opel jaunās dizaina valodas izpausme. Bet tā dara daudz vairāk nekā tikai runā par to. Mokka nozīmē darbus, nevis vārdus, un, lai to nodrošinātu, ir apgādāta ar augstas efektivitātes dzinējiem un apveltīta ar izcilu vadāmību. 
Opel dinamiskais 1,2 litru benzīna turbomotors ar tiešo degvielas iesmidzināšanu nodrošina līdz pat 130 ZS, savukārt modernajam 1,5 litru dīzeļmotoram ir 110 ZS jauda. Abiem standartā: izcila degvielas ekonomija un zemi CO2 izmeši.
Transmisija un braukšanas režīmi
Iepazīstiet transmisiju un veiktspēju uzlabojošu tehnoloģiju klāstu, lai izvēlētos to, kas perfekti atbilst jūsu vajadzībām un braukšanas stilam. Mokka ir pieejama ar 6 pakāpju manuālo un modernu 8 pakāpju automātisko pārnesumkārbu. 
Izjūtiet saikni ar ceļu, ar sportiskajām pārslēgšanas svirām manuāli kontrolējot pārnesumu maiņu, kad vien tas nepieciešams – vai kad aicina garastāvoklis. Pat ar 8 pakāpju automātisko pārnesumkārbu Mokka vadītājiem sniedz vairāk, nevis mazāk. Vienkāršs pieskāriens braukšanas režīma slēdzim izmaina automašīnas veiktspējas profilu: Sport maksimālai dinamikai, Eco maksimālai degvielas ekonomijai, Normal līdzsvarotai ikdienas braukšanai.
Veiktspējas tehnoloģija
Vien palūkojoties uz Mokka brīnišķīgajām proporcijām, jūs varat pateikt, ka tās radītāji sapratuši – nepietiek ar to vien, ka esi spēcīgs. Jums precīzi jāzina, kur un kā spēku pielietot. Tas absolūti raksturo Mokka veiktspēju – ieviešot viedas funkcijas un progresīvas tehnoloģijas, ikviens var baudīt jaudu ar pilnīgu kontroli.