Dizains
Liek citiem atskatīties
Jaunās Mokka atlētiskais un dinamiskais izskats ir vairāk nekā drosmīgs progresīva dizaina apliecinājums. Tas pauž pilnīgi jaunu vācu inženierijas filozofijas izteiksmi un pārliecināta Opel nākotnes vīziju, kas liek pagriezt galvas. (i) GS Line apdares versija ar izteiksmīgiem un ekskluzīviem vizuāliem akcentiem piešķirs Jūsu Mokka sportisku izskatu.   
Īsta bauda acīm
Mokka virsbūves līnijas ir tikai sākums ceļojumam jaunā vācu dizaina pasaulē. Salonā Jūs atklāsiet, proporciju, gaismas, telpas un tehnoloģiju harmoniju, kas paceļ braukšanu jaunā līmenī. 
Ģenialitāte detaļās
Mokka izskatās aizraujoša no jebkura skatu leņķa. Katra līnija, katra detaļa, līdz pat īpaši plānajiem LED aizmugurējiem lukturiem, ir radīti, apvienojot dinamiskas formas ar revolucionāru funkcionalitāti. 
Aizraujošs izskats
Mokkas elegance un reprezentativitāte jau no tālienes parāda, ka tā ir kaut kas īpašs, un līdzīgu tai uz ceļiem neatrast. Jūs varat izcelt tās sportiskumu ar vizuāli spilgtiem un atšķirīgiem 16, 17 vai 18” vieglmetāla diskiem un pārsteidzošu krāsu klāstu. 
Jumts un dzinēja pārsegs
Stils sniedz iespēju izcelties. Atklājiet ekskluzīvos dizaina elementus un daudzas personalizācijas iespējas, kas uzlabo Mokka izskatu, tostarp vizuāli dinamisku jumta un dzinēja pārsega krāsu izvēli. 
Skaisti ierāmēta
Mokka ir nepārprotami oriģināla vizuālā identitāte, kas caurvij visu automobili, apvienojot tīras formas un drosmīgas funkcijas. Dizains ir mērķtiecīgs un ideāli proporcionāls, sākot no Opel Vizor ikoniskā dizaina priekšpusē līdz "peldošā jumta" arhitektūrai, kas ierāmē sānu logus. (i) Pateicoties sānu logu līstēm, kas pieejamas sarkanā, sudraba un melnā krāsā, Jūs varat padarīt savu Mokka tik spilgtu un dzīvīgu, cik vien vēlaties.