Opel, Onstar, Get OnStar, Interested in

VAI ESAT IEINTERESĒTS OPEL AR ONSTAR?

1. Konfigurējiet savu Opel, kas aprīkots ar OnStar. OnStar sistēma ir pieejama gandrīz visu jauno Opel modeļu papildaprīkojumā, kā arī iekļauta pat noteiktu apdares versiju standartaprīkojumā.
2. Lai pēc Opel iegādes pabeigtu OnStar priekšreģistrāciju, jūsu pakalpojumu sniegšanas partnerim būs nepieciešami daži dati, piemēram, jūsu e-pasta adrese.
3. Kad esat pabeidzis reģistrāciju, iekāpiet automašīnā un pirmo reizi nospiediet zilo pakalpojumu pogu, lai gūtu iespaidus par OnStar sistēmu!

Vislabākais ir tas, ka pirmos 12 mēnešus OnStar pakalpojumi ir bez maksas¹. Pēc 12 mēnešu izmēģinājuma perioda jūs varat pasūtīt OnStar pakalpojumus arī turpmākai izmantošanai. Pēc tam tie būs pieejami par maksu. Bezmaksas izmēģinājuma periods sākas ar pirmo reģistrāciju vai piegādi no Opel dīlera - atkarībā no tā, kurš apstāklis iestājas vispirms, neatkarīgi no tā, kad klients veic aktivizēšanu.

Opel, Onstar, Get OnStar, Buttons

VAI JUMS JAU IR OPEL AR ONSTAR POGĀM?

Ja jums jau ir Opel ar OnStar pogām, bet vēl neesat aktivizējis OnStar, vienkārši nospiediet zilo pogu, lai aktivizētu bezmaksas OnStar pakalpojuma izmēģinājumu! Tas ir vienkārši: OnStar konsultants jums palīdzēs aktivizēt OnStar.

Ja jums patika OnStar pakalpojumu bezmaksas izmēģinājuma periods un vēlaties arī turpmāk saņemt dažādus ieguvumus no OnStar, abonējiet.

PĀRBAUDIET ONSTAR PIEEJAMĪBU EIROPĀ.

Iepriekšējais
 • VALODU PIEEJAMĪBA.

  Ar OnStar jūs nekad nepazudīsiet tulkojumā. OnStar pakalpojumi ir pieejami jūsu izvēlētajā valodā.¹

   

  OnStar valoda ir sasaistīta ar automašīnas informācijas un izklaides sistēmas valodu. Lai izvēlētos valodu, dodieties uz informācijas sākuma ekrānu (HOME) un atlasiet iestatījumus (SETTINGS). Pēc tam izvēlieties vēlamo valodu.²

   

  OnStar ir pieejama šādās valodās:

  Bulgāru
  Čehu
  Dāņu
  Nīderlandiešu
  Angļu
  Somu
  Franču
  Vācu
  Grieķu
  Ungāru

  Itāļu
  Norvēģu
  Poļu
  Portugāļu
  Rumāņu
  Slovāku
  Slovēņu
  Spāņu
  Zviedru

 • ONSTAR PIEEJAMĪBA.

  Kartē ir redzams, kurās valstīs OnStar pakalpojumi ir pieejami papildus tirgum, kurā iegādājāties savu Opel automašīnu. Šī informācija ir īpaši noderīga, ja plānojat doties braucienā pa Eiropu.¹

  Austrija
  Beļģija
  Bulgārija

  Horvātija
  Kipra
  Čehija
  Dānija
  Igaunija
  Somija
  Francija
  Vācija
  Gibraltārs
  Grieķija
  Ungārija
  Islande
  Īrija

  Itālija

  Latvija
  Lietuva
  Luksemburga
  Malta
  Nīderlande
  Norvēģija
  Polija
  Portugāle
  Rumānija
  Slovākija
  Slovēnija
  Spain2
  Zviedrija
  Šveice
  Apvienotā Karaliste

Tālāk
Iepriekšējais
 • VALODAS

 • ONSTAR PAKALPOJUMI

Tālāk
Close

¹Pakalpojumi atkarīgi no mobilā tīkla pārklājuma un pieejamības, kas var mainīties atkarībā no atrašanās vietas, diennakts laika un laikapstākļiem.
²Izņemot Andoru

Close

¹Lai uz jūsu zvanu varētu atbildēt pēc iespējas ātrāk, izņēmuma gadījumos jūs vispirms var savienot ar angļu valodā runājošu konsultantu.
²Ja informācijas un izklaides sistēmai būs iestatīta valoda, kas nav pieejama OnStar, uz jūsu zvanu atbildēs angļu valodā runājošs konsultants.

Close

Kā es varu saņemt OnStar?

OnStar ielūgums tiks nosūtīts uz jūsu e-pastu. Vienkārši uzklikšķiniet uz e-pastā iekļautās saites un veiciet turpmākās darbības:

 • Izvēlieties paroli un drošības jautājumus
 • Pārbaudiet un ievadiet visus personas datus, kā arī automašīnas specifikācijas
 • Apstipriniet OnStar noteikumus
 • Izvēlieties sev tīkamos OnStar iestatījumus

 

Jau tikai pēc četru soļu izpildes OnStar būs aktivizēta un gatava izmantošanai, kad iesēdīsieties savā jaunajā Opel automašīnā!

 

Pēc 12 mēnešu izmēģinājuma perioda¹ jūs varat pasūtīt OnStar pakalpojumus arī turpmākai izmantošanai.

 

Nav e-pasta adreses?
Tā nav problēma: jūsu Opel pakalpojumu sniedzējs palīdzēs ar reģistrāciju attiecīgajā tīmekļa vietnē. OnStar būs aktivizēta un gatava izmantošanai, kad iesēdīsieties savā jaunajā Opel automašīnā!

 

P.S. Bez e-pasta adreses jūs nevarēsiet izmantot dažus no mūsu lieliskajiem OnStar pakalpojumiem, piemēram, viedtālruņa lietotni un ikmēneša automašīnas diagnostikas atskaites e-pastā.

¹Bezmaksas izmēģinājuma periods sākas ar pirmo reģistrāciju vai piegādi no Opel dīlera - atkarībā no tā, kurš apstāklis iestājas vispirms, neatkarīgi no tā, kad klients veic aktivizēšanu.