Opel, Onstar, MyOnStar

KĀ TURPINĀT IZMANTOT ONSTAR?

Ja neabonēsiet sistēmu, jūs zaudēsiet visus OnStar1,2 ieguvumus. Taču neuztraucieties: Pagarināt OnStar pakalpojumus³ ir vienkārši. Jums ir 2 iespējas:

1. iespēja: Pierakstieties OnStar portālā ar saviem pieejas datiem un dodieties uz sadaļu “OnStar paketes”, lai iegādātos OnStar pakalpojumu paketi. Abonējiet, izmantojot OnStar portālu, tūlīt! Saite uz OnStar portālu.

2. iespēja: Automašīnā nospiediet zilo pakalpojumu pogu, lai runātu ar OnStar konsultantu. Konsultants palīdzēs pagarināt OnStar pakalpojumus.

Ja izvēlaties mēneša abonementu, OnStar cena ir XX € mēnesī (ar PVN). Gada abonementa cena ir īpaši izdevīga – tikai XX € (ar PVN)⁴.

Opel, OnStar, MyOnStar, Infotainment

SAŅEMIET MAKSIMĀLU IEGUVUMU NO PIESLĒGTĀS AUTOMAŠĪNAS!

Vai jūsu automašīna ir aprīkota ar kādu no mūsu premium informācijas un izklaides sistēmām? Saņemiet maksimālu ieguvumu no iebūvētā pieslēguma! Nospiediet zemāk uz saites, noskatieties mūsu pamācību video un uzziniet vairāk, cik viegli ir pilnībā izmantot visas inovatīvās funkcijas.

Iepriekšējais
 • KĀ PIESLĒGT - NAVI 900 INTELLILINK

 • KĀ PIESLĒGT - NAVI 900 INTELLILINK

 • Opel, OnStar, MyOnStar, How To Videos

  KĀ PIESLĒGT - R 4.0 INTELLILINK

Tālāk

KĀ PIESLĒGT ONSTAR.


OnStar pogas jūsu automašīnā


Jūsu viedtālruņa lietojumprogrammas


Vajadzīgs tikai viens zvans

Close
Opel OnStar - Get The Smartphone App

Jūsu viedtālruņa lietojumprogrammas

 

Jūsu brauciens sākas mobilajā tālrunī: pārbaudiet automašīnas eļļas nolietojumu, pat neiekāpjot automašīnā! myOpel lietotne OnStar sistēmai palīdzēs, ja esat aizmirsis, kur novietojāt Opel automašīnu – vienkārši ar tālvadību ieslēdziet gaismas un signāltauri, lai atvieglotu tās atrašanu.

 

Ar myOpel lietotni OnStar1 sistēmai jūs varat:

 

 • Sazināties ar OnStar, lai arī kur jūs atrastos
 • Noskaidrot svarīgu transportlīdzekļa informāciju, piemēram, riepu spiedienu
 • Atslēgt vai aizslēgt automašīnu2
 • Tiešsaistē noskaidrot transportlīdzekļa atrašanās vietu
 • Ieslēgt gaismas un signāltauri, lai atrastu savu automašīnu
 • Bez grūtībām nosūtīt galamērķa adresi uz iebūvēto Opel navigācijas sistēmu3
 • Lai izmantotu visus OnStar pieejamos myOpel lietotnes pakalpojumus4, jūsu reģistrēšanās brīdī tiks izveidots myOpel konts

Lai izmantotu OnStar savā viedtālrunī, vienkārši lejupielādējiet myOpel lietotni Google Play veikalā. Ja izmantojat iPhone, myOpel Apple lietotni atradīsiet AppStore veikalā.

1 myOpel funkcijām nepieciešams aktīvs OnStar konts, tās ir atkarīgas no mobilā tīkla pārklājuma un GPS pieejamības, un tām ir atšķirīga pieejamība. Piemērojami nosacījumi. OnStar pakalpojumi ir jāaktivizē, tie ir atkarīgi no mobilā tīkla pārklājuma, un tiem ir atšķirīga pieejamība. Pēc izmēģinājuma perioda tiek piemērota maksa. OnStar abonēšanas paketes var atšķirties no bezmaksas izmēģinājuma perioda paketē iekļautajiem pakalpojumiem. Dažas funkcijas var nebūt pieejamas konkrētos modeļos, apdares versijās vai OnStar paketēs. Piemērojami nosacījumi.

2 Durvju atslēgšana/aizslēgšana ar tālvadību nav pieejama modelī Meriva. Klikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk opel.lv/onstar.

3 Galamērķa lejupielādes pakalpojums nav pieejams ADAM, Corsa un KARL automašīnās. Šim pakalpojumam nepieciešama Opel navigācijas sistēma un karšu dati.

4 Bez aktīva OnStar abonementa jūs nevarēsiet pilnībā izmantot OnStar pakalpojumus myOpel lietotnē.


Close
Opel OnStar - A direct call

Vajadzīgs tikai viens zvans

 

Automašīnā nospiediet zilo pakalpojumu pogu vai zvaniet mums, lai runātu ar OnStar konsultantu.

 

OnStar ir visu diennakti pieejama arī daudzās Eiropas valstīs, un, protams, jūsu izvēlētā valodā.¹

 

1Lai uz jūsu zvanu varētu atbildēt pēc iespējas ātrāk, izņēmuma gadījumos jūs vispirms var savienot ar angļu valodā runājošu konsultantu.

Close
Opel OnStar - The OnStar Buttons in your car

OnStar pogas jūsu automašīnā


Jums jānospiež tikai viena poga: automašīnā izvietotās trīs pogas ir viss, kas nepieciešams, lai saņemtu visaptverošus OnStar pakalpojumus. Tādējādi mēs vienmēr esam līdzās, ja vien jūs nevēlaties nospiest melno pogu, lai pazustu.

Salonā izvietotās trīs pogas ir jūsu tiešā saikne ar OnStar:

 • Zilā pakalpojumu poga ātri savieno jūs ar OnStar konsultantu - šādā veidā jūs varat izmantot lielāko daļu OnStar pakalpojumu.
 • Ārkārtas situācijā nospiediet sarkano SOS pogu. Jūs uzreiz savienos ar OnStar konsultantu, kurš pēc iespējas ātrāk sniegs nepieciešamo palīdzību.
 • Ja jūs nospiežat melno privātuma pogu un turat to nospiestu aptuveni piecas sekundes, OnStar vairs nesekos jūsu automašīnas atrašanās vietai, izņemot ārkārtas situācijas, piemēram automašīnas zādzības gadījumā.

Close

1Ja pēc izmēģinājuma perioda neiegādāsieties OnStar abonementu, jūs vairs nevarēsiet izmantot OnStar pakalpojumus vai piekļūt OnStar funkcijām myOpel lietotnē. Pat bez aktīva OnStar abonementa jūs vēl 4 gadus saņemsiet e-pastā automašīnas diagnostikas atskaiti, ja neatteiksieties no šāda pakalpojuma.
2OnStar pakalpojumi ir jāaktivizē, tie ir atkarīgi no mobilā tīkla pārklājuma un GPS pieejamības. Pēc izmēģinājuma perioda tiek piemērota maksa. OnStar abonēšanas paketes var atšķirties no bezmaksas izmēģinājuma perioda paketē iekļautajiem pakalpojumiem. Dažas funkcijas var nebūt pieejamas konkrētos modeļos vai apdares versijās. Piemērojami nosacījumi.

3Ja jūsu automašīnai ir spēkā Opel "Palīdzība uz ceļa" un tā atbilst politikas noteikumiem, OnStar var nodrošināt palīdzību uz ceļa bez maksas. Ja automašīnai nav Opel "Palīdzība uz ceļa" vai tā neatbilst noteikumiem, Opel "Palīdzība uz ceļa" pakalpojumu sniedzējs var pieprasīt samaksu par saviem pakalpojumiem.

4Attēlotās cenas ir spēkā šodien, bet nākotnē tās var mainīties.