Iepriekšējais
 • Opel, Onstar, Overview, Header

  *Visu OnStar pakalpojumu nodrošinājums tiks pārtraukts 2020. gada 31. decembrī.

Tālāk
 • Automātiskā ziņošana par sadursmi
 • Diennakts ārkārtas zvana pakalpojums
 • Palīgsistēma automašīnas zādzības
  gadījumā
 • Palīdzība uz ceļa
 • Viedtālruņa lietotne
 • Viesnīcu rezervācija
 • Atrast stāvvietu
 • Automašīnas diagnostika
 • Galamērķu lejupielāde

KLIENTU ATSAUKSMES:

Iepriekšējais
Tālāk

ONSTAR PAKALPOJUMI.

Visu OnStar pakalpojumu nodrošinājums tiks pārtraukts 2020.  gada 31. decembrī.

Iepriekšējais
 • Opel, OnStar, Crash Assistance

  TŪLĪTĒJA PALĪDZĪBA.

  Braukšana ar drošības sajūtu: OnStar ir līdzās, ja notiek avārija. Pat tad, ja jūs vairs nespējat izsaukt palīdzību.

 • Opel, OnStar, Emergency Call

  DIENNAKTS ĀRKĀRTAS ZVANU PAKALPOJUMS.

  Reibonis, ģībšana, palpitācijas: ja jums, jūsu pasažieriem vai garāmgājējam nepieciešama medicīniskā palīdzība, mēs esam kopā ar jums.

 • Opel, OnStar, Stolen Vehicle Assistance

  PALĪDZĪBA AUTOMAŠĪNAS ZĀDZĪBAS GADĪJUMĀ. MĒS PALĪDZĒSIM TO ATGŪT.

  Vai jūsu automašīna ir nozagta? Mēs varam palīdzēt policijai to atrast. Sekojiet zagļiem uz karstām pēdām, izmantojot OnStar.

 • SALŪZUSI AUTOMAŠĪNA? ONSTAR!


  Nakts laikā uz ceļa salūzusi automašīna un mobilā tālruņa akumulators ir izlādējies? Vienkārši nospiediet OnStar pakalpojumu pogu, lai izveidotu savienojumu ar Opel palīdzību uz ceļa.

Tālāk
Iepriekšējais
 • PALĪDZĪBA SADURSMES GADĪJUMĀ

 • DIENNAKTS ĀRKĀRTAS ZVANA PAKALPOJUMS

 • PALĪGSISTĒMA AUTOMAŠĪNAS ZĀDZĪBAS GADĪJUMĀ

 • PALĪDZĪBA UZ CEĻA

Tālāk
Iepriekšējais
 • Opel, OnStar, Smartphone App

  VISS TIEK KONTROLĒTS – VIEDTĀLRUŅA LIETOTNE.

  Cik lielu attālumu es varu nobraukt līdz brīdim, kad jāuzpilda degviela? Vai riepu spiediens ir atbilstošs? Kur īsti es novietoju savu automašīnu? Noskaidrojiet to ar sava viedtālruņa palīdzību, pirms vēl izejat pa durvīm.

Tālāk
Iepriekšējais
 • VIEDTĀLRUŅA LIETOTNE

Tālāk
Iepriekšējais
 • Opel, OnStar, Hotel Booking

  BRĪVROKU VIESNĪCU REZERVĀCIJAS SISTĒMA.

  Mainījušies plāni? Esat pārāk noguris, lai turpinātu braukt? Ļaujiet mūsu konsultantiem parūpēties par jūsu viesnīcas rezervāciju¹, kamēr atrodaties ceļā. Vienkārši nospiediet zilo pakalpojumu pogu!

 • Opel, OnStar, Find Parking

  VIENMĒR ATRODIET STĀVVIETU.

  Vairs nekādu braukāšanu pa pilsētu, meklējot brīvu stāvvietu! Nospiediet pogu, un mūsu konsultanti atradīs vietu, kur jums novietot automašīnu.¹

 • Opel, OnStar, Vehicles Diagnostics

  BEZ NEPATĪKAMIEM PĀRSTEIGUMIEM - AUTOMAŠĪNAS DIAGNOSTIKA.

  Jūs neatrodaties automašīnas dzinējā – bet OnStar ir tieši tur!
  Ja salonā iedegas brīdinājuma lampiņa vai ja kaut kas šķiet ne tā, vienkārši pajautājiet OnStar.

 • Opel, OnStar, Destination Download

  STRAIGHT TO THE POINT - DESTINATION
  TIEŠI UZ MĒRĶI – GALAMĒRĶA LEJUPIELĀDE.

  Vai meklējat konkrētu restorānu vai tuvāko degvielas uzpildes staciju? Nekādu problēmu: ar galamērķu lejupielādes¹ funkciju jūs vienmēr esat soli priekšā.

Tālāk
Iepriekšējais
 • VIESNĪCU REZERVĀCIJA

 • ATRODIET STĀVVIETU

 • AUTOMAŠĪNAS DIAGNOSTIKA

 • GALAMĒRĶU LEJUPIELĀDE

Tālāk
Opel, OnStar, Smartphone App

KĀ ONSTAR AIZSARGĀ JŪSU PRIVĀTUMU.

Tikai viens cilvēks izlemj, ko OnStar var un nevar darīt: JŪS.

Svarīga informācija par OnStar pakalpojumiem.

KĀ PIESLĒGT ONSTAR


OnStar pogas jūsu automašīnā


Jūsu viedtālruņa
lietojumprogrammas


Vajadzīgs tikai viens zvans

Close

Tieši uz mērķi - galamērķa lejupielāde

 • Kurp jūs vēlaties doties? Nospiediet pakalpojumu pogu un pasakiet. Jūsu OnStar konsultants sameklēs vēlamā galamērķa adresi un vienkārši nosūtīs to uz iebūvēto Opel navigācijas sistēmu. Jums tikai jāiekārtojas ērtāk un jādodas ceļā.
 • Saudzējiet nervus un ietaupiet laiku: OnStar galamērķa lejupielādes funkcija ļauj bez pūlēm pārslēgties starp galamērķiem arī braukšanas laikā.

¹Galamērķa lejupielādes veikšanai nepieciešama iegultā Opel navigācijas ierīce un kartes dati. Lai izmantotu OnStar pakalpojumus, nepieciešama to aktivizēšana, un tie ir atkarīgi no mobilā tīkla un GPS pārklājuma un pieejamības. Pēc izmēģinājuma perioda tiek piemērota maksa. OnStar abonēšanas paketes var atšķirties no bezmaksas izmēģinājuma perioda paketē iekļautajiem pakalpojumiem. Dažas funkcijas var nebūt pieejamas konkrētos modeļos vai apdares versijās. Piemērojami nosacījumi.

Close

Bez nepatīkamiem pārsteigumiem - automašīnas diagnostika

Sistemātiski veicot automašīnas diagnostiku, jūs zināt, kāda ir situācija, lai šaubu gadījumā varētu savlaicīgi reaģēt.¹

 

 • Jūs nekavējoties varat saņemt informāciju par savas automašīnas stāvokli, reālā laikā saņemot diagnostikas signālus. Ja OnStar konstatē, ka kaut kas nav kārtībā, piemēram, ka kāda riepa ir tukša, sistēma automātiski jūs brīdinās neatkarīgi no tā, vai atrodaties automašīnā vai nē. OnStar ik mēnesi nosūta jums e-pasta vēstuli. Tajā iekļauta svarīga informācija par jūsu automašīnu, piemēram, informācija par eļļas nolietojumu un riepu spiedienu, lai jums pa rokai būtu svarīga informācija.
 • Panelī iedegās brīdinājuma lampiņa? Vienkārši nospiediet pakalpojumu pogu, lai sazinātos ar savu OnStar konsultantu. Izmantojot diagnostikas pakalpojumus, kas pieejami pēc pieprasījuma, OnStar konsultants var noteikt, vai radies bojājums, cik būtisks tas ir un vai nekavējoties jādodas uz servisu.
 • Vai tiešām jādodas uz servisu? OnStar noskaidro, vai tas tiešām nepieciešams: Jūsu OnStar konsultants nosūta tuvākā Opel servisa partnera adresi tieši uz jūsu iebūvēto Opel navigācijas sistēmu.²

¹ OnStar pakalpojumi ir jāaktivizē, tie ir atkarīgi no mobilā tīkla un GPS pārklājuma un pieejamības. Pēc izmēģinājuma perioda tiek piemērota maksa. OnStar abonēšanas paketes var atšķirties no bezmaksas izmēģinājuma perioda paketē iekļautajiem pakalpojumiem. Dažas funkcijas var nebūt pieejamas konkrētos modeļos vai apdares versijās. Piemērojami nosacījumi.

² Galamērķu lejupielādes pakalpojumam nepieciešama iegulta Opel navigācijas sistēma un karšu dati.

Close

Viss tiek kontrolēts - viedtālruņa lietotne

Pateicoties progresīvajai myOpel lietotnei, kas paredzēta OnStar, lietošanas komforts sasniedz jaunu līmeni. Turklāt tas ir jautri.¹

 

 • Lai jebkurā brīdī iegūtu svarīgu informāciju par riepu spiedienu, eļļas nolietojumu un degvielas līmeni, vienkārši izmantojiet savu tālruni.
 • Aizmirsāt aizslēgt automašīnu? Nekādu problēmu! Jūs varat aizslēgt un atslēgt automašīnas durvis, vienkārši izmantojot viedtālruni.²
 • Aizmirsāt, kur novietojāt automašīnu? Vienkārši nosakiet automašīnas atrašanās vietu tiešsaistē.
 • Ieslēdziet gaismas un skaņas signālu: jūs varēsit redzēt un dzirdēt, kur novietota jūsu automašīna.
 • Savā viedtālrunī ērti atrodiet vēlamo galamērķi, un adresi nosūtiet uz iebūvēto Opel navigācijas sistēmu.³


Lai iegūtu visus OnStar mobilos pakalpojumus, vienkārši lejupielādējiet myOpel lietotni Google Play vai AppStore veikalā un ieinstalējiet to.

Ja savu viedtālruni ar myOpel lietotni, kas paredzēta OnStar, neesat paņēmis līdzi, viens zvans OnStar speciālistiem ir viss, kas vajadzīgs. Pēc jūsu drošības koda (PIN) pārbaudes OnStar konsultants varēs atrast jūsu automašīnu un no attāluma atslēgt un aizslēgt to. Šādi iespējams rīkoties arī tad, ja automašīna aizslēgta netīši un tai nav iespējams piekļūt.

¹myOpel funkcijām nepieciešams aktīvs OnStar konts, tās ir atkarīgas no mobilā tīkla pārklājuma un pieejamības. Piemērojami nosacījumi. Dažas funkcijas var nebūt pieejamas konkrētos modeļos, apdares versijās vai OnStar paketēs. Klikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk. Piemērojami nosacījumi.
²Durvju aizslēgšana/atslēgšana ar tālvadību nav pieejama modelī Meriva. Klikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk.
³Galamērķu lejupielādes pakalpojumam nepieciešama iegulta Opel navigācijas sistēma un karšu dati.

Close

Salūzusi automašīna? OnStar!

Automašīna salūzusi nepazīstamā vietā? Un mobilajam tālrunim ir vājš tīkla pārklājums? Varbūt izlādējies tālruņa akumulators? Nospiediet pakalpojumu pogu un sazinieties ar OnStar konsultantu.¹ Konsultants piefiksēs jūsu problēmu un palīdzēs atrast palīdzību. OnStar sazināsies ar attiecīgajiem dienestiem, un nosūtīs uz jūsu atrašanās vietu profesionālu servisa komandu.²

¹OnStar pakalpojumi ir jāaktivizē, tie ir atkarīgi no mobilā tīkla pārklājuma un GPS pieejamības. Pēc izmēģinājuma perioda tiek piemērota maksa. OnStar abonēšanas paketes var atšķirties no bezmaksas izmēģinājuma perioda paketē iekļautajiem pakalpojumiem. Dažas funkcijas var nebūt pieejamas konkrētos modeļos vai apdares versijās. Piemērojami nosacījumi.

²OnStar nosūtīs uz jūsu atrašanās vietu profesionālu servisa komandu. Ja jūsu automašīna iekļauta Opel jauno automašīnu palīdzības uz ceļa programmā, OnStar jūs savienos ar Opel palīdzības uz ceļa sniegšanas komandu, kas nosūtīs palīdzību bez maksas saskaņā ar Opel palīdzības uz ceļa noteikumiem un nosacījumiem. Ja savu OnStar kontu uzturēsiet aktīvu bez pārtraukuma, Opel piedāvās palīdzības uz ceļa pakalpojumu pagarinājumu līdz XX gadiem no pirmās automašīnas reģistrācijas bez maksas. Ja uz jūsu automašīnu neattiecas Opel jauno automašīnu palīdzības uz ceļa pakalpojums, servisa pakalpojumu sniedzējs par sniegtajiem pakalpojumiem var piemērot maksu.

Close

Mūsu OnStar konsultanti priecāsies atrast jums stāvvietu un reālā laikā informēs jūs par tās pieejamību, darba laiku un stāvvietas cenām (izmantojot Parkopedia).¹ Ja vēlaties, viņi var arī lejupielādēt stāvvietas adresi jūsu satelītnavigācijas sistēmā.

¹Izmantojot Parkopedia.com - Pieejama būs informācija tikai par Parkopedia.com iekļautajām stāvvietām - Pieejamība ir spēkā tikai brīdī, kad notikusi saziņa ar OnStar.

Close

Kurš gan negribētu sev personīgo asistentu? Izmantojot OnStar, mūsu konsultanti būs priecīgi palīdzēt ik reizi, kad jums jaunā pilsētā vajadzēs atrast viesnīcas numuru¹:

 

 • Mūsu konsultanti var sameklēt, salīdzināt un rezervēt jums viesnīcas numuru (pakalpojumu nodrošina booking.com).
 • Viss, kas jums jādara: Verbāli jāapstiprina vēlamā istabiņa un jāsniedz kredītkartes informācija.
 • OnStar konsultanti var pat lejupielādēt viesnīcas adresi jūsu iebūvētajā satelītnavigācijas sistēmā.
 • Jāveic izmaiņas rezervācijā? Nekādu problēmu! Tikai nosauciet konsultantam ceļojuma numuru un savu e-pasta adresi, un konsultants parūpēsies par pārējo.

¹OnStar konsultants var palīdzēt jums rezervēt viesnīcu, izmantojot Booking.com. Ja izmantojat šo pakalpojumu, OnStar konsultantam sniegtie rezervācijas noteikumi un informācija tiks nosūtīti tieši uz booking.com. Uz šiem noteikumiem un informāciju attiecas booking.com lietotāja noteikumi un paziņojums par privātuma aizsardzību, kas atrodams šeit, kā arī jūsu viesnīcas piemērojamie noteikumi un nosacījumi. Jūs saņemsiet rezervācijas apstiprinājuma e-pastu no booking.com. Ja nevēlaties, lai booking.com saņem jūsu personisko informāciju, neizmantojiet šo pakalpojumu. Ņemiet vērā, ka OnStar tikai palīdz veikt rezervāciju un nav atbildīgs par Booking.com vai attiecīgās viesnīcas sniegtajiem pakalpojumiem. Nepieciešama e-pasta adrese un derīga kredītkarte.

Close

Jūsu privātums. Tas ir jūsu ziņā.

Aizsargājiet savu privātumu, vienkārši nospiežot pogu. OnStar nerīkojas bez jūsu ziņas.

 

 • Lai parūpētos par drošību, izveidojot kontu, izvēlieties PIN kodu. Ja vēlēsities izmantot durvju tālvadības atslēgšanas funkciju¹ vai palīdzību automašīnas zādzības gadījumā, OnStar konsultants pajautās jūsu PIN kodu. Tādējādi būs droši, ka tikai jums ir dota piekļuve automašīnai.
 • Ja aptuveni piecas sekundes turat nospiestu privātuma pogu, jūs jebkurā brīdī varat noslēpt savas automašīnas atrašanās vietu. Ja pārdomājat, atkal piecas sekundes turiet nospiestu privātuma pogu, un automašīnas atrašanās vieta atkal būs redzama. Vienīgais izņēmums ir reāla avārijas situācija.²
 • Jūsu privātums mums ir svarīgs: mēs nekad neizplatīsim jūsu personas datus bez jūsu piekrišanas. Jūsu informācija tiks izpausta tikai OnStar un GM Holdings LLC (ASV), kā arī tā filiālēm (piemēram, Adam Opel GmbH), jūsu izvēlētajiem dīleriem un OnStar pakalpojumu sniegšanā un nodrošināšanā iesaistītajiem uzņēmumiem, kā arī, pēc jūsu pieprasījuma, citiem pakalpojumu uzņēmumiem.

¹ Durvju aizslēgšana/atslēgšana ar tālvadību nav pieejama modelī Meriva. Klikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk opel.lv/onstar.

²Piemēram, kad automašīna avarē vai tiek nozagta.

Close

Palīdzība automašīnas zādzības gadījumā. Mēs palīdzēsim to atgūt

Ja jūsu automašīna vairs neatrodas vietā, kur to novietojāt, iespējams, tā ir nozagta. OnStar¹ var palīdzēt policijai atrast jūsu automašīnu.

Vienīgais, kas jādara jums: par zādzību jāpaziņo policijai. Jūsu OnStar konsultants var palīdzēt policijai automašīnas meklēšanā.

 

 • OnStar atrod jūsu Opel automašīnu, izmantojot GPS, un seko tai. Tas nozīmē, ka policija zinās, kur tā atrodas.
 • Jūsu OnStar konsultants var pilnībā atspējot automašīnas aizdedzi, tiklīdz tiek izslēgts dzinējs. Tas nozīmē, ka zaglis tālāk nevarēs braukt.

¹OnStar pakalpojumi ir jāaktivizē, tie ir atkarīgi no mobilā tīkla un GPS pārklājuma un pieejamības. Pēc izmēģinājuma perioda tiek piemērota maksa. OnStar abonēšanas paketes var atšķirties no bezmaksas izmēģinājuma perioda paketē iekļautajiem pakalpojumiem. Dažas funkcijas var nebūt pieejamas konkrētos modeļos vai apdares versijās. Piemērojami nosacījumi.

Close
Opel OnStar - Get The Smartphone App

Jūsu viedtālruņa lietojumprogrammas

 

Jūsu brauciens sākas mobilajā tālrunī: pārbaudiet automašīnas eļļas nolietojumu, pat neiekāpjot automašīnā! myOpel lietotne OnStar sistēmai palīdzēs, ja esat aizmirsis, kur novietojāt Opel automašīnu – vienkārši ar tālvadību ieslēdziet gaismas un signāltauri, lai atvieglotu tās atrašanu.

 

Ar myOpel lietotni OnStar1 sistēmai jūs varat:

 

 • Sazināties ar OnStar, lai arī kur jūs atrastos
 • Noskaidrot svarīgu transportlīdzekļa informāciju, piemēram, riepu spiedienu
 • Atslēgt vai aizslēgt automašīnu2
 • Tiešsaistē noskaidrot transportlīdzekļa atrašanās vietu
 • Ieslēgt gaismas un signāltauri, lai atrastu savu automašīnu
 • Bez grūtībām nosūtīt galamērķa adresi uz iebūvēto Opel navigācijas sistēmu3
 • Lai izmantotu visus OnStar pieejamos myOpel lietotnes pakalpojumus4, jūsu reģistrēšanās brīdī tiks izveidots myOpel konts

Lai izmantotu OnStar savā viedtālrunī, vienkārši lejupielādējiet myOpel lietotni Google Play veikalā. Ja izmantojat iPhone, myOpel Apple lietotni atradīsiet AppStore veikalā.

1 myOpel funkcijām nepieciešams aktīvs OnStar konts, tās ir atkarīgas no mobilā tīkla pārklājuma un GPS pieejamības, un tām ir atšķirīga pieejamība. Piemērojami nosacījumi. OnStar pakalpojumi ir jāaktivizē, tie ir atkarīgi no mobilā tīkla pārklājuma, un tiem ir atšķirīga pieejamība. Pēc izmēģinājuma perioda tiek piemērota maksa. OnStar abonēšanas paketes var atšķirties no bezmaksas izmēģinājuma perioda paketē iekļautajiem pakalpojumiem. Dažas funkcijas var nebūt pieejamas konkrētos modeļos, apdares versijās vai OnStar paketēs. Piemērojami nosacījumi.

2 Durvju atslēgšana/aizslēgšana ar tālvadību nav pieejama modelī Meriva. Klikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk opel.lv/onstar.

3 Galamērķa lejupielādes pakalpojums nav pieejams ADAM, Corsa un KARL automašīnās. Šim pakalpojumam nepieciešama Opel navigācijas sistēma un karšu dati.

4 Bez aktīva OnStar abonementa jūs nevarēsiet pilnībā izmantot OnStar pakalpojumus myOpel lietotnē.


Close
Opel OnStar - A direct call

Vajadzīgs tikai viens zvans

 

Automašīnā nospiediet zilo pakalpojumu pogu vai zvaniet mums, lai runātu ar OnStar konsultantu.

 

OnStar ir visu diennakti pieejama arī daudzās Eiropas valstīs, un, protams, jūsu izvēlētā valodā.¹

 

1Lai uz jūsu zvanu varētu atbildēt pēc iespējas ātrāk, izņēmuma gadījumos jūs vispirms var savienot ar angļu valodā runājošu konsultantu.

Close

Ārkārtas zvanu pakalpojumi visu diennakti

Vai jums, jūsu pasažierim vai garāmgājējam nepieciešama tūlītēja medicīniskā palīdzība? Vienkārši nospiediet SOS pogu, un OnStar konsultants jums palīdzēs.

OnStar konsultants izmantos GPS, lai sniegtu informāciju par precīzu jūsu atrašanās vietu neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam, kas uz norādīto atrašanās vietu dosies tik ātri, cik vien iespējams.¹

¹OnStar pakalpojumi ir jāaktivizē, tie ir atkarīgi no mobilā tīkla un GPS pārklājuma un pieejamības. Pēc izmēģinājuma perioda tiek piemērota maksa. OnStar abonēšanas paketes var atšķirties no bezmaksas izmēģinājuma perioda paketē iekļautajiem pakalpojumiem. Dažas funkcijas var nebūt pieejamas konkrētos modeļos vai apdares versijās. Piemērojami nosacījumi.

Close

Tūlītēja palīdzība sadursmes gadījumā: OnStar var izglābt jums dzīvību

 • Avārijas palīgsistēma: aktivizējoties gaisa drošības spilvenam, ieslēdzas automātiskā avārijas palīgsistēma. Visa svarīgākā informācija par automašīnu tiek nekavējoties nosūtīta uz OnStar centru: vieta, braukšanas virziens un pat avārijas smagums.¹
 • Mēs runājam ar jums: Īpaši apmācīti OnStar konsultanti runā ar jums, izmantojot jūsu brīvroku tālruņa skaļruni – pat tad, ja atrodaties ārzemēs, saruna notiks jūsu izvēlētajā valodā.²
 • Svarīga ir katra sekunde: Tiklīdz esam saņēmuši visu informāciju un ir skaidrs, ka jums nepieciešama palīdzība, OnStar konsultants nekavējoties informēs operatīvos dienestus.¹

¹OnStar pakalpojumi ir jāaktivizē, tie ir atkarīgi no mobilā tīkla pārklājuma un GPS pieejamības, un tiem ir atšķirīga pieejamība. Pēc izmēģinājuma perioda tiek piemērota maksa. OnStar abonēšanas paketes var atšķirties no bezmaksas izmēģinājuma perioda paketē iekļautajiem pakalpojumiem. Piemērojami nosacījumi.

²Lai uz jūsu zvanu varētu atbildēt pēc iespējas ātrāk, izņēmuma gadījumos jūs vispirms var savienot ar angļu valodā runājošu konsultantu.

Close

Svarīga informācija

 1. Visu OnStar pakalpojumu un Wi-Fi pakalpojumu nodrošinājums tiks pārtraukts 2020. gada 31. decembrī. Pēc šī datuma vairs nebūs pieejama izmēģinājuma versija, maksas abonements vai pakalpojumi, tostarp avārijas dienestu pakalpojumi.
 2. Visi pakalpojumi ir atkarīgi no mobilā tīkla pārklājuma, un tiem ir atšķirīga pieejamība.
 3. OnStar pakalpojumus nodrošina un nepieciešamo kontu uztur OnStar Europe Ltd. [trešās personas pakalpojumu sniedzējs]
 4. Plašāka informācija par OnStar un Wi-Fi pakalpojumiem pieejama www.opel.lv
 5. Samaksa tiek piemērota pēc sākotnējā 12 mēnešu izmēģinājuma perioda. OnStar abonēšanas paketes var atšķirties no bezmaksas izmēģinājuma perioda paketē iekļautajiem pakalpojumiem.
 6. Wi-Fi pakalpojumus nodrošina un nepieciešamo kontu uztur attiecīgais mobilo sakaru pakalpojumu sniedzējs. Wi-Fi izmēģinājuma periodam ir laika ierobežojums un noteikts datu ierobežojums. Pēc tam tiek piemērota samaksa.
 7. ECall noteikumu kontekstā OnStar avārijas dienestu pakalpojumi nav eCall pakalpojumi.
 8. OnStar ir saite, ko izmanto, lai piekļūtu esošo avārijas dienestu pakalpojumu sniedzējiem. Ne visi transportlīdzekļi var nosūtīt informāciju par negadījumu.
 9. Daži viedtālruņu lietotnes elementi var nebūt pieejami visos transportlīdzekļos/apdares līmeņos, un to izmantošanai var būt nepieciešams OnStar abonements. Plašāku informāciju un pakalpojumu ierobežojumus iespējams aplūkot www.opel.lv/onstar.
 10. OnStar nosūtīs uz jūsu atrašanās vietu profesionālu servisa komandu. Ja jūsu transportlīdzeklis ir iekļauts Opel/Vauxhall jaunajā transportlīdzekļu palīdzības uz ceļa programmā, OnStar jūs savienos ar Opel/Vauxhall palīdzības uz ceļa sniegšanas komandu, kas nosūtīs palīdzību bez maksas saskaņā ar Opel/Vauxhall palīdzības uz ceļa noteikumiem un nosacījumiem. Ja uz jūsu transportlīdzekli neattiecas Opel/Vauxhall jaunais transportlīdzekļa palīdzības uz ceļa pakalpojums, servisa pakalpojumu sniedzējs par sniegtajiem pakalpojumiem var piemērot maksu.
 11. OnStar konsultants var palīdzēt rezervēt viesnīcas numuriņu, izmantojot Booking.com (atbilstoši Booking.com lietošanas noteikumiem un privātuma paziņojumam, kas atrodams Booking.com tīmekļvietnē, kā arī viesnīcas piemērojamajiem noteikumiem un nosacījumiem). OnStar tikai palīdz veikt rezervāciju un nav atbildīgs par Booking.com vai attiecīgās viesnīcas sniegtajiem pakalpojumiem. Nepieciešama e-pasta adrese un kredītkarte.
 12. Tikai Parkopedia.com ievietotajām automašīnām. Automašīnu pieejamību nosaka, sazinoties ar OnStar, bet pēc saziņas šī informācija var mainīties.
 13. Atsevišķi galamērķu lejupielādes elementi var nebūt pieejami visos transportlīdzekļos/apdares versijās. Galamērķu lejupielādes pakalpojumam nepieciešama iebūvēta Opel/Vauxhall navigācijas ierīce un karšu dati. Plašāku informāciju un pakalpojumu ierobežojumus iespējams aplūkot www.opel.lv/onstar.
Close
Opel OnStar - The OnStar Buttons in your car

OnStar pogas jūsu automašīnā


Jums jānospiež tikai viena poga: automašīnā izvietotās trīs pogas ir viss, kas nepieciešams, lai saņemtu visaptverošus OnStar pakalpojumus. Tādējādi mēs vienmēr esam līdzās, ja vien jūs nevēlaties nospiest melno pogu, lai pazustu.

Salonā izvietotās trīs pogas ir jūsu tiešā saikne ar OnStar:

 • Zilā pakalpojumu poga ātri savieno jūs ar OnStar konsultantu - šādā veidā jūs varat izmantot lielāko daļu OnStar pakalpojumu.
 • Ārkārtas situācijā nospiediet sarkano SOS pogu. Jūs uzreiz savienos ar OnStar konsultantu, kurš pēc iespējas ātrāk sniegs nepieciešamo palīdzību.
 • Ja jūs nospiežat melno privātuma pogu un turat to nospiestu aptuveni piecas sekundes, OnStar vairs nesekos jūsu automašīnas atrašanās vietai, izņemot ārkārtas situācijas, piemēram automašīnas zādzības gadījumā.