SAZINĀTIES AR DĪLERI.

Jūsu automašīna

Lūdzu izvēlieties automašīnas modeli, kas jūs interesē:
 

Jūsu kontaktinformācija

Jūsu dīleris

    1. Meklēt

Īsais paziņojums

 

Lūdzu izlabojiet iezīmētos laukus un mēģiniet vēlreiz.

Close

Komunikācijas paziņojums

Tirgvedības, tirgus izpētes un tirdzniecības datu analīzes nolūkā jūsu personas datus ievāc, apstrādā, pārsūta un izmanto jūsu dīleris, Opel Southeast Europe LLC, Opel Automobile GmbH (Ruselsheima, Vācija), General Motors Holdings LLC (Mičigana, ASV) un OnStar Europe Ltd. (Lūtona, Apvienotā Karaliste ).

 

Ja nepieciešams, šo pašu iemeslu dēļ mēs atklājam informāciju arī General Motors Holdings LLC meitasuzņēmumiem un saistītajām sabiedrībām, kā arī tās izplatītājiem, pārstāvjiem un piegādātājiem iepriekš minētajos nolūkos.

 

Šādos nolūkos dati tiek nodoti un apstrādāti ārpus Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ). Tiks veikti visi nepieciešamie pasākumi, lai nodrošinātu, ka jūsu datu apstrāde notiek drošā veidā un saskaņā ar spēkā esošajiem tiesību aktiem.

 

Lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzam izlasīt Privātuma un sīkdatņu politiku.

Close

Privātuma paziņojums

Jūsu personas datus ievāc, apstrādā, pārsūta un izmanto jūsu dīleris, Opel Southeast Europe LLC, Opel Automobile GmbH (Ruselsheima, Vācija), General Motors Holdings LLC (Mičigana, ASV), OnStar Europe Ltd. (Lūtona, Apvienotā Karaliste ) un pilnvaroti vai izvēlēti piegādātāji, kas apstrādā jūsu pieprasījumu(-s) vai paziņojumu(-s).

 

Ja tas nepieciešams jūsu pieprasījuma izpildei vai apstrādei, šī informācija var tikt atklāta arī General Motors Holdings LLC meitasuzņēmumiem un saistītajām sabiedrībām, kā arī tās izplatītājiem, pārstāvjiem un piegādātājiem iepriekš minētajos nolūkos, kuros ļauts apstrādāt vai izmantot datus.

 

Šajos nolūkos iepriekš minētās puses var nodot un apstrādāt jūsu personas datus ārpus Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ). Tiks veikti visi nepieciešamie pasākumi, lai nodrošinātu, ka jūsu datu apstrāde notiek drošā veidā un saskaņā ar spēkā esošajiem tiesību aktiem.

 

Lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzam izlasīt Privātuma un sīkdatņu politiku.